Ισπανία Φαγητό ποτό στη Βαρκελώνη (Los Restaurantes de Barcelona!!!)

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.760
@panpan @Yorgos θα κανετε καμια προταση για φαγητο Βαρκελωνη να υποστηριξετε και την ισπανικη κουζινα? :xalara:
Ρε συ θα σου ετοιμάσω μια λίστα και θα στην στείλω. Δεν φτάνει που έχω πολύ δουλειά αυτόν τον καιρό,μου ήρθε καί τό βαπτιστήρι και αύριο θα πάω Ανδόρρα. 12,13,14 έχω κενό και θα απαντήσω στα εικοσαριά μηνύματα που έχω. Άσε πήγα για βρώμικο τώρα το βράδυ και ψάχνω για λεμόνι.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.377
Likes
14.282
Ρε συ θα σου ετοιμάσω μια λίστα και θα στην στείλω. Δεν φτάνει που έχω πολύ δουλειά αυτόν τον καιρό,μου ήρθε καί τό βαπτιστήρι και αύριο θα πάω Ανδόρρα. 12,13,14 έχω κενό και θα απαντήσω στα εικοσαριά μηνύματα που έχω. Άσε πήγα για βρώμικο τώρα το βράδυ και ψάχνω για λεμόνι.
Την λίστα αν θέλεις την βάζεις και εδώ.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.085
Likes
1.953
Πόσα δίνεις; Αν δεν την βάλω τις επόμενες μέρες, στείλε μου μήνυμα να μου το θυμίσεις.
Εδω εδω να ποσταριστει γιατι κ γω θελω μερος για καλη paella,ημουν ετοιμη να στειλω προσωπικο μυνημα :haha:
 

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
517
Likes
858
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ταξίδι-Όνειρο
Σεληνη
Ρε συ θα σου ετοιμάσω μια λίστα και θα στην στείλω. Δεν φτάνει που έχω πολύ δουλειά αυτόν τον καιρό,μου ήρθε καί τό βαπτιστήρι και αύριο θα πάω Ανδόρρα. 12,13,14 έχω κενό και θα απαντήσω στα εικοσαριά μηνύματα που έχω. Άσε πήγα για βρώμικο τώρα το βράδυ και ψάχνω για λεμόνι.
@panpan θελουμε να κλεισουμε τραπεζι με καθαρο πρωτεινικο γευμα (πιατο κρεατοφαγων πλουσιο σε πρωτεινη) παρεα 3 ελληνων για Κυριακη μεσημερι μετα απο συμμετοχη στο Μαραθωνιο της πολης στις 10.3 Μη μας ξεχασεις!! Μενουμε διπλα σε πλατεια {Reial}μη μας τρεχεις πολλα χλμ μακρια!
Υ.Γ. Θα στειλω στιγμιοτυπο απο το γευμα!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.760
@panpan θελουμε να κλεισουμε τραπεζι με καθαρο πρωτεινικο γευμα (πιατο κρεατοφαγων πλουσιο σε πρωτεινη) παρεα 3 ελληνων για Κυριακη μεσημερι μετα απο συμμετοχη στο Μαραθωνιο της πολης στις 10.3 Μη μας ξεχασεις!! Μενουμε διπλα σε πλατεια {Reial}μη μας τρεχεις πολλα χλμ μακρια!
Υ.Γ. Θα στειλω στιγμιοτυπο απο το γευμα!
Πηγαίνω Ανδόρρα και θα έχω κλειστά τα δεδομένα. Αν μπορέσω αργά το βράδυ.
 

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
517
Likes
858
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ταξίδι-Όνειρο
Σεληνη
Los Caracolles ...οι ωραία πρόταση του 1830 εστιατόριο. Ευχαριστώ πολύ φίλε μου
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.481
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom