Γαλλία Χαιρετισμοί από τη Γαλλία!!

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Δήμο,να περνάς καλά και να βγάζεις ωραιες φωτογραφιες(που θα τις μοιραστεις φυσικά μαζί μας όπως κάνες άλλωστε...),και να μαστε καλά να κάνουμε πάντα ταξιδια οδικά ή με όποιο άλλο μέσο.... Με την ευκαιρία να στειλω κι εγώ τους χαιρετισμους μου σε ΄σενα και σε όλους από την Κροατια...
Που έχετ φτάσει; Καλή συνέχεια
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Dafni και dimo να περάσετε τέλεια και σας περιμένουμε πίσω με αναλυτικές εντυπώσεις.
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
ειμαστε στο Σπλιτ,αφου μειναμε Μαυροβουνιο,μετά μπηκαμε κροατια ....Ντουμπροβνικ,τώρα Σπλιτ και μεθαυριο αναχωρουμε για Οχριδα.α...
Θα επιστρεψουμε τη μεγάλη Πέμπτη ...εσεις φαντάζομαι θα περασετε το Πάσχα στη Γαλλία...dik-7 ,ευχαριστουμε για τις ευχές...
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Δάφνη και Δήμο πολλές ευχές και από μένα για καλό ταξίδι, εμείς θα μείνουμε εδώ συνδεδεμένοι να μαθαίνουμε νέα σας
 
Last edited by a moderator:

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Μόλις γύρισα από Mont St. Michel και St.Malo. Πολύ ωραία και τα δύο. Στο πρώτο έκανα ένα γερό τεστ κοπώσεως και όλα πήγαν καλά. Πολύ σκάλα!!!
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Δημο κα Δαφνη να περασετε τελεια!Ζηλευουμε λιγο εμεις εδω πισω(εγω δλδ προσωπικα..) αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα!Συνεχιστε την ανταποκριση για να περνουμε και εμεις μια γευση!Καλη συνεχεια και στους 2 και καλο Πασχα..
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Απόχθες κανει ψοφόκρυο! Χθες έβρεχε ολη μέρα. Πήγαμε όμως μερικές βόλτες κοντά στη Rennes. Εκτός από τη Rennes πήγαμε και σε δύο μικρές αλλά γραφικές πόλεις σχετικά κοντά.Τη Chateaubriant και τη La Guerche de la Bretagne. Αυτή και ήταν η τελευταία μέρα στη Βρετάνη. Σήμερα με λιακάδα αλλά κρύο φύγαμε και κατεβήκαμε πρώτα στο λιμάνι του Ατλαντικού St. Nazaire, που δε λέει και πολλά πράγματα αλλά έχει ενδιαφέρον να βλέπεις τα νερά να ανεβαίνουνε, και μετά ήρθαμε στη Nantes, όπου είναι η κόρη μας και θα μείνουμε 3 βράδια.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Δημο εδώ χανιά κατευθείαν ανταπόκριση!
θέλομε φωτό!! ξέρεις εσύ!! ρε παιδάκι μου εσύ γαζώνεις όλη τη χώρα!!
καλή επάνοδο και πάσχα χωρίς αρνάκι!!
 

msalli03

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
Νορβηγία (Όσλο-Μπέργεν)
Καλό Πάσχα και καλή συνέχεια στο ταξίδι σας. Περιμένω κι εγώ τις περιγραφές του ταξιδιού!
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Τις τελευταίες ημέρες δεν ειχα σύνδεση. Κάτσαμε στη Nantes 3 μέρες με βόλτες στην πόλη που δεν είναι τουριστική αλλά είναι πολύ ζωντανή. Μετά μαζί με την κόρη μας πηγαμε 4 μέρες στην περιοχή Dordonne στα νότια, όπου μείναμε 4 μέρες με φίλους Γάλλους. Αν πω πως ίσως είναι τα ωραιότερα μέρη που έχω δει μάλλον δεν λέω ψέμα. Αν όχι τα ωραιότερα κάποια από τα πιο ωραία. Σήμερα μετά από πολλές ώρες οδήγησης είμαστε κοντά στο Orly. Αύριο το μεσημέρι θα προσγειωθούμε, κυριολεκτικά και μεταφρικά στην ελληνική πραγματικότητα οποτε τα λέμε αλά Ελληνικά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.518
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom