Φανταστικές τιμες Βενεζουέλα

GTS

Member
Μηνύματα
6.794
Likes
18.453
Δε γίνεται πιο νωρίς, δε θα έχουμε σπίτι να μείνουμε! Λες να παντρευτώ και να συνεχίσω να μένω μόνος μου όπως τώρα? Cool...:haha:
 

8ELW_NA_FYGW

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σας και απο εμενα.

Εγω ειμαι φανατικος ταξιδιωτης στις "κατω χωρες" ειδικα ολλανδια το εχω κανει αθηνα-πειραιας.... μ'αρεσει το μερος.

Κοιταξα αυτο για Βενεζουελα με iberia αλλα μου εβγαλε 720? για το Μαρτη. Εκανα κατι λαθος ;
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Γεια σας και απο εμενα.

Εγω ειμαι φανατικος ταξιδιωτης στις "κατω χωρες" ειδικα ολλανδια το εχω κανει αθηνα-πειραιας.... μ'αρεσει το μερος.

Κοιταξα αυτο για Βενεζουελα με iberia αλλα μου εβγαλε 720? για το Μαρτη. Εκανα κατι λαθος ;
Ιανουαριο και φεβρουαριο που κοιταξα εχει για καρακας με 312...!@! μαρτιο δε κοιταξα....

δυστυχως για παραγουαη καμια προσφορα....:( και χαρηκα μηπως και.....
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Κοιταξα αυτο για Βενεζουελα με iberia αλλα μου εβγαλε 720? για το Μαρτη. Εκανα κατι λαθος ;
Υπάρχει με 312. όπως έχει γραφτεί και παραπάνω στο συγκεκριμένο θέμα, η τιμή ισχύει για Αθήνα-Μαδρίτη-Καράκας. όχι για Μαδρίτη-Καράκας.
 

John-Rebus

Member
Μηνύματα
50
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσυβηρικός
Οι προσφορές της Iberia σχεδόν τελείωσαν.

Εγώ έβγαλα για Καράκας με επιστροφή 311,47? για αρχές Φλεβάρη.
 

Alexandros_T

Member
Μηνύματα
159
Likes
373
Επόμενο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Venezuela

Όπως αναφέρθηκε, στο unfinished story μου Venezuela (un)discovered θα βρείτε πληροφορίες για την πανέμορφη αυτή χώρα. Με τέτοιες τιμές το σκέφτομαι άνετα να ξαναπαω. Για οτι αφορά την ασφάλεια αλλά και την προσβασιμότητα πολλών περιοχών, θεωρώ πως είναι απαραίτητη κάποια οργάνωση από πριν με τοπικά πρακτορεία. Για φτηνά εισιτήρια για Λατινική Αμερική την περίοδο Χριστουγέννων γνωρίζει κανείς;
 

viajera

Member
Μηνύματα
65
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Ινδονησία
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Γεια σας μετα απο το ενδιαφέρον που υπήρξε για τις τιμές για Βενεζουέλα σκέφτηκα να δημιουργήσω ενα νεο post γι΄αυτο το θέμα.
Λοιπον εχουμε και λέμε η Iberia εχει πτησεις απο Αθηνα για Καράκας το Μαρτη αλλα ισως και σε αλλες ημερομηνιες με μόλις 312 ευρω:shock::shock:!!!!!!!
Υπάρχουν λεπτομέριες στην ενότητα Κεντρική και Νότια Αμερική "Αναζήτηση φτηνών πτήσεων για Αμερική"
Ελπιζω να φανει χρήσιμο σε κάποιους απο εσας! ;)
Η πληροφορια σου ειναιν πολυ χρησιμη.Μπορεις να μου πεις μονο που θα τη βρω ακριβως;σε ποα ενοτητα εννοεις;ευχαριστω εκ των προτερων
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom