Χαιρετω!!!

anastasia82

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
Καλημερα και καλως σας βρηκα....Ειμαι η Αναστασια και στο forum αυτο ελπιζω να βρω τις καλυτερες ιδεες για ταξιδια και να μοιραστω μαζι σας τις εμπειριες μου.
 

yannisk

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ινδία Νεπάλ Θιβέτ
Ταξίδι-Όνειρο
Νότιος Πόλος
Καλημερα και καλως σας βρηκα....Ειμαι η Αναστασια και στο forum αυτο ελπιζω να βρω τις καλυτερες ιδεες για ταξιδια και να μοιραστω μαζι σας τις εμπειριες μου.
Καλώς ήρθες Αναστασία ! :clap:
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
γεια σου αναστασια82 εγω ειμαι η skiouros82!!καλως μας ηρθες και να εισαι σιγουρη οτι εκτος απο τις καλυτερες ιδεες κ ιστοριες για ταξιδια ,εχεις βρει κ την καλυτερη παρεα!!!!καλα ταξιδια να εχεις!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.973
Likes
9.401
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες Anastasia82 , φιαξε τον ταξιδιωτικο σου χαρτη να δουμε τα μερη που εχεις επισκεφτει.
:welcome:και καλα ταξιδια!
 

anastasia82

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
γεια σου αναστασια82 εγω ειμαι η skiouros82!!καλως μας ηρθες και να εισαι σιγουρη οτι εκτος απο τις καλυτερες ιδεες κ ιστοριες για ταξιδια ,εχεις βρει κ την καλυτερη παρεα!!!!καλα ταξιδια να εχεις!

Ευχαριστώ σκιουρίνα!Έχω ακούσει καλά σχόλια για Βιέννη από φίλους που έχουν πάει, αλλά δεν είχα την τύχη:roll:....εγώ λέω να ξεφύγω λίγο από τα ευρωπαϊκά σύνορα.
 

likodromio

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΚΩΤΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
κάλως ήρθες Αναστασία καλά ταξίδια
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
εγώ λέω να ξεφύγω λίγο από τα ευρωπαϊκά σύνορα.
Και πολύ καλά θα κάνεις!! :clap: Για πες, για πες, τι έχεις στο μυαλό σου;

Καλώς ήρθες στο Travelstories!! Εδώ θα βρεις πολλλεες ιδέες και προτάσεις για ταξίδια, εντός και εκτός Ευρώπης!! ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.259
Μηνύματα
885.349
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom