Φωτογραφικός Διαγωνισμός: Αγαπημένος Προορισμός

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Ερώτηση τεχνικής φύσεως:
Δεν είναι βολικότερη η προεπιλογή ταξινομησης των φωτογραφιών με βάση την ημερομηνία και κατά φθίνουσα σειρά; (αντί να γίνεται από το χρήστη). Έτσι θα φαίνεται άμεσα και ευκολότερα ποιές έχουν αναρτηθεί πιό πρόσφατα
 

vpg

Member
Μηνύματα
91
Likes
50
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Road trip στην Αμερική
Μόλις ανέβασα και τη δική μου συμμετοχή.
Καλή επιτυχία σε όλους!
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Με το έτσι θέλω;;;
Δεν το πολυκατάλαβα αυτό.Θα μπούνε δηλαδή ένα μάτσο άσχετοι για μια φορά να στείλουν μια φώτο........
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Με το έτσι θέλω;;;
Δεν το πολυκατάλαβα αυτό.Θα μπούνε δηλαδή ένα μάτσο άσχετοι για μια φορά να στείλουν μια φώτο........
Μπούμπουλη, κακό δεν το θεωρώ να γίνεται διαφήμιση του φόρουμ μας. Όσο για τους άσχετους θα σου έλεγα ότι υπάρχει η δύναμη της ψήφου του καθενός από τα ενεργά μέλη.
Βέβαια πάντα τίθονται ερωτήματα αν είναι σωστό να ψηφίζεις με βάση κριτήρια συμπάθειας. Προσωπικά προσπαθώ να είμαι όσο αντικειμενικότερος μπορώ. Αλλά μεταξύ δύο ισάξιων φωτο με βάση τα γούστα μου, σαφώς και θα προτιμήσω εκείνη ενός μέλους έναντι κάποιου που απλώς δηλώνει συμμετοχή για το έπαθλο του διαγωνισμού.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
εγώ άμα δε γράφουν δεν τους ψηφίζω...
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
@hydronetta

Κοίτα να δείς.Θα συμφωνούσα μαζί σου αν επρόκειτο για ένα προωθητικό site ή κάποιο blog.Όμως εδώ είναι φόρουμ.Πράγμα που σημαίνει ότι ο άλλος θα γραφτεί βλέποντας το παραπάνω μόνο και μόνο για να ανεβάσει μια φώτο και να διεκδικήσει το δώρο.

Και να σου πω κάτι,για το κέφι και την παρέα ανεβάζουμε οι περισσότεροι εδώ και δευτερευόντως για το ΣΚ,σε αντίθεση με τον επισκέπτη της μιας ημέρας.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.988
Likes
12.051
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Για το κεφι και την παρεα ανεβαζεις εσυ. Εγω ανεβαζω για την κουπα. Και απο τη στιγμη που ειναι διαγωνισμος, στον οποιο μπορουν και συμμετεχουν ολα τα μελη, χωρις περιορισμους αριθμου μηνυματων ή ημερων απο την εγγραφη ή αλλους, εγω θα ψηφισω αυτες που μου αρεσουν περισσοτερο απ' ολες τις συμμετοχες. Αν θελετε κλειστο διαγωνισμο μονο για τα ενεργα μελη, αιτηθειτε για κλειστο διαγωνισμο. Αυτος ειναι ελευθερος με μοναδικη προυποθεση να εισαι μελος.
Αρα με τη διαφημιση νεα μελη θα ερθουν στο φορουμ. Αρα καποιοι απο αυτους (εστω ενας) θα γινουν ενεργα μελη. Αρα καποια απο αυτα τα ενεργα μελη θα φερουν κι αλλα ενεργα μελη. Αρα ξεπερναμε πιο γρηγορα τις 10000. Αρα το site γινεται πιο γνωστο και πιο γνωστο και πιο γνωστο. Πως θες να πουλησεις τα βιβλια καημμενε; Μα καθολου επιχειρηματικο μυαλο;
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Όταν μιλούσα για το κέφι συμπεριελάμβανα και την κούπα ασφαλώς.Κι εγώ για την κούπα ενδιαφέρομαι κυρίως.Τα υπόλοιπα είναι απλώς προσωπικές απόψεις.
 

KERDISETO

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Με το έτσι θέλω;;;
Δεν το πολυκατάλαβα αυτό.Θα μπούνε δηλαδή ένα μάτσο άσχετοι για μια φορά να στείλουν μια φώτο........
Εκτιμάμε πως έτσι θα δοθεί η ευκαιρία να γνωρίσουν περισσότεροι το φόρουμ
Κάποιοι από αυτούς ενδέχεται να γίνουν και μόνιμα μέλη.Βέβαια εάν οι διαχειριστές δεν επιθυμούν την ανάρτηση (γι αυτό αφήσαμε το μήνυμα) μπορούμε να τη διαγράψουμε άμεσα. :roll:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.988
Likes
12.051
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Τα υπόλοιπα είναι απλώς προσωπικές απόψεις.
Ασφαλως. Σε διαφορετικη περιπτωση θα τα στελναμε στο γραμματεα του φορουμ, θα τιθεντο σε μυστικη ψηφοφορια και θα αναρτουσαι τις πλειοψηφικες αποψεις.
Καλα εκανες αλλα δεν ειναι αναγκη να διευκρινιζουμε καθε φορα οτι οσα γραφονται αφορουν προσωπικες αποψεις του καθενος.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.648
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom