Φωτογραφικός Διαγωνισμός: Αγαπημένος Προορισμός

tripakias

Member
Μηνύματα
7.995
Likes
12.062
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Εκτιμάμε πως έτσι θα δοθεί η ευκαιρία να γνωρίσουν περισσότεροι το portal.
Κάποιοι από αυτούς ενδέχεται να γίνουν και μόνιμα μέλη.Βέβαια εάν οι διαχειριστές δεν επιθυμούν την ανάρτηση (γι αυτό αφήσαμε το μήνυμα) μπορούμε να τη διαγράψουμε άμεσα. :roll:
Ελα κι εσυ, σιγα μην το περασουν οι διαχειριστες κι απο ειδικη εξεταστικη επιτροπη. Καλες δουλειες και σε 'σενα.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Αν ο διαγωνισμός αφορούσε μόνο παλιά μέλη ή είχε άλλους περιορισμούς, θα τους αναφέραμε στο αρχικό μήνυμα με τους όρους.

Having that said, κάθε προβολή του διαγωνισμού ασφαλώς και είναι κάτι παραπάνω από ευπρόσδεκτη, τόσο για εμάς, όσο και για τον δωροθέτη που έκανε τον κόπο και μπήκε στη διαδικασία να μας προσφέρει τα δώρα.

:)
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Με το έτσι θέλω;;;
Δεν το πολυκατάλαβα αυτό.Θα μπούνε δηλαδή ένα μάτσο άσχετοι για μια φορά να στείλουν μια φώτο........
Eπίσης σημείωσε ότι κάποιοι από αυτούς τους άσχετους εκτός από το να στείλουν μια φώτο, μπορούν πολύ απλά να στήσουν και μερικά fake accounts ώστε να αλληλοψηφίζονται...

Kαι για να μιλήσουμε λίγο με στοιχεία... στον προηγούμενο διαγωνισμό από τα άτομα της νικητήριας πεντάδας, το ένα έχει μία δημοσίευση και τα δύο καμία δημοσίευση. Το ένα δε από τα άτομα της πεντάδας το οποίο έχει δεν καμία δημοσίευση και εγγράφηκε τις ημέρες του διαγωνισμού, έχει έξι από τις επτά ψήφους από άτομα που εγγράφηκαν τις ίδιες μέρες.
Αγναντεύοντας τον παγωμένο Daugava - Η φωτογραφική Gallery του TravelStories

Λοιπόν, αυτά είναι γελοιότητες και αφού το φόρουμ δεν μπορεί να ελέγξει ότι κάποια άτομα δηλώνουν συμμετοχή και στήνουν fake accounts για να ψηφίζουν τον ευατό τους προτείνω στα ενεργά μέλη να αποσύρουν τη συμμετοχή τους... εγώ πάντως δε συμμετέχω σε αυτή την παρωδία διαγωνισμού...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Eπίσης σημείωσε ότι κάποιοι από αυτούς τους άσχετους εκτός από το να στείλουν μια φώτο, μπορούν πολύ απλά να στήσουν και μερικά fake accounts ώστε να αλληλοψηφίζονται...

Kαι για να μιλήσουμε λίγο με στοιχεία... στον προηγούμενο διαγωνισμό από τα άτομα της νικητήριας πεντάδας, το ένα έχει μία δημοσίευση και τα δύο καμία δημοσίευση. Το ένα δε από τα άτομα της πεντάδας το οποίο έχει δεν καμία δημοσίευση και εγγράφηκε τις ημέρες του διαγωνισμού, έχει έξι από τις επτά ψήφους από άτομα που εγγράφηκαν τις ίδιες μέρες.
Αγναντεύοντας τον παγωμένο Daugava - Η φωτογραφική Gallery του TravelStories

Λοιπόν, αυτά είναι γελοιότητες και αφού το φόρουμ δεν μπορεί να ελέγξει ότι κάποια άτομα δηλώνουν συμμετοχή και στήνουν fake accounts για να ψηφίζουν τον ευατό τους προτείνω στα ενεργά μέλη να αποσύρουν τη συμμετοχή τους... εγώ πάντως δε συμμετέχω σε αυτή την παρωδία διαγωνισμού...
Κατηγορίες εναντίον του TravelStories δεν ανέχομαι από κανέναν. Και ΒΕΒΑΙΑ υπάρχει μηχανισμός εντοπισμού πολλαπλών λογαριασμών με διάφορους τρόπους, δεν περιμέναμε καν τους διαγωνισμούς για να το στήσουμε αυτό. Επίσης, είναι προφανές οτι στο ίντερνετ απόλυτα αδιάβλητη διαδικασία ψηφοφορίας δε μπορεί να υπάρξει ποτέ, παρά μόνο αν γίνουν τρελά πράγματα, τύπου ονομαστική ψηφοφορία με επαλήθευση στοιχείων, που και ΠΑΛΙ δεν εξασφαλίζουν τίποτα (γιατί να μη φωνάξω εγώ πέντε φίλους μου να με ψηφίσουν για παράδειγμα?)

Επομένως τα όσα λες, και με τον τρόπο που τα λες, αναφέροντας ότι έιμαστε γελοίοι και ο χρόνος που σπαταλάμε στο site δημιουργεί... παρωδίες αποτελούν προσβολή για μένα προσωπικά και για το site.

Επίσης κάτι άλλο: ποτέ το travelstories δε θα κάνει διακρίσεις ανάμεσα σε παλιά μέλη και νέα μέλη, σε μέλη με εκατό χιλιάδες ποστ και σε μέλη με 0 ποστ που γράφτηκαν 5 λεπτά πριν τη λήξη της υποβολής συμμετοχών πχ. Αυτό συμπεριλαμβάνει και τους διαγωνισμούς. Σε όποιον δεν αρέσουν οι όροι συμμετοχής είτε στους διαγωνισμούς είτε γενικότερα στο travelstories, οι πόρτες έιναι ανοιχτές και τα σκυλιά δεμένα, να πάνε στο καλό.

Οποιοδήποτε παρόμοιο μήνυμα ή συνέχεια παρόμοιας κουβέντας από δω και πέρα θα διαγράφεται, και θα επιτρέπονται μηνύματα μόνο on topic. Ελπίζω να έιμαι σαφής και ξεκάθαρος.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Να προσθέσω εδώ, ότι αν υπάρχουν ενδείξεις για πολλαπλούς λογαριασμούς που εμάς μας έχουν ξεφύγει ή οτιδήποτε τέτοιο, προφανέστατα και περιμένουμε να μας ενημερώσουν τα ίδια τα μέλη που τις έχουν εντοπίσει, και πάντως σε καμία περίπτωση δημόσια, για να τις ψάξουμε. Εξάλλου αυτό έχει συμβεί και σε προηγούμενους διαγωνισμούς και έχουν ακυρωθεί και συμμετοχές αλλά και ψήφοι.

Συνεχίζουμε την υποβολή συμμετοχών, μια βδομάδα έμεινε και έχουμε 45 συμμετοχές μέχρι στιγμής :)
 

sophakos

Member
Μηνύματα
135
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία κ δε συμμαζεύεσαι!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αίγυπτος
Να ρωτήσω κι εγώ κάτι αλλά μην με βρίσετε!!! Επειδή δεν έχω ξαναπάρει μέρος σε διαγωνισμό.... η φώτο πρέπει να ναι τοπίο σκέτο/? Αν φαίνεται καμία πλάτη ας πούμε...κανά προφίλ...μαζί με το τοπίο/?? Απαγορεύεται???
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.432
Ονειρεμένο Ταξίδι
οχ.....όλος ο κόσμος
εγώ κατάλαβα πως όχι-δεν είναι απαραίτητο να είναι σκέτο τοπίο....άλλωστε δικό σου μάτι, δικιά σου φώτο και δικός σου τρόπος έκφρασης....μάλλον για σένα η πλάτη αυτή είναι η ομορφία της φωτογραφίας και συμπληρώνει όλο το σύνολο....
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">
 

sophakos

Member
Μηνύματα
135
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία κ δε συμμαζεύεσαι!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αίγυπτος
εγώ κατάλαβα πως όχι-δεν είναι απαραίτητο να είναι σκέτο τοπίο....άλλωστε δικό σου μάτι, δικιά σου φώτο και δικός σου τρόπος έκφρασης....μάλλον για σένα η πλάτη αυτή είναι η ομορφία της φωτογραφίας και συμπληρώνει όλο το σύνολο....
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">
Χαχα!!! Σωστή, σωστή!! Βρήκα και...Απλατη φώτο αλλά μάλλον είμαι πολύ χαζη και δεν έχω καταλάβει πως να την ανεβάσω!! Πρέπει να την έχω ήδη ανεβάσει σε κάποιο άλμπουμ του φόρουμ ή να την ανεβάσω για πρώτη φορά από τον υπολογιστή μου??:roll::roll::roll: χαζή τελείως ε??
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.995
Likes
12.062
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Ο,τι θελεις ας εχει. Ειδικα αν η πλατη ειναι και γυμνη, εχεις και περισσοτερες πιθανοτητες επιτυχιας...
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Μπορείς να γράψεις και μια saucy ιστορία γι'αυτή μετά....;)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Χαχα!!! Σωστή, σωστή!! Βρήκα και...Απλατη φώτο αλλά μάλλον είμαι πολύ χαζη και δεν έχω καταλάβει πως να την ανεβάσω!! Πρέπει να την έχω ήδη ανεβάσει σε κάποιο άλμπουμ του φόρουμ ή να την ανεβάσω για πρώτη φορά από τον υπολογιστή μου??:roll::roll::roll: χαζή τελείως ε??
Όχι, κατευθείαν από τον υπολογιστή σου πρέπει να την ανεβάσεις.
 

sophakos

Member
Μηνύματα
135
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία κ δε συμμαζεύεσαι!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αίγυπτος
Όχι, κατευθείαν από τον υπολογιστή σου πρέπει να την ανεβάσεις.
Δεν πειράζει, όμως, μου την έχω ήδη ανεβασμένη στο φόρουμ? στο άλμπουμ τις αντίστοιχης πόλης?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.783
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom