Φωτογραφικός Διαγωνισμός - Αγαπημένο Ταξίδι 2011

Alexandraaa

Member
Μηνύματα
260
Likes
34
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή-Κούβα
Εγώ επειδή κόλλησε ο υπολογιστής και εμφάνισα την ίδια φωτό δύο φορές πως την σβήνω ωεω???
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Έβαλα και εγώ μια φώτο από το πρόσφατο ταξίδι μου, όχι αυτήν που με πίεσαν να βάλω (διότι έχει γίνει πρωτοσέλιδο σε εφημερίδα και δεν ξέρω αν μπορούσα να την βάλω στον διαγωνισμό)αλλά αυτή που μου θυμίζει τα περισσότερα από το ταξίδι.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Έβαλα και εγώ μια φώτο από το πρόσφατο ταξίδι μου, όχι αυτήν που με πίεσαν να βάλω (διότι έχει γίνει πρωτοσέλιδο σε εφημερίδα και δεν ξέρω αν μπορούσα να την βάλω στον διαγωνισμό)αλλά αυτή που μου θυμίζει τα περισσότερα από το ταξίδι.
Δεν πίστευα στα μάτια μου...
Αντί να σας σουβλίσουν οι Μουρσί εσείς τους χρήσατε ΠΑΟΚτζήδες
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Αν ρήξεις δύο τρεις καρπαζιές στους Μούρσι ξέρεις τι καλά που συμορφώνονται; Αρνάκια γίνονται .
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Ανεβασα και τη δικη μου φωτο..
Ομως δε φαινεται απο που ειναι.. ενω το ειχα γραψει..
Επειδη δεν ξερω πως να το διορθωσω αν μπορει καποιος απο τους mod ας το κανει pleaseeee..

Procida: Ενα διαφορετικο νησι στον κολπο της Ναπολη..
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Εννοώ πως αν πας Παοκτσήδικα τους έχεις πάρει τον αέρα ,δεν ξέρουν πως να αντιδράσουν :xmas_cool::xmas_cool::xmas_cool:.
Πάλι δεν καταλαβαίνω τι εννοείς: "Αν τους πας Παοκτσήδικα" = δωράκια, καθρεφτάκια, δηλαδή, ή, "Παοκτσήδικα" = με τσαμπουκά, χουλιγκάνικα?

Για τον πρώτο τρόπο προσέγγισης, δε νομίζω ότι κόμιζες γλαύκας εις Αθήνας, για τον δεύτερο, τι να πω...
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Πάλι δεν καταλαβαίνω τι εννοείς: "Αν τους πας Παοκτσήδικα" = δωράκια, καθρεφτάκια, δηλαδή, ή, "Παοκτσήδικα" = με τσαμπουκά, χουλιγκάνικα?

Για τον πρώτο τρόπο προσέγγισης, δε νομίζω ότι κόμιζες γλαύκας εις Αθήνας, για τον δεύτερο, τι να πω...
Λάζαρε γιατί βιάζεσαι ?Στο επόμενο κεφάλαιο άντε στο μεθεπόμενο θα σου λυθεί η απορία.Μην το κάνουμε σόσιαλ το θέμα.
Υπομονή........
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.269
Μηνύματα
885.814
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
GThan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom