Τριήμερο για του Αγ.Πνεύματος...

dimitris_@

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βέλγιο-Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υορκη...
Γεια σας,
σκέφτόμαστε να φύγουμε για ενα τριημερο με την κοπέλα μου τωρα για την αργία του Αγ.Πνευματος.
Εχετε να προτείνεται κατι ???
Σημείο εναρξης ειναι η Πάτρα και θα ταξιδέψουμε με ενα Honda Sh300i ....
Σαν σκέψη υπαρχει η Λευκαδα αλλα ακομα δεν εχουμε καταληξει....
Καθε πρόταση και άποψη δεκτη !!!
 

dimitra_tg

Member
Μηνύματα
128
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Κάτι προς Μεσσηνια κ Λακωνια? Μπορει να πατε Νεδα κ Πολυλυμνιο που ειναι ομορφα κ μετα να φτασετε μεχρι κ Μανη.Κοντινες αποστασεις ωστε να χαλαρωσεις κ να δεις πολλα πραγματα μεσα σε λιγες μερες.Απο παραλιες δειτε τη Βοιδοκοιλια.
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Γεια σας,
σκέφτόμαστε να φύγουμε για ενα τριημερο με την κοπέλα μου τωρα για την αργία του Αγ.Πνευματος.
Εχετε να προτείνεται κατι ???
Σημείο εναρξης ειναι η Πάτρα και θα ταξιδέψουμε με ενα Honda Sh300i ....
Σαν σκέψη υπαρχει η Λευκαδα αλλα ακομα δεν εχουμε καταληξει....
Καθε πρόταση και άποψη δεκτη !!!
Καλημέρα.
Έχε υπόψιν σου ότι το συγκεκριμένο 3μερο στη Λευκάδα γιορτάζει η πολυούχος Παναγία Φανερωμένη και έχει πανηγύρι. Αυτό μπορεί να σε δυσκολέψει λίγο στη μετακίνηση προς τις ωραίες δυτικές παραλίες γιατί ο δρόμος περνάει απ'το μοναστήρι και Κυριακή-Δευτέρα γίνεται ψιλοχαμός.
Κατά τ' άλλα είναι πού κοντά από Πάτρα και πας άνετα για 3μερο.
Και η πρόταση της Δήμητρας ΄φαίνεται ενδιαφέρουσα.
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Μεσσηνία ασυζητητι, ζέστη, ωραία μέρη, καλο φαγητο και νορμαλ κόστος. Μείον ο δρόμος βέβαια Πάτρα-Καλαμάτα που έχω ακούσει ότι δεν είναι και ο καλύτερος.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Μεσσηνία ασυζητητι, ζέστη, ωραία μέρη, καλο φαγητο και νορμαλ κόστος. Μείον ο δρόμος βέβαια Πάτρα-Καλαμάτα που έχω ακούσει ότι δεν είναι και ο καλύτερος.

Πάντως ντόπιοι γνωστοί μου πάνε μέσω Τρίπολης και μου είπανε ότι και το κομμάτι Τρίπολη - Καλαμάτα που ήταν δράμα, έχει φτιαχτεί στο μεγαλύτερο του μέρος
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Πάντως ντόπιοι γνωστοί μου πάνε μέσω Τρίπολης και μου είπανε ότι και το κομμάτι Τρίπολη - Καλαμάτα που ήταν δράμα, έχει φτιαχτεί στο μεγαλύτερο του μέρος
Ναι το Τριπολη-Καλαματα εχει φτιαχτει, νομιζω εδωσαν ή θα δωσουν συντομα και το κομματι της Τσακωνας (απιστευτη ταλαιπωρια btw). Τωρα ο δρομος που παει απο την Ηλεια δεν ξερω αν εχει φτιαχτει
 

bella_99

Member
Μηνύματα
9
Likes
4
Γεια σας !

Θα ήθελα προτάσεις για νησι το τριήμερο του αγίου πνεύματος κοντά στην Αθήνα με παρέα.
Γενικά κάπου που να έχει οργανωμένες παραλίες .
( εκτός από Σπετσες , Αίγινα , Υδρα , Πάρο- Αντίπαρο, Μύκονο , Σαντορίνη που έχω πάει )

Ευχαριστώ !
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.364
Likes
3.409
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Συρος ίσως? Η κ Άνδρος. Και στα 2 υπάρχουν οργανωμένες παραλίες (αξίζουν όμως κ οι μη οργανωμένες τους)
 

bella_99

Member
Μηνύματα
9
Likes
4
Ευχαριστώ πολύ για τις προτάσεις. Νομίζω ή Κύθνος η Άνδρος είναι καλές επιλογές . Προτάσεις για παραλίες η τόπους για φαγητό για αυτά τα δυο νησιά ;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.739
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom