Turkish Airlines Τurkish Airlines

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Δηλαδή ρε παιδιά τι ακριβώς εκμεταλλεύεστε από την ΤΚ? Πάτε κάθε βδομάδα στη Νουακσότ, το Μπουένος Άιρες και την Ουλάν Μπατόρ? Για τα ναύλα τώρα δεν κρύβουν κάποιο ναύλο ευχάριστη έκπληξη όπως παλιά... οι τιμές είναι απλά συμπαθητικές, αλλά σε καμιά περίπτωση δεν έχουν σχέση με τυχόν ναύλους προσφορών άλλων εταιριών...

Όσο για την φούσκα πάλι δεν καταλαβαίνω... μιλάμε για μια εταιρία που χρηματοδοτεί ευθέως το Τουρκικό κράτος... όσο πάει οικονομικά καλά αυτό θα πηγαίνει καλά και η εταιρία... αν φουντάρει θα φουντάρει και η εταιρία...
 

ko_ve

Member
Μηνύματα
36
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβαη
ποια ειναι η αποψη σας γι αυτην την εταιρεια ειναι καλη ειναι αξιοπιστη εγκρινεται να πας νεα υορκη και να γυρισεις με τουρκικη η ειναι δυσκολα γιατι ειδα οτι κανει απο εφετος το καλοκαιρι μονο ταξιδια προς νεα υορκη ισχιει?
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
70-80% πιθανοτητες να πεσει το αεροπλανο, 10-20% να καει στον αερα...
 

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
1. το θέμα αυτό έχει απαντηθεί σε άλλο νήμα. Αν εκανες αναζήτηση θα εβρισκες και απάντηση στην ερώτησή σου.

2. η turkish είναι από τις καλύτερες εταιρίες στην ευρώπη...δεν τίθεται θέμα για την αξιοπιστία της.

3. στο τέλος σε χάνω λίγο...δηλ το μόνο δρομολόγιό της θα είναι η Ν.Υ? δε νομίζω...
 

ko_ve

Member
Μηνύματα
36
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβαη
1. το θέμα αυτό έχει απαντηθεί σε άλλο νήμα. Αν εκανες αναζήτηση θα εβρισκες και απάντηση στην ερώτησή σου.

2. η turkish είναι από τις καλύτερες εταιρίες στην ευρώπη...δεν τίθεται θέμα για την αξιοπιστία της.

3. στο τέλος σε χάνω λίγο...δηλ το μόνο δρομολόγιό της θα είναι η Ν.Υ? δε νομίζω...
εννοω στο τελος οτι τα ταξιδια τα εβαλε σχετικα προσφατα προς αμερικη η εγω κανω λαθος φιλε?

σορρυ που δεν το ψαξα αλλα στην πρωτη σελιδα δεν ειδα τιποτα σχετικο:(

το μονο που με ανησυχει ειναι αυτο
25 Φεβρουαρίου 2009: η πτήση 1951 της Turkish Airlines εκτελώντας δρομολόγιο από την Κωνσταντινούπολη στο Άμστερνταμ έπεσε κατά τη διάρκεια της τελικής προσέγγισης σκοτώνοντας 9 και τραυματίζοντας 85 από τους 134 επιβαίνοντες. τωρα που το ψαχνω δεν βρισκω λινκ σορρυ

αλλα και ενα καλο
Νέα τριπλή πρωτιά για την Turkish Airlines «Καλύτερη Αεροπορική Εταιρεία της Ευρώπης το 2012» - Yahoo! Ειδήσεις Ελλάδα
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
σορρυ που δεν το ψαξα αλλα στην πρωτη σελιδα δεν ειδα τιποτα σχετικο:(

το μονο που με ανησυχει ειναι αυτο
25 Φεβρουαρίου 2009: η πτήση 1951 της Turkish Airlines εκτελώντας δρομολόγιο από την Κωνσταντινούπολη στο Άμστερνταμ έπεσε κατά τη διάρκεια της τελικής προσέγγισης σκοτώνοντας 9 και τραυματίζοντας 85 από τους 134 επιβαίνοντες. τωρα που το ψαχνω δεν βρισκω λινκ σορρυ
]
Μια χαρά μου φαίνεται το σκορ 9 προς 85. Έχουν κάνει και χειρότερα αυτοί οι πορτογάλοι πιλότοι
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Μια χαρά μου φαίνεται το σκορ 9 προς 85. Έχουν κάνει και χειρότερα αυτοί οι πορτογάλοι πιλότοι
Τους αδικεις τους Πορτογαλους 9 προς 134 ειναι ουτε καν 10% αυτη τη φορα.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ήταν και Φεβρουάριος, κρύο ακόμη. Από τον Απρίλιο και μετά που πιάνουν οι ζέστες "βαραίνουν" λίγο κατά το μεσημεράκι.
Οχι αυτοι τελικα ηταν Γαλλοι. Τους Πορτογαλους τωρα τους πηρε για τις νεεςπτησεις προς Αμερικη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.903
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom