Τώρα που έγινα μέλος δεν έχω λεφτά να ταξιδέψω...

KonTiki

Member
Μηνύματα
19
Likes
47
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρία (Τιρόλο)
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
ναι, εμπρός; να περάσω; είναι κανείς εδώ; ααα εσείς! γειά σας! είδα φως και μπήκα!

Μεταξύ μας έπιασα τον εαυτό μου να χαμογελά "συμμετέχοντας" σε κάποιες ιστορίες που τυχαία διάβασα σχετικά με Ταυλάνδη και Ινδονησία.

Συγχαρητήρια λοιπόν για ότι βλέπω μέχρι στιγμής. Και ομολογώ οτι μέχρι στιγμής διαβάζω τίμια κείμενα, γιατί, σε κάτι αμερικανόφερτα σάιτ στυλ trip...disaster έβλεπα έντονη διάθεση προσανατολισμού/προσηλιτισμού των επισκεπτών και απογοητευόμουν. Μου αρέσει εδω που διαβάζω την ελληνική πλευρά του ταξιδιώτη, έτσι θα ήθελα να περιγράφω κι εγώ. Απλά ανθρώπινα βοηθητικά χωρίς κόμπλεξ - ναι έφαγα τα μούτρα μου και μ'αρέσει!


Σας ευχαριστώ επίσης γιατί με κάνατε να σκέφτομαι ξανά το ταξίδι γιατί με είχε πάρει απο κάτω με τα οικονομικά μου τον τελευταίο χρόνο!:clap:

Bon voyage σε όλους!
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Καλοσώρισες!

Ωραία υπογραφή! :D
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
καλως ηρθες!!

προσωπικα πιστευω πως συνηθως ειτε δεν υπαρχει χρονος, ειτε δεν υπαρχει χρημα, ειτε παρεα...παντα θα υπαρχουν λογοι για να μην ταξιδευουμε..αλλα μαγκια ειναι να ταξιδευουμε παρολαυτα;)

καλα ταξιδια να κανεις σου ευχομαι!μακρινα ή κοντινα!!
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Καλώς ήρθες!!! Και μένα μ'άρεσε πολύ η υπογραφή σου - πόσο αληθινό! Αυτό το ίντερνετ μας έχει καταστρέψει ρε παιδί μου κάποιες χαρές...Να είσαι καλά και να κάνεις πολλά ταξίδια, είτε πραγματικά είτε με το νου!
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
καλωσήρθες και μην σε παίρνει από κάτω.. Όλοι στην ίδια φάση είμαστε!!! άλλοι πιο πολύ άλλοι πιο λίγο.. Αλλά κάπου θα βρίσκουμε την άκρη για ένα ακόμα ταξιδάκι!!!
 

damasta

Member
Μηνύματα
192
Likes
393
Επόμενο Ταξίδι
ιού επιτρέποντος ΠΑΝΤΟΥ
καλως ηρθες!!!! δεν χρειαζεται να φτασεις στην Ταϋλανδη για να ταξιδεψεις .και πιο κοντα να πας μια αλλη εποχη ,καποιο μερος που δεν γυρισες οπως ηθελες αρκει να αλλαξεις ρυθμους και σκεψεις
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.144
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Μου αρέσει εδω που διαβάζω την ελληνική πλευρά του ταξιδιώτη.................... Απλά ανθρώπινα βοηθητικά χωρίς κόμπλεξ
Κατι δεν μου κολλαει καλα εδω...
Καλως ηρθες!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.433
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Θέλουμε ανθρώπους με πνεύμα και χιούμορ .
Ωραίο nick !!!
 

kon_gav

Member
Μηνύματα
450
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία!
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο πλανήτης ΓΗ !
Καλώς μας ήρθες...!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ηρθες και απο εμας. Οντως πολυ καλη η υπογραφη σου.Καλα ταξιδια οπως και οποτε μπορουμε...
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Μια απορία:γράφεις στον τίτλο "Τώρα που έγινα μέλος δεν έχω λεφτά να ταξιδέψω...".Γιατί;έδωσες όλο το υστέρημά σου στην εγγραφή;:roll:
 

KonTiki

Member
Μηνύματα
19
Likes
47
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρία (Τιρόλο)
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Μια απορία:γράφεις στον τίτλο "Τώρα που έγινα μέλος δεν έχω λεφτά να ταξιδέψω...".Γιατί;έδωσες όλο το υστέρημά σου στην εγγραφή;:roll:
θεϊκό :D

το travelstories είναι απο τα "μπαρ" που "πληρώνεις" στην έξοδο (δλδ καλά να πάθεις που... φεύγεις) αλλά εγώ δεν θέλω να φύγω - κόλησσσαααααα!!!!!!!! :haha:

Σας ευχαριστώ όλους για τη θερμή υποδοχή - ανυπομονώ να ταξιδέψω με τον καθένα σας μέσα απο τις όμορφες περιγραφές σας! ε, κι όταν μεγαλώσω θέλω να γράψω κι εγώ 2-3 κεφάλαια :rolleyes:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.890
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom