Ιταλία Φωτορεπορτάζ από Costiera Amalfitana

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Με πρόλαβε ο ΣΔΟΕ (! :haha:). Μη χάσετε τη Νάπολη, είναι φανταστική πόλη και πάρα πάρα πολύ ενδιαφέρουσα. Διαβάστε το μίνι-οδηγό του Traveller για τη πόλη, έχει τέλειες προτάσεις για φαγητό-γλυκό. Τα γλυκά στη Νάπολη δε παίζονται. Για φαγητό άστο καλύτερα, απλά φανταστικό.

Το τοπίο στη Costiera είναι εκπληκτικό, η θέα προς τη θάλασσα επίσης, αλλά όχι για μπάνιο (μέτρια πράγματα). Αλλά με τέτοια θέα, όπως και στη Σαντορίνη, τι να την κάνεις τη θάλασσα (για 3 μέρες αντέχουμε έτσι? :haha:).
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Το καλύτερο ταξίδι του 2011??? Αύγουστο δεν πήγες στην αγαπημένη σου Ταυλάνδη???
πώς είπατε? δεν μπορεί, θα είμαι υπό την επήρεια του χθεσινού οίνου...
Πρώτη στάση, Villa Rufolo η καλύτερη θέα του κόσμου μας περιμένει, απέραντο γαλάζιο...
τα είπες όλα, άψογος..
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Έπεσε και βαρύ το παϊδάκι? Δε πιστεύω να φάγατε από ένα kg ο καθείς όπως την άλλη φορά βρε χοίροι...:haha:
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
GTS με σκοτώνεις...
Άντε να δουλέψω τώρα...:cool:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Σας ευχαριστώ πολύ όλους. Το κουμπάκι του "ευχαριστώ" δυστυχώς δε δουλεύει αυτή τη στιγμή. Σαμποτάζ :lol:

Το φωτορεπορτάζ έγινε επίτηδες για να ιντριγκάρει κάποιους να ανακαλύψουν μία τις ωραιότερες περιοχές του κόσμου. Ελπίζω να πάτε και να δείτε από μόνοι σας για τι ομορφιά μιλάμε. Επόμενο φωτορεπορτάζ από Λος Ρόκες :cool:
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Κλείσε και πήγαινε, προλαβαίνεις :lol:

Εναλλακτικά, χάζεψε λίγο τη θέα από το Ραβέλλο και κλείνεις για του χρόνου την άνοιξη.

Να είμαστε καλά το Πάσχα θα έχω πάλι άδεια..

Προς το παρόν κοιτάζω τις φωτογραφίες σου και το κλιπ του G.Palma "Il cuore e un zingaro", που είναι γυρισμένο στο Ravello και αυτομαστιγώνομαι!!!:cool:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.484
Likes
7.962
Το καλύτερο ταξίδι του 2011??? Αύγουστο δεν πήγες στην αγαπημένη σου Ταυλάνδη???
Aγαπητέ Samion σε συγχωρώ γιατί σίγουρα είσαι υπό την επήρεια των μπριζολικών...:haha:
Το ποστ μου ήταν πειρακτικό προς τον GTS που έχει λυσσάξει με την Ταυλάνδη... δεν το έπιασες? Μάλλον έπρεπε να συμπληρώσω και την φατσούλα ":bleh:" ....

Υ.Γ. Εγώ γιατί δεν προσκλήθηκα για μπριζολάκια??? :roll:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.196
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom