Χριστουγεννα '09

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ειπα να μοιραστώ την αναζήτησή μου μαζί σας..ότι καλύτερο λοιπόν βρει ο καθένας μας για την περίοδο των γιορτών ας το γράψει εδώ..
Celebrity:

- Constellation (από Fort) 14 μέρες, 20/12-03/01/10, best value : OCEAN VIEW 1,338E

- Millenium (από Puerto Rico) 15 μέρες, 18/12-02/01/10, best value : veranda 1755E - ocean 1313E

- Solstice (από Fort) 7 μέρες, 27/12-03/01/10, best value veranda 1336E
20/12-27/12 best value veranda 903E (!!!!)

το αεροπορικό είναι ένα άλλο θέμα βέβαια. ενδεικτικά ότι καλύτερο ως τώρα η ΑΖ (πρωτη επιλογή μου..) στα 690Ε για ΜΙΑ, περίοδο γιορτών παντα.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Ρε συ δεν πας να κοιταχτείς σε κανένα γιατρό λέω εγώ με τους σκυλοπνίχτες σου και την ΑΖ?
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ρε συ δεν πας να κοιταχτείς σε κανένα γιατρό λέω εγώ με τους σκυλοπνίχτες σου και την ΑΖ?
το ξερα ότι θα απαντούσες...χα χα..Πάντα ν.1 επιλογή για υπεραντλαντικά. άλλο προτιμούν γεύματα με ζεστή pasta κι αλλοι με παγωμένα σαντουιτς. πάντως ως τώρα έχει τις καλύτερες τιμές για τα λιμάνια που είπα...έχεις κάτι πιο καλό για ΜΙΑ από 690?
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.794
Likes
18.453
Με Delta ίσως βρεις λίγο πιο φτηνά, κοίταξέ το......

Τώρα αυτά τι είναι, κρουαζιέρες?? Απαπαπα, υπάρχουν ακόμη? :haha: Εγώ είμαι του Star Trek αγαπητέ, όχι του Love Boat......εκτός αν μιλάμε για πριβέ φάση με σκάφος...μαζί με άλλους 3000 παχύσαρκους συνταξιούχους αμερικάνους, πάω τρελό πάσο!!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Με Delta ίσως βρεις λίγο πιο φτηνά, κοίταξέ το......

Τώρα αυτά τι είναι, κρουαζιέρες?? Απαπαπα, υπάρχουν ακόμη? :haha: Εγώ είμαι του Star Trek αγαπητέ, όχι του Love Boat......εκτός αν μιλάμε για πριβέ φάση με σκάφος...μαζί με άλλους 3000 παχύσαρκους συνταξιούχους αμερικάνους, πάω τρελό πάσο!!
τη Delta μου την εχει απαγορεύσει ο γιατρός μου..thnks πάντως θα τη δω..
θα σου έβαζα καμιά φωτο με συνταξιούχους στις πισίνες αλλά θα την κόψει η λογοκρισία..
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.794
Likes
18.453
τη Delta μου την εχει απαγορεύσει ο γιατρός μου..thnks πάντως θα τη δω..
θα σου έβαζα καμιά φωτο με συνταξιούχους στις πισίνες αλλά θα την κόψει η λογοκρισία..
Ο γιατρός σου είναι κάποιος Mr. Traveller? :haha:

Όσο για τις φωτό τι να πούμε....θα τις έχετε μπερδέψει κύριε με τίποτε φωτογραφίες από κανά κότερο του Branson....είπαμε, σε τέτοια φάση count me in...αλλά πού τέτοια τύχη αγαπητέ....κι ας κάνω και το μούτσο για λίγο.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ο γιατρός σου είναι κάποιος Mr. Traveller? :haha:

Όσο για τις φωτό τι να πούμε....θα τις έχετε μπερδέψει κύριε με τίποτε φωτογραφίες από κανά κότερο του Branson....είπαμε, σε τέτοια φάση count me in...αλλά πού τέτοια τύχη αγαπητέ....κι ας κάνω και το μούτσο για λίγο.
το κατάλαβες που τον ρώτησα για τα όνειρα 2 ποστ πιο πάνω..
για δικές μου φωτο μίλαγα..θα τις βάλω όμως όταν γράψω καμιά ιστορία..προς το παρόν κοιτάω να τελειώσω έστω μία από την ανατολή.
εταιρείες και πλοία υπάρχουν για όλα τα γουστα, σίγουρα και ένα για το δικό σου.τι καλύτερος τρόπος να περάσεις χριστούγεννα από ένα πλοίο στην Καραιβική?
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Με Delta ίσως βρεις λίγο πιο φτηνά, κοίταξέ το......
προς το παρόν είναι στα ίδια με πολύ χειρότερες ανταποκρίσεις και μακριά layover (που πολύ καλύτερα αυτά να τα κάνεις Ευρώπη γενικά παρά στις ΗΠΑ). ίδωμεν.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.794
Likes
18.453
προς το παρόν είναι στα ίδια με πολύ χειρότερες ανταποκρίσεις και μακριά layover (που πολύ καλύτερα αυτά να τα κάνεις Ευρώπη γενικά παρά στις ΗΠΑ). ίδωμεν.
Έλα ρε....με μία πρόχειρη ματιά ήταν 60-70 ευρώ πιο φτηνή και με μία μόνο στάση JFK....αλλά όπως είπε και κάποιος, δε πετάμε με δαύτους...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.011
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
το ξερα ότι θα απαντούσες...χα χα..Πάντα ν.1 επιλογή για υπεραντλαντικά. άλλο προτιμούν γεύματα με ζεστή pasta κι αλλοι με παγωμένα σαντουιτς. πάντως ως τώρα έχει τις καλύτερες τιμές για τα λιμάνια που είπα...έχεις κάτι πιο καλό για ΜΙΑ από 690?
Με Swiss είναι 711. Μόλις 21 (3%) ευρώ παραπάνω, και πας με Swiss, όχι με πρασινάδες... (Μια ολόκληρη κλάση παραπανω στο Skytrax).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.903
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom