Turkish Airlines Τurkish Airlines

elefinor

Banned
Μηνύματα
187
Likes
59
φαντασου να είχαν μεγαλύτερη αύξηση κερδών από αυτή που έιχαν φετος. μόνο +665%!!!!...
BUSINESS - Turkish Airlines’ profits boom by 665 percent
Μάλλον ξεχνάς τις κρατικές ενισχύσεις. Το Τουρκικό Δημόσιο είναι ο κύριος μέτοχος, ακόμα κατέχει το 49% των μετοχών της εταιρείας...Κανείς σώφρων ιδιώτης επενδυτής δεν θα προχωρούσε σε τόσο μεγάλο άνοιγμα σε καιρό παρατεταμένης διεθνούς κρίσης και αβεβαιότητας...Απλά είναι μέρος του...ερντογάνειου illusion de grandeur.
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
Αφού έχουν λεφτά για τέτοιου είδους επενδύσεις οι Τούρκοι, εμάς μας περισσεύει. Γιατί να γκρινιάζουμε; Ίσα ίσα προς όφελός μας θα είναι το να ανοιχτούν και προς άλλους προορισμούς. Νομίζω;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μάλλον ξεχνάς τις κρατικές ενισχύσεις. Το Τουρκικό Δημόσιο είναι ο κύριος μέτοχος, ακόμα κατέχει το 49% των μετοχών της εταιρείας...Κανείς σώφρων ιδιώτης επενδυτής δεν θα προχωρούσε σε τόσο μεγάλο άνοιγμα σε καιρό παρατεταμένης διεθνούς κρίσης και αβεβαιότητας...Απλά είναι μέρος του...ερντογάνειου illusion de grandeur.
μα δεν μιλησα για την προέλευση των κεφαλαίων αλλά για τα κέρδη. και η μηχανή δουλευει και πολύ καλά μαλιστα. φούσκα μπορεί να είναι το τουρκικό κράτος και να καταρρεύσει οικονομικά, αυτό ναι, αλλά αυτη η εταιρεία δε νομίζω..
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Κάτι κάνουν καλά οι Τούρκοι μου φαίνεται και πρέπει να τους βγάλουμε το καπέλο...
τυπώνουν χρήμα συνεχώς ...........

Τελευταία φορά στο Ατατούρκ μέτρησα αναχωρήσεις -προσγειώσεις σε χρόνους γύρω στα 40''-50'' :shock:
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
προσφατα ταξιδεψα με την τουρκικη για ΒΚΚ. τα αεροπλανα της tourkish airlines ανεβοκατεβαιναν το ενα πισω απο το αλλο στο αεροδρομιο της κωνσταντινουπολης.πολλλλες πτησεις για διαφορα μερη του κοσμου .το αδιαχωρητο εντος του αεροδρομιου. ενα αεροδρομιο που σιγουρα ειναι μικρο για την μεγαλη αυξηση των επιβατων .
θεωρω οτι οι διαμενοντες στην βορειο ελλαδα θα προτιμουν την ανωτερω αεροπορικη για πτησεις προς ασια .
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Εδώ είδα ότι πετάνε για...Νουακχότ και Κινσάσα.... τι άλλο να πω.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Δεν προσφέρει δωρεάν διανυκτέρευση.
Taver,επειδη δεν το εχω με την τεχνολογια,σου μεταφερω τα γραφομενα στο παραθυρο που ανοιγει με τις frequently asked questions:passangers may not get both,accomodation service and turistanbul at the same journey.If you prefer accomodation,you may contact....
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
Δεν πειράζει για τους Τούρκους μιλάμε άλλωστε :p Το θέμα είναι μέχρι να σκάσει η φούσκα να την εκμεταλλευτούμε καταλλήλως!
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
mad4paok said:
Δεν πειράζει για τους Τούρκους μιλάμε άλλωστε :p Το θέμα είναι μέχρι να σκάσει η φούσκα να την εκμεταλλευτούμε καταλλήλως!
Μπορείς να μου εξηγήσεις πως θα εκμεταλλευτούμε καταλλήλως την φουσκα των Τούρκων όταν σκάσει ????
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Μπορείς να μου εξηγήσεις πως θα εκμεταλλευτούμε καταλλήλως την φουσκα των Τούρκων όταν σκάσει ????
Μαλλον πρεπει να την εκμεταλλευτουμε μεχρι να σκασει αλλα δυστυχως λεφτα ΔΕΝ υπαρχουν
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
ΜΕΧΡΙ να σκάσει έγραψα άλλα κάποιοι μάλλον χρειάζονται γυαλιά
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.914
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom