Χαμενες αποσκευες..

mikrh tsopana

Member
Επόμενο Ταξίδι
Αλμερία
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Έμπα στην σελίδα τους στο φβ.Στείλε μήνυμα στο μέσεντζερ και θα σου απαντήσουν
σε κανα δυό μέρες.Εναλλακτικά προσπάθησε πρωί πρωί στο τηλέφωνο.Αν τους πιάσεις,
πάρε λαχείο.
Σοσιαλ μυδια δεν εχω γενικα, οποτε λιγο δυσκολο. Θα δοκιμασω το λαχειο, ευχαριστω!

mikrh tsopana

Member
Επόμενο Ταξίδι
Αλμερία
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Τελικά ήρθε το λαχείο σε μένα. Μου έστειλε μέηλ η εταιρεία ότι δύναται να μου καλύψει τα έξοδα. Αμην!

mikrh tsopana

Member
Επόμενο Ταξίδι
Αλμερία
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Τελικά ήρθε το λαχείο σε μένα. Μου έστειλε μέηλ η εταιρεία ότι δύναται να μου καλύψει τα έξοδα. Αμην!
Final update: Στις 22 του Ιούλη η εταιρεία μου έστειλε ότι πίστωσε στο λογαριασμό μου το ποσό που ζητούσα και ότι θα είναι διαθέσιμα εντός 15 εργάσιμων ημερών. Σήμερα, 04/08 τα λεφτά μπήκαν στο λογαριασμό και το θέμα είναι πλέον παρελθόν. Σημείωση: αρκετά τσίπηδες οι αιγιώτες, διάλεξαν να επιβαρυνθώ εγώ με τα έξοδα της τράπεζας· δεν είναι ότι με πείραξαν τα 3.5 ευρώ. αλλά δεν το περίμενα.

katkats

Moderator
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Final update: Στις 22 του Ιούλη η εταιρεία μου έστειλε ότι πίστωσε στο λογαριασμό μου το ποσό που ζητούσα και ότι θα είναι διαθέσιμα εντός 15 εργάσιμων ημερών. Σήμερα, 04/08 τα λεφτά μπήκαν στο λογαριασμό και το θέμα είναι πλέον παρελθόν. Σημείωση: αρκετά τσίπηδες οι αιγιώτες, διάλεξαν να επιβαρυνθώ εγώ με τα έξοδα της τράπεζας· δεν είναι ότι με πείραξαν τα 3.5 ευρώ. αλλά δεν το περίμενα.
Μπράβο, πάντα τέτοια. Δεν ήσουν και εσύ τσίπισα με τις αγορές σου ελπίζω ;)

panpan

Member

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
31.063
Μέλη
35.719
Νεότερο μέλος