Αυστρία Ουγγαρία Τσεχική Δημοκρατία Φωτο-ιστορία Βουδαπέστη - Βιέννη - Πράγα

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Απλά για να μη παιδεύεσαι όπως είπα μπορείς να γράφεις το κείμενο στο word και να βάζεις στα σημεία που θες ανάμεσα στο κείμενο τα Link των φωτογραφιών σου από το site που τις έχεις ανεβασμένες.Οπότε επικολλάς εδώ το κείμενο και το κάθε link των φωτό το επικολλάς στο εικονίδιο image.

Βέβαια αυτό που είπα δεν ισχύει αν τις φωτό σου τις ανεβάζεις απευθείας από τον υπολογιστή σου.Σ'αυτή την περίπτωση είναι πιο χρονοβόρο.
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Πάντως εγώ που πρόλαβα και είδα τις φωτογραφίες από Πράγα, έπαθα πλάκα! Κάνε την παλικαριά και ξαναφόρτωσε τις εικόνες, είναι χρονοβόρο βέβαια αλλά υπομονή!
Από χόμπυ ασχολείσαι με τη φωτογραφία ή είσαι επαγγελματίας του είδους;
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Πάντως εγώ που πρόλαβα και είδα τις φωτογραφίες από Πράγα, έπαθα πλάκα! Κάνε την παλικαριά και ξαναφόρτωσε τις εικόνες, είναι χρονοβόρο βέβαια αλλά υπομονή!
Από χόμπυ ασχολείσαι με τη φωτογραφία ή είσαι επαγγελματίας του είδους;
Τέτοια λέγε! Πάντως πολλοί έχουν ανεβάσει ιστορίες και φωτό από αυτές τις πόλεις αλλά δεν είναι υπερβολή να πούμε πως είναι οτι καλύτερο έχουμε δει από άποψη φωτογραφιών στο travelstories! Χάρμα οφθαλμών και ετσι μπορούμε να καταλάβουμε τι θα πεί άποψη και ποιότητα.Για να μη νομίζουμε πως τραβάμε κι εμείς σούπερ φωτό:D
 

georgeant

Member
Μηνύματα
603
Likes
2.519
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip B. Αμερική
Κανω report την @emouli για spoilers!! Χα χα! :p
Ευχαριστω πολυ ρε παιδια, δεν εχω λόγια.

@emouli ασχολούμαι επαγγελματικα, κυριως με το βίντεο, αλλα τα έχω συνδυάσει. Με την ίδια μηχανη τραβαω και φωτο και βίντεο.
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
χαχαχα έλα ρε συ μια χαρά είναι:D
Βέβαια έχει να κάνει με οτι εξοπλισμό έχει ο καθένας.Μη συγκρίνουμε τις dslr και μάλιστα υψηλής κατηγορίας με τις απλές.Είναι η μέρα με την νύχτα.
πιστεύω η διαφορά είναι στις νυχτερινές περισσότερο.
Οι φωτό από τον λόφο Gellert του φίλου Γιώργου είναι αριστούργημα.Εγω έκανα ότι μπορούσα!



Όπως καταλαβαίνεις Γιώργο αναμένουμε Πράγα!

Μια χαρά ειναι ρε Γιάννη! Πεντακάθαρη και sharp!
Η Φωτό από τον Πύργο των ψαράδων είναι της @emouli :D και θα συμφωνήσω είναι μια χαρά.
 
Last edited by a moderator:

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Α, εσύ είσαι πολύ προκλητικός τελικά! Μου θες και νυχτερινή λήψη.:haha:
Ορίστε λοιπόν ένα καλλιτεχνικό αριστούργημα!:D (Μόνο μη γίνεις τόσο πεζός και ρωτήσεις τι είναι)
DSCN1327.JPG
 

georgeant

Member
Μηνύματα
603
Likes
2.519
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip B. Αμερική
Παιδιά sorry, έχω χάσει τη μπάλα όπως καταλαβαίνετε με τα ονόματα και τα posts κλπ. Λες και δεν έχω ξαναγράψει σε forum. duhhh! Συνοψίζοντας: Και η φωτό της emouli στον πύργο των ψαράδων και οι δικές σου Γιάννη στο Gellert hill ειναι σούπερ! Στις νυχτερινές δεν βλέπω ούτε θόρυβο ουτε τίποτα και έχεις και μία γωνία που έψαχνα να βρω και δεν έβρισκα! Μάλλον είσαι απο τη μεριά της Βούδας κοντά στο κάστρο; Εκπληκτική. :)
Ανεβάζω τις fotos!

Α, εσύ είσαι πολύ προκλητικός τελικά! Μου θες και νυχτερινή λήψη.:haha:
Ορίστε λοιπόν ένα καλλιτεχνικό αριστούργημα!:D (Μόνο μη γίνεις τόσο πεζός και ρωτήσεις τι είναι)
View attachment 64074
Λοιπόν αυτό λέγεται light painting photography και είναι εντελώς artistic! ;-)
 
Last edited by a moderator:

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Last edited by a moderator:

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Στις νυχτερινές δεν βλέπω ούτε θόρυβο ουτε τίποτα και έχεις και μία γωνία που έψαχνα να βρω και δεν έβρισκα! Μάλλον είσαι απο τη μεριά της Βούδας κοντά στο κάστρο; Εκπληκτική. :)
Ανεβάζω τις fotos!
Thanks. Βασικά είναι λίγα βήματα μακριά από το σημείο που έβγαλα την πρώτη.Πάνω στον λόφο απλά οι περισσότεροι συνοστίζονται και βγάζουν φωτό στο πρώτο σημείο.
 

Ulysses

Member
Μηνύματα
114
Likes
174
Επόμενο Ταξίδι
Ζυρίχη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Μεξικό
Μπορώ να βάλω κι εγώ τις δικές μου από Βουδαπέστη για να αισθανθείτε όλοι καλύτερα :haha:. Ούτε ο εξοπλισμός δεν βοηθά αν είσαι άσχετος...
Θέλω να δω Πράγα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.399
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom