Φολέγανδρος Φολεγανδρος 2011

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ονειρεμένο Ταξίδι
αργεντινη,μεξικο
δεν πηγα ακομη twinkie μου, αυτοκινητο ψαχνω..
θα ειμαι εκει 11-14 Αυγουστου
εντυπωσεις μετα τις 22.. για τους σεπτεμβριανους
 

Zeta

Member
Μηνύματα
470
Likes
121
Αντε Ermin, να πας με το καλό και να περάσεις καλά!
Περιμένω και τις δικές σου πληροφορίες για να επισκεφτώ κι εγώ του χρόνου αυτό το νησί που το ονειρεύομαι εδώ και χρόνια αλλά δεν μου βγαίνει!!!
Η Twinkie μας έχει ξεσηκώσει!!!!!
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ονειρεμένο Ταξίδι
αργεντινη,μεξικο
Καιρου μη επιτρεποντος, η φολεγανδρος παρεμεινε ονειρο απατηλο..
οσο ζω ελπιζω..
τουλαχιστον εκανα τη διατριβη μου στη σαντορινη..
 

BlueAngel

New Member
Μηνύματα
2
Likes
3
Να πατε Φολεγανδρο και να περασετε καλα, ευχομαι! Εγω το εψαχνα για φετος μα με αυτες τις τιμες (55 ευρω το δικλινο)το απεκλεισα και στο εξης θα μαι δυσφημιστρια του νησιου !!! και μαλιστα μετα τον 15Αυγουστο σε δωματια χωρις aircondition (διατεινονται οι ιδιοκτητες οτι ΔΕΝ χρειαζεται γιατι εχει δροσια, αποψη μου οτι χρειαζεται -δεν χρειαζεται θελω να εχω την επιλογη! εγω μπορει να 'μαι πολυ θερμοαιμη , να χω καψες πού το ξερουν :p :p ) , χωρις τηλεοραση (γουστο μου, καπελλο μου αν θελω να δω tv σε διακοπες, δε θα μου το απαγορεψει κανεις) κλπ !!!!! Αντι να ριξουν τις τιμες στους δυσκολους καιρους που ζουμε ωστε και αυτοι να δουλεψουν κι εμεις να το προτιμησουμε, αυτοι εκμεταλλευονται στο επακρο τα παντα!!! Και στο κατω-κατω κυριοι, δεν εχετε δωματια με air condition και tv?? Εγω για κατι τετοιο δινω 30 ευρω και πολλα σας λεω! Αν σε αλλα δωματια δινω πχ 45-50 και εχουν ολες τις ανεσεις, αναλογικα σε εσας θα δωσω ως 30 ευρω το πολυ!!!! Αλλιως , λυπαμαι πολυ αλλα δεν θα συναινεσω σε αυτη την κοροϊδια!!Και μακαρι να το καταλαβει ο κοσμος αυτο και να μεινουν οι κατοικοι μονοι τους εκει να ..χαιρονται τη δροσια τους!!!
Μετα παραπονιουνται που εχει τουρισμο η Τουρκια και οχι τα νησια μας! Πολυ καλα κανει ο κοσμος αφου βρισκει φθηνα, παντου στο εξωτερικο. Για να μην πω για το γρηγορο καραβι που κοστιζει 60 ευρω!! Ρε δεν παω στο Μιλανο που βρηκα με 80 ευρω πηγαιν'ελα με το αεροπλανο high society και 30 ευρω δωματιο μεσα στο κεντρο, διπλα στο μετρο που θα παω στο ξερονησι να τους αφησω τα ωραια μου λεφτα;;;; καλη τους επιτυχια!!!! :p :p
 

BlueAngel

New Member
Μηνύματα
2
Likes
3
Απ' όσο βλέπω τις τιμές τις έχουν μειώσει κατά 5 ευρώ. Αλλά δεν παύουν να μην είναι οικονομικές. Όποιος τα έχει, το συστήνω ανεπιφύλακτα.
Και που τα εχω , εκει ΔΕΝ τα δινω.Ας βαλουν πρωτα aircondition και tv και ας μειωσουν τις τιμες να συμβαδιζουν με τους καιρους που διανυουμε και μετα βλεπουμε. Να πανε αλλα κοροϊδα. Καλυτερα να τα φαω τουλουμπες να μου μεινει και η γλυκα.:p
 

MitsG

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Να πατε Φολεγανδρο και να περασετε καλα, ευχομαι! Εγω το εψαχνα για φετος μα με αυτες τις τιμες (55 ευρω το δικλινο)το απεκλεισα και στο εξης θα μαι δυσφημιστρια του νησιου !!! και μαλιστα μετα τον 15Αυγουστο σε δωματια χωρις aircondition (διατεινονται οι ιδιοκτητες οτι ΔΕΝ χρειαζεται γιατι εχει δροσια, αποψη μου οτι χρειαζεται -δεν χρειαζεται θελω να εχω την επιλογη! εγω μπορει να 'μαι πολυ θερμοαιμη , να χω καψες πού το ξερουν :p :p ) , χωρις τηλεοραση (γουστο μου, καπελλο μου αν θελω να δω tv σε διακοπες, δε θα μου το απαγορεψει κανεις) κλπ !!!!! Αντι να ριξουν τις τιμες στους δυσκολους καιρους που ζουμε ωστε και αυτοι να δουλεψουν κι εμεις να το προτιμησουμε, αυτοι εκμεταλλευονται στο επακρο τα παντα!!! Και στο κατω-κατω κυριοι, δεν εχετε δωματια με air condition και tv?? Εγω για κατι τετοιο δινω 30 ευρω και πολλα σας λεω! Αν σε αλλα δωματια δινω πχ 45-50 και εχουν ολες τις ανεσεις, αναλογικα σε εσας θα δωσω ως 30 ευρω το πολυ!!!! Αλλιως , λυπαμαι πολυ αλλα δεν θα συναινεσω σε αυτη την κοροϊδια!!Και μακαρι να το καταλαβει ο κοσμος αυτο και να μεινουν οι κατοικοι μονοι τους εκει να ..χαιρονται τη δροσια τους!!!
Μετα παραπονιουνται που εχει τουρισμο η Τουρκια και οχι τα νησια μας! Πολυ καλα κανει ο κοσμος αφου βρισκει φθηνα, παντου στο εξωτερικο. Για να μην πω για το γρηγορο καραβι που κοστιζει 60 ευρω!! Ρε δεν παω στο Μιλανο που βρηκα με 80 ευρω πηγαιν'ελα με το αεροπλανο high society και 30 ευρω δωματιο μεσα στο κεντρο, διπλα στο μετρο που θα παω στο ξερονησι να τους αφησω τα ωραια μου λεφτα;;;; καλη τους επιτυχια!!!! :p :p
Συμφωνώ και επαυξάνω... Ολοί αυτοί νομίζουν ότι πιάσαν τον Πάπα από το γνωστό μέλος...
 

PheniX

Member
Μηνύματα
62
Likes
4
Φέτος ξαναπάω Φολέγανδρος μόνο επειδή βρήκα μια ευκαιρία στο site airbnb.com
Ένας Δανός νοικιάζει το διαμέρισμα του για €300 την εβδομάδα και έτσι ξανά πάμε
Όντως στο νησί έχουν πάρα πολύ ακριβές τιμές
Πέρυσι δεν μας είχε και πολύ αρέσει εκεί που μείναμε και αφού βρήκαμε την ευκαιρία είπαμε να δώσουμε μια δεύτερη ευκαιρία στο νησί :sharkisland:
Αυτό που με προβληματίζει πιο πολύ είναι το δρομολόγιο για Νάξο που πάμε μετά το έχει βγάλει η ΝΕΛ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.711
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom