Χαλκιδικη - 2° Ποδι

Μηνύματα
37
Likes
10
Πολύ ωραία η Φούρκα!!
Κ στο Χανιώτη μου άρεσε
Δεύτερο πόδι δεν έχω ιδέα..
Για λιγα λογια για την Φουρκα :D μπορεις να πας χωρις αμαξι ??και έχει εκει πλατεια ετσι για μια βολτα το βραδακι σε μαγαζακια κλπ ?
 

ElinakiK

Member
Μηνύματα
165
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Βένετο
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβάη
Δεν ξέρω για άλλο τρόπο.. εμείς ειχαμε αμάξι κ ψιλογυρίσαμε
Πάντως πολύ ωραίες παραλίες!!
 
Last edited:
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
ΚΤΕΛ Χαλκιδικής, κατεβαίνετε στην Τορώνη και έχετε όσα ζητάτε. Και με δυνατότητα πάλι με λεωφορείο να πάτε Μαρμαρά ένα απόγευμα-βραδάκι για περπάτημα.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.141
Likes
20.433
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Βουρβουρού, Σάρτη, Συκιά, Καλαμίτσι. Γενικά στο δεύτερο πόδι τα πράγματα είναι πιο ήσυχα απο το πρώτο.
Για πρωτο πόδι είναι όμορφα και γραφικά στην Άθυτο
 
Μηνύματα
37
Likes
10
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ !!!!! θα το ψάξω και για αυτές τις περιοχές. Μήπως κάποιος έχει άποψη για Φούρκα και Χανιώτη ?
 

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
μαυρικιος
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ !!!!! θα το ψάξω και για αυτές τις περιοχές. Μήπως κάποιος έχει άποψη για Φούρκα και Χανιώτη ?
Πυκνοκατοικημένες και οι δύο με ταβέρνες και μπαράκια και ωραία θάλασσα . Κατά την γνώμη μου βέβαια οι θάλασσες του 2ου ποδιού είναι καλύτερες από του πρώτου και είναι και πιο ήσυχα. Οπου και να πας βέβαια στη Χαλκιδική πια θα βρεις πολλούς Ρώσους (κυρίως στη Χανιώτη) αλλά και άλλους Βαλκάνιους σε πλειονότητα. Νομίζω δε ότι στο 1ο πόδι είναι οι περισσότεροι.
 
Μηνύματα
37
Likes
10
Πυκνοκατοικημένες και οι δύο με ταβέρνες και μπαράκια και ωραία θάλασσα . Κατά την γνώμη μου βέβαια οι θάλασσες του 2ου ποδιού είναι καλύτερες από του πρώτου και είναι και πιο ήσυχα. Οπου και να πας βέβαια στη Χαλκιδική πια θα βρεις πολλούς Ρώσους (κυρίως στη Χανιώτη) αλλά και άλλους Βαλκάνιους σε πλειονότητα. Νομίζω δε ότι στο 1ο πόδι είναι οι περισσότεροι.
Είναι ήρεμο μέρος όμως η Χανιώτη έτσι?Θέλω να πω είναι για ζευγάρια δεν είναι μέσα στη βαβούρα?
 

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
μαυρικιος

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.529
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom