Χαίρετε!

Μηνύματα
10
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
πολλα...
Είμαι νέο μέλος στο site λοιπόν...Σχετικά τυχαία διάβασα κάποια πόστ και μου άρεσε πολύ η ιδέα οπότε αργά η γρήγορα θα γινόμουν κι εγώ μέλος!Προφανώς είμαι κι εγώ φαν των ταξιδιών, είτε αυτά είναι αποδράσεις μιας ημέρας λίγο έξω απο την πόλη μου, είτε ταξίδια 2 και 3,4 εβδομάδων στο εξωτερικό.Εντάξει, τα δεύτερα μου αρέσουν λίγο περισσότερο.
Είχα την τύχη να ταξιδέψω σε αρκετές χώρες της Ευρώπης και της Μεσογείου τα τελευταία χρόνια.Σε 2 μήνες περίπου θα πάω για 5 μέρες στη Ρώμη.Αλλά αυτό που προσδοκώ περισσότερο είναι το ταξίδι-όνειρο ζωής που θα κάνω στις ΗΠΑ τον Οκτώβρη-Νοέμβρη.
Καλώς σας βρήκα λοιπόν και ανυπομονώ να διαβάσω και να δω και άλλα ενδιαφέροντα πράγματα στο πολύ ωραίο forum,αλλά και να προσπαθήσω να λύσω απορίες σας και εσείς βέβαια δικές μου!:)
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.529
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Καλως τον! Καλα να περασεις στην αιωνια πολη και σιγουρα θα περασεις τελεια στην Αμερικη!
 

marakixin

Member
Μηνύματα
148
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ονειρεμένο Ταξίδι
αγια-πετρουπολη
καλως ηρθες...ειμαι σιγουρη πως θα περασεις υπεροχα στην αιωνια πολη και οσο για της Ηπα θα βρεις πολλους κορυφαίους ταξιδιωτες να σου πουν τα παντα
 

tanasis

Member
Μηνύματα
171
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΠΑΝΤΟΥ
Καλώς όρισες. Ρώμη είμαι σίγουρος οτι θα περάσεις υπέροχα, θέλοντας και μη.
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
αμερική
καλώς όρισες και πάντα καλά ταξίδια!!
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan me cherry blossom
καλως ηρθες και καλη περιηγηση στο φορουμ!θα βρεις και θα μαθεις πολλα ενδιαφεροντα πραγματα και πολλους μελλοντικους προορισμους!
 

antigoni87

Member
Μηνύματα
28
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη! 20-27/3/2009
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Γειά σου Κωνσταντίνε! κ εγώ νέο μέλος;)
Σε ποιές χώρες της Ευρώπης και Μεσογείου έχεις ταξιδέψει; Αν έχεις πάει Μαδρίτη ή Βερολίνο, δώσε κάποιο tip αν θες! Καλά ταξίδια!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.714
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom