Φανταστικές τιμες Βενεζουέλα

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Γεια σας μετα απο το ενδιαφέρον που υπήρξε για τις τιμές για Βενεζουέλα σκέφτηκα να δημιουργήσω ενα νεο post γι΄αυτο το θέμα.
Λοιπον εχουμε και λέμε η Iberia εχει πτησεις απο Αθηνα για Καράκας το Μαρτη αλλα ισως και σε αλλες ημερομηνιες με μόλις 312 ευρω:shock::shock:!!!!!!!
Υπάρχουν λεπτομέριες στην ενότητα Κεντρική και Νότια Αμερική "Αναζήτηση φτηνών πτήσεων για Αμερική"
Ελπιζω να φανει χρήσιμο σε κάποιους απο εσας! ;)
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
Είναι όντως εξαιρετικά ενδιαφέρον και το έψαξα και επιβεβαίωσα και μόνος μου πριν δημιουργηθεί αυτό το θέμα, ωστόσο με προβληματίζει το γεγονός ότι η Βενεζουέλα φημίζεται, εκτός από την ομορφιά της, και για την εγκληματικότητά της. Είναι ασφαλές να την επισκεφθεί κανείς χωρίς γκρουπ και ξεναγό; Αναφέρομαι κυρίως στα μέλη που έχουν ήδη πάει και οπ' όσο έχω δει δεν είναι και λίγα! Ειδικά για κάποιον μη Ισπανόφωνο μου φαίνεται λίγο δύσκολος σαν προορισμός..
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Γεια σας μετα απο το ενδιαφέρον που υπήρξε για τις τιμές για Βενεζουέλα σκέφτηκα να δημιουργήσω ενα νεο post γι΄αυτο το θέμα.
Λοιπον εχουμε και λέμε η Iberia εχει πτησεις απο Αθηνα για Καράκας το Μαρτη αλλα ισως και σε αλλες ημερομηνιες με μόλις 312 ευρω:shock::shock:!!!!!!!
Υπάρχουν λεπτομέριες στην ενότητα Κεντρική και Νότια Αμερική "Αναζήτηση φτηνών πτήσεων για Αμερική"
Ελπιζω να φανει χρήσιμο σε κάποιους απο εσας! ;)
η τιμη αυτη ειναι η τελικη ;
Δηλαδη ειναι και οι φοροι μεσα ;
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
αυτό τον καιρό, υπάρχει κίνηση στο forum με το "Venezuela (un)discovered". εκεί θα βρεις αρκετές πληροφορίες από τον ΑλέξανδροΤ.
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Είναι όντως εξαιρετικά ενδιαφέρον και το έψαξα και επιβεβαίωσα και μόνος μου πριν δημιουργηθεί αυτό το θέμα, ωστόσο με προβληματίζει το γεγονός ότι η Βενεζουέλα φημίζεται, εκτός από την ομορφιά της, και για την εγκληματικότητά της. Είναι ασφαλές να την επισκεφθεί κανείς χωρίς γκρουπ και ξεναγό; Αναφέρομαι κυρίως στα μέλη που έχουν ήδη πάει και οπ' όσο έχω δει δεν είναι και λίγα! Ειδικά για κάποιον μη Ισπανόφωνο μου φαίνεται λίγο δύσκολος σαν προορισμός..
Και εγω εχω το ιδιο αγχος...:roll: Ελπιζω οτι θα το ξεπεράσω καθώς θα περνάει ο καιρος και θα το οργανώνω καλυτερα.Σκεφτομαι οτι θα κλεισουμε καποιον οδηγο-ξεναγο εκει ντοπιο! Γι ' αυτο εχω ρωτησει καποιους που πήγαν να μας ενημερώσουν σχετικα με την αξιοπιστια των υπηρεσιων εκει!!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Μη μας βάζετε ιδέες ρε παιδιά!!! Δε προλαβαίνω με τίποτα όσα θέλω να κάνω εφέτος.......... :cry:
 

DION7

Member
Μηνύματα
151
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
που???
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η καραιβικη
και μεξικο σιτυ τελη μαρτιου με 411
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.680
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom