Αυστρία Ουγγαρία ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2010 ΣΕ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ-ΒΙΕΝΝΗ?

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
τα νούμερα που λέει εξαρχής γίνεται να τα πετύχεις αν μπεις μετά τις 6μμ...αλλά καλύτερα πάρε μόνο αεροπορικά..για ξενοδοχεία είναι ποιο πιθανό να βρεις μόνος σου(καλύτερη τοποθεσία-τιμή..)
Εγω καταφερα να μπω πριν μια ωρα ..ειχε το πακετο για 4στερο στα 210 ευρω και μαλιστα εγω υπολογισα και ενα κανονικο booking .Το early booking το ειχε ακομα χαμηλοτερα -δεν θυμαμαι ποσο.
Αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι τωρα που ξαναμπαινω στα offer packages δεν μου βγαζει αυτα που ειχε τοτε ,αλλα βγαζει εντελως αλλα πακετα για Αμαν-Πραγα -Θεσσαλονικη κλπ
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Δεν το ήξερα ότι μπορείς να πάρεις μόνο τα αεροπορικά, αν είναι έτσι θα πήγαινα και εγώ. Εμένα μου έδωσαν πακέτο πτήση-ξενοδοχείο και ανακάλυψα ότι πήγε 150 ευρώ παραπάνω από την αρχική προσφορά.
Πες μου κατι Borealis
τα ξενοδοχεια που σου προτειναν ηταν πολυ μακρια απο ιστορικο κεντρο?
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
Εγω καταφερα να μπω πριν μια ωρα ..ειχε το πακετο για 4στερο στα 210 ευρω και μαλιστα εγω υπολογισα και ενα κανονικο booking .Το early booking το ειχε ακομα χαμηλοτερα -δεν θυμαμαι ποσο.
Αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι τωρα που ξαναμπαινω στα offer packages δεν μου βγαζει αυτα που ειχε τοτε ,αλλα βγαζει εντελως αλλα πακετα για Αμαν-Πραγα -Θεσσαλονικη κλπ

να προσέξεις ποιο 4στερο..και κυρίως που;)
κάνε ανανέωση σελίδας σε λίγο...όμως τσέκαρε για τις ίδιες ημερομηνίες πόσο σου δίνει μόνο το αεροπορικό...για να έχεις μέτρο σύγκρισης...
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
να προσέξεις ποιο 4στερο..και κυρίως που;)
κάνε ανανέωση σελίδας σε λίγο...όμως τσέκαρε για τις ίδιες ημερομηνίες πόσο σου δίνει μόνο το αεροπορικό...για να έχεις μέτρο σύγκρισης...
Αυτο το ειχα τσεκαρει πρωτα πρωτα ..εβγαινε το ατομο γυρω στα 330:(
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ναι παιδι μου γιαυτο και μενα με ειχε πιασει κολοπιλαλα .Δεν ειχα σκοπο να παω Βουδαπεστη αλλα η προσφορα που ειπε η ΔημητραΚ μου φανηκε πολυ καλη για Χριστουγεννα.
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι τωρα που ξαναμπαινω στα offer packages δεν μου βγαζει αυτα που ειχε τοτε ,αλλα βγαζει εντελως αλλα πακετα για Αμαν-Πραγα -Θεσσαλονικη κλπ
Φρόντισε πάνω αριστερά να λέει GReece και όχι Hungary, αλλιώς πάτα change country.

Όσο για το γιατί μπορεί να σου βγει πιο ακριβά, κοίτα τον κάτωθι όρο:
Prices on the website are starting rates. Confirmation of prices is subject to flight and flight class availability on the day of request. In case of no availability Malév Air Tours offers other flight or flight class at different rates.
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Η βιεννη ειναι πολυ πιο ομορφη. Μια μερα για μια γευση Βουδαπεσυης ειναι αρκετη και μπορει να γινει οδικως (3 ωρες με το λεωφορειο) Τα παραδουναβια δεν λενε μια. Ακρως τουριστικα και δουλευουν ως επι των πλειστων με Ελληνες γι αυτο και ξερουν και ελληνικα!!!!! Καλυτερα Βιεννη και ολιγον Σαλτσμπουρκ!
 

koloko

Member
Μηνύματα
218
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
θελει σκεψη...
Ταξίδι-Όνειρο
παραδεισος!!
ξερει κανεις που μπορω να κλεισω φθηνα εισητιρια με το τρενο για βιεννη σαλτσμπουργκ και επιστροφη?

λετε καλυτερα να νοικιασουμε αμαξι ειναι ευκολεσ οι μετακινησεις?θα ειμναστε 5 ατομα γιαυτο πιστευω καλυτερα να νοικιαζαμε αμαξι
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
εννοειται ιχ
πιο οικονομικά και θα μπορειτε να κανετε και παρακάμψεις για τις λίμνες που ειναι σχεδόν πανω στην διαδρομή σας
 

koloko

Member
Μηνύματα
218
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
θελει σκεψη...
Ταξίδι-Όνειρο
παραδεισος!!
τι διαδικασιες χρειαζονται για να βγαλω το διπλωμα 3ερει κανεις?απο πινακιδες στις εθνικες θα βγαλω ακρη?
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
ξερει κανεις που μπορω να κλεισω φθηνα εισητιρια με το τρενο για βιεννη σαλτσμπουργκ και επιστροφη?

λετε καλυτερα να νοικιασουμε αμαξι ειναι ευκολεσ οι μετακινησεις?θα ειμναστε 5 ατομα γιαυτο πιστευω καλυτερα να νοικιαζαμε αμαξι

στο σάιτ των αυστριακών σιδηροδρόμων..όσο πιο νωρίς τόσο πιο φτηνά;)
?BB travel portal
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.809
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom