Τσεχική Δημοκρατία Χριστούγεννα Πράγα!!!

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ
Επιστρέψαμε από Πράγα και το ταξίδι ήταν υπέροχο.
Τελικά δεν κλείσαμε από το πρακτορείο travel2prague.gr, αλλά από κάποιο εδώ στην Ελλάδα. Συμπτωματικά η ξεναγός μας εκεί έτυχε να είναι η Katerina Markova, ιδιοκτήτρια του travel2prague.gr.
Κλείνοντας ένα πράγμα μπορώ να πω για την Katerina, καταπληκτική επαγγελματίας πολύ φιλική, ευχάριστη και εξυπηρετική. Την συστήνω αυτή και τον ιστοτόπο της ανεπιφύλακτα.
Κατερίνα σε ευχαριστούμε για μία ακόμη φορά, περάσαμε καταπληκτικά.
Εαν σου πω πως τώρα διαβασα την ερώτηση που είχες κάνει για το πρακτορείο.... Εγω με αυτό το πρακτορείο είχα κανονίσει το ξενοδοχείο και παρόλο που δεν συναντηθηκα απο κοντά με την Κατερίνα θα συμφωνήσω σε όλα μαζί σου.
Καλως όρισες ξανά πίσω και εύχομαι το 2014 να κάνεις ακόμα περισσότερα ταξίδια..... 'Ολοι μας βασικά...χαχαχαχαχα
 

akoyl

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Εαν σου πω πως τώρα διαβασα την ερώτηση που είχες κάνει για το πρακτορείο.... Εγω με αυτό το πρακτορείο είχα κανονίσει το ξενοδοχείο και παρόλο που δεν συναντηθηκα απο κοντά με την Κατερίνα θα συμφωνήσω σε όλα μαζί σου.
Καλως όρισες ξανά πίσω και εύχομαι το 2014 να κάνεις ακόμα περισσότερα ταξίδια..... 'Ολοι μας βασικά...χαχαχαχαχα
Κάλιο αργά παρά ποτέ... καλή χρονιά να έχουμε!!!
 

Irini_kriti

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
καλησπερα παω Κουτνά χώρα 22/12 και Πράγα 23-28/12 ξέρει κανείς να μου πει αν τα μαγαζιά στη Πράγα ειναι ανοιχτά 24-25-26-27 Δεκεμβρίου;οτι πληροφορίες έχετε για Πράγα τα Χριστούγεννα ειναι ευπρόσδεκτες!
 

marigoula89

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλημέρα σας και καλησπέρα σας!!! Κλείσαμε για το τριήμερο των Χριστουγέννων (24, 25 και 26 Δεκεμβρίου) στην Πράγα με ένα φιλικό μας ζευγάρι! Και σήμερα τέθηκε η ερώτηση αν όλα είναι κλειστά εκείνες τις μέρες, καθώς είναι επίσημη αργία, καλύτερα να αλλάζαμε τις ημερομηνίες του ταξιδιού! Εγώ δεν ψήνομαι, γιατί ήθελα να κάνω Χριστούγεννα στη μαγευτική Πράγα... Κι εδώ θέλω τη βοήθεια σας, εσείς που την έχετε επισκεφτεί τι μας προτείνετε;;;
 

Mari k

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σας από την καλοκαιρινή Παρο!
Πήραμε την απόφαση να συναντήσουμε λίγο κρύο και έτσι φεύγουμε για Πράγα στις 23 Δεκεμβρίου!Είναι όλα ετοιμα και κανονισμένα χάρη ατην πολύτιμη βοήθεια σας!
Θα χρειαστούμε όμως τα φώτα σας,είναι τα καταστήματα κ εστιατόρια κ τα εμπορικά ανοικτά στις 25 Δεκέμβρη; Αν όχι μήπως να πάρουμε το τρένο να πάμε Δρέσδη για εκείνη την ημέρα,είναι ανοικτά τα καταστήματα κ τα εστιατόρια στη δρεζδη τα χριστουγεννα;Αξίζει σαν μονοήμερη εκδρομή η Δρέσδη η να μείνουμε Πράγα και τις 5 μέρες;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Γεια σας από την καλοκαιρινή Παρο!
Πήραμε την απόφαση να συναντήσουμε λίγο κρύο και έτσι φεύγουμε για Πράγα στις 23 Δεκεμβρίου!Είναι όλα ετοιμα και κανονισμένα χάρη ατην πολύτιμη βοήθεια σας!
Θα χρειαστούμε όμως τα φώτα σας,είναι τα καταστήματα κ εστιατόρια κ τα εμπορικά ανοικτά στις 25 Δεκέμβρη; Αν όχι μήπως να πάρουμε το τρένο να πάμε Δρέσδη για εκείνη την ημέρα,είναι ανοικτά τα καταστήματα κ τα εστιατόρια στη δρεζδη τα χριστουγεννα;Αξίζει σαν μονοήμερη εκδρομή η Δρέσδη η να μείνουμε Πράγα και τις 5 μέρες;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Γεια. Το μήνυμά σου μεταφέρθηκε σε αυτό το σχετικό θέμα. Για εκδρομές από Πράγα δες εδώ https://www.travelstories.gr/community/threads/Εκδρομες-απο-Πραγα.25062/
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.740
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom