Χαιρετω ολη τη παρεα!!!

jule_sct

Member
Μηνύματα
17
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ,ΠΡΑΓΑ,ΠΑΡΙΣΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΗ ΠΥΡΟΣ,ΒΡΑΖΙΛΙΑ,ΚΙΝΑ,
Καλησπερα σας κ συγχαρητηρια για τη δουλεια που εχετε κανει.Εχω μπει πολλες φορες κ διαβαζω τις ταξιδιωτικες σας ιστοριες και σχεδιαζω κ τα δικα μου ταξιδια,εως τωρα νοερα βεβαια ομως σιγουρα καποια στιγμη θα τα καταφερω.
Στοχος μου ειναι μεσα στο 2017 η στις αρχες του 2018 ν παω στη Ρωμη.Εχω ηδη αγορασει τους χαρτες,παρακολουθω στενα τις τιμες των αεροπορικων και περιμενω μολις ολοκληρωσω τις οικονομιες μου για να παραγματοποιησω μια μου επιθυμια που κραταει χρονια.Καλως σας βρηκα λοιπον και ευχομαι σε ολους καλα ταξιδια
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.784
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
καλως ηλθες και καλα ταξιδια..
 

jule_sct

Member
Μηνύματα
17
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ,ΠΡΑΓΑ,ΠΑΡΙΣΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΗ ΠΥΡΟΣ,ΒΡΑΖΙΛΙΑ,ΚΙΝΑ,
Λιγα λογια για εμενα...
Εχω ταξιδεψει σε αρκετα μερη αλλα στα πλαισια του επαγγελματος μου. Δηλ εχω παει σε παρα πολλες χωρες αλλα δεν εχω γυρισει να δω ολα τα αξιοθεατα αυτο εννοω.Λοιπον ξεκιναω:
1.Εχω παει Ιταλια σε Ναπολη,κατανια,συρακκουσες,Αυγουστα,Λα σπετζια,Ταραντο,Φλωρεντια,Πιζα αλλα δεν εχω παει Ρωμη πχ και θελω πολυ να παω μεσα στο επομενο διαστημα
2.Σλοβενια στο Κοπερ κ στη Λιουμπλιανα
3.Μαλτα 4 μερες
5.Γαλλια στη Τουλον κ τη Μασαλια
6Ισπανια στο Αλικαντε
7.Εχω μεινει 2 μηνες στην Αγγλια με βαση ομως το Πλιμουθ κ δεν εχω γυρισει καθολου
8.Αυστρια εχω παει εμεινα 3 μερες Βιεννη και 3 μερες Σαλτσμπουργκ
9.Τουρκια στο Ακσαζ κ στη Μαρμαριδα
10.Βουλγαρια στο Μπουργκας κ στη Βαρνα
11.Εχω μεινει 7 μερες στη Χαιφα κ εχω επισκεφτει τους Αγιους Τοπους και τελος
12.Αλεξανδρια και Κυπρο...
Αυτα τα ολιγα δηλ αλλα ειναι αλλο το επαγγελματικο ταξιδι κ αλλο το ταξιδι αναψυχης.Εχω δει πολλα μερη κ εχω συνομιλησε με παααρα πολλους ανθρωπους και νιωθω ευγνωμοσυνη γι αυτο απλα απο εδω κ στο εξης θελω να επισκεφτω καποια μερη τα οποια να τα δω...
Ελλαδα δυστυχως εχω παει σε πιο λιγα μερη αλλα λατρευω τη Σαντορινη τηνοποια εχω επισκεφτει 2 φορες εως τωρα.
Το ψαχνω πολυ για να κανω καποιο ενδεχομενο ταξιδι και με interrail (δε ξερω αν το γραφω σωστα)....
Θα χρειαστω τη βοηθεια σας παιδες....Κανονιστε καλε κ κανα ταξιδακι σαν γκρουπ ωραια θα ειναι......χιιχιχιχιχ
 

jule_sct

Member
Μηνύματα
17
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ,ΠΡΑΓΑ,ΠΑΡΙΣΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΗ ΠΥΡΟΣ,ΒΡΑΖΙΛΙΑ,ΚΙΝΑ,
Λιγα λογια για εμενα...
Εχω ταξιδεψει σε αρκετα μερη αλλα στα πλαισια του επαγγελματος μου. Δηλ εχω παει σε παρα πολλες χωρες αλλα δεν εχω γυρισει να δω ολα τα αξιοθεατα αυτο εννοω.Λοιπον ξεκιναω:
1.Εχω παει Ιταλια σε Ναπολη,κατανια,συρακκουσες,Αυγουστα,Λα σπετζια,Ταραντο,Φλωρεντια,Πιζα αλλα δεν εχω παει Ρωμη πχ και θελω πολυ να παω μεσα στο επομενο διαστημα
2.Σλοβενια στο Κοπερ κ στη Λιουμπλιανα
3.Μαλτα 4 μερες
5.Γαλλια στη Τουλον κ τη Μασαλια
6Ισπανια στο Αλικαντε
7.Εχω μεινει 2 μηνες στην Αγγλια με βαση ομως το Πλιμουθ κ δεν εχω γυρισει καθολου
8.Αυστρια εχω παει εμεινα 3 μερες Βιεννη και 3 μερες Σαλτσμπουργκ
9.Τουρκια στο Ακσαζ κ στη Μαρμαριδα
10.Βουλγαρια στο Μπουργκας κ στη Βαρνα
11.Εχω μεινει 7 μερες στη Χαιφα κ εχω επισκεφτει τους Αγιους Τοπους και τελος
12.Αλεξανδρια και Κυπρο...
Αυτα τα ολιγα δηλ αλλα ειναι αλλο το επαγγελματικο ταξιδι κ αλλο το ταξιδι αναψυχης.Εχω δει πολλα μερη κ εχω συνομιλησε με παααρα πολλους ανθρωπους και νιωθω ευγνωμοσυνη γι αυτο απλα απο εδω κ στο εξης θελω να επισκεφτω καποια μερη τα οποια να τα δω εκτενεστερα...
Ελλαδα δυστυχως εχω παει σε πιο λιγα μερη αλλα λατρευω τη Σαντορινη τηνοποια εχω επισκεφτει 2 φορες εως τωρα.
Το ψαχνω πολυ για να κανω καποιο ενδεχομενο ταξιδι και με interrail (δε ξερω αν το γραφω σωστα)....
Θα χρειαστω τη βοηθεια σας παιδες....Κανονιστε καλε κ κανα ταξιδακι σαν γκρουπ ωραια θα ειναι......χιιχιχιχιχ
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.016
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom