ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ - ΠΛΟΥΣΙΑ ΔΩΡΑ

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Έχουμε και λέμε:
Τις τελευταίες μέρες και μετά από από αρκετές αναβολές "ανέβασα" κάμποσες φωτο, της ψηφιακής μου εποχής ( των τελευταίων 3 ετών) Να κάποια δείγματα:
ΝΕΠΑΛ


ΠΕΡΟΥ


ΒΟΛΙΒΙΑ


ΧΙΛΗ


ΙΝΔΙΑ


Επειδή όμως παρατήρησα ότι τα καθαρά ταξιδιωτικά θέματα σας κούρασαν και βλέποντας μετατόπιση ενδιαφέροντος σε θέματα όπως "Σεξ εν πτήσει" κλπ σας πληροφορώ ότι έχουν ανεβεί και σχετικές - αποκλειστικά καλλιτεχνικές φωτό.
Ακολουθεί χαρακτηριστικό δείγμα:



 
Last edited by a moderator:

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.229
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Περού όλα τα λεφτά :clap:

Συγνώμη, αυτή από τη Βολιβία τι ακριβώς δείχνει; Εξαιρετικά αηδιαστική.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.967
Likes
9.377
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Vagantos οι φωτογραφιεs σου ειναι καταπληκτικεs , ειδικα αυτη απο το Ματσου Πιτσου ειναι....
awww.skyscrapercity.com_images_smilies_nuts2.gif

Οσο για τιs καλλιτεχνικεs σου κερδιζουν το βραβειο του πρωτου χαμογελου τηs ημεραs!
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Βαγγελη παλι ζωγραφισες,εεεεε φωτογραφισες ηθελα να πω.Ψηφιζω τις δυο καλλιτεχνικες ''σεξ στο δρομο'' και ''παρτυ με ουζα'':haha:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Περού όλα τα λεφτά :clap:

Συγνώμη, αυτή από τη Βολιβία τι ακριβώς δείχνει; Εξαιρετικά αηδιαστική.
Nαι το Περού είναι το κάτι άλλο.. Τόσες πολλές εικόνες, τόσα διαφορετικά ενδιαφέροντα που σε ξετρελαινει.
Α, δεν είδα κοσμοπολίτικη ζωή και ωραίες γυναίκες.
Η φωτό στη Βολιβία ειναι τραβηγμένη στην Κεντρική αγορά της Λα Παζ.
Ρώτησα τον ξεναγό και μου είπε οτι είναι έμβρυα λάμα αποξηραμένα (μουμιοποιημένα). Από οτι κατάλαβα τα χουνε για να διώχνουν τα κακά πνεύματα.
Η Λα Παζ ειναι πολύ ωραία. Ο κόσμος ειναι παμφτωχος, πάνω από 30% η ανεργία, και μη εχοντας δουλειά τη βγάζει ολη μέρα στο κέντρο της πόλης , κάνοντας δουλειες όπως μικροπωλητές κλπ.
Εκεί το μόνο κακό ειναι η διάχυτη μυρουδιά ουρων σε όλα τα στενά και μη. Όταν εισαι ολη μέρα στη γύρα, κάπου πρέπει να ξαλαφρώσεις.
Κατα τα άλλα ωραίοι τύποι.
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Θάνο, αυτά που βλέπουν τα μάτια , όπως και τα συναισθήματα, κανένας φακός δεν μπορεί να τα αποδώσει. Εγκλωβίζει στιγμές απλώς.
Να εξομολογηθώ και κάτι:
Στο Βαρανάσι έπαθα τέτοιο σοκ, που σταμάτησα τις λήψεις. Πίστεψα ότι η απόλυτη κόλαση που έβλεπα τη νύχτα στα σκοτεινά στενά με την απίστευτη βρώμα δεν ήταν δυνατό και δεν υπήρχε λόγος να αποδοθεί.
Ήταν πραγματικά γροθιά στο στομάχι...
Επίσης χάλια ένοιωσα οταν φωτογράφιζα ( απο απόσταση βέβαια, την αποτέφρωση στο Γάγγη). Δεν είχα το δικαίωμα ή δεν μου δινε το δικαίωμα να το κάνω η περιέργειά μου.
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Τι τα γραφεις αυτα ρε Βαγγελη,τα διαβαζει η γυναικα μου και το πρωτο πραγμα που λεει ειναι ''ποτε δεν προκειται να παω εκει'':haha:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Δημήτρη, χωρίς πλάκα, 15 χρόνια έκανα να πείσω τη δική μου.
Μέχρι που την απείλησα ότι θα πάω μόνος μου. Έπαθε χειρότερο σοκ αλλά της άρεσε πολύ το ταξίδι. Είναι εμπειρία. Θα πούμε απο κοντά λεπτομέρειες.
Αν δυσκολευτείς, θα βάλουμε την γυναίκα μου να πείσει τη δική σου
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Δημήτρη, χωρίς πλάκα, 15 χρόνια έκανα να πείσω τη δική μου.
Μέχρι που την απείλησα ότι θα πάω μόνος μου. Έπαθε χειρότερο σοκ αλλά της άρεσε πολύ το ταξίδι. Είναι εμπειρία. Θα πούμε απο κοντά λεπτομέρειες.
Αν δυσκολευτείς, θα βάλουμε την γυναίκα μου να πείσει τη δική σου
Το εχουμε ξανασυζητησει το θεμα παλαιοτερα και αν θυμασαι σου ειπα οτι δεν εχει προβλημα στο να παω μονος μου αρκει να μην ερθει εκεινη μαζι:haha:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Τρέξεεεεεεεε.
Μπα, δεν θα σ΄αφήσει
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.625
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom