Χρόνια πολλά, ευχές, κατάρες, κλπ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Κυρ Πάνο αν και σου έστειλα τις ευχές μου δεν μπορώ να μη σου στείλω και από δω!
Εύχομαι μόνο υγεία γιατί όλα τα υπόλοιπα τα έχεις στη ζωή σου και αυτό είναι ευτυχία. Γι'αυτό εύχομαι να είσαι γερός δυνατός και να συνεχίσεις να αλωνίζεις όλη την υφήλιο.Χρόνια πολλά και σου αφιερώνω το άσμα!
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
χρόνια πολλά αγαπητό μου γουρουνάκι!! Σου εύχομαι υγεία ευτυχία ατέλειωτα ταξίδια και ανεξάντλητες εμπειρίες!!! Αν και ραμολί όπως λες καλά κρατιέσαι για την ηλικία σου!!! χαχααχαχαχχαα
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Αγρια φωτιά, με ανεξελεγκτες διαστασεις, ξέσπασε σήμερα το μεσημέρι στην περιοχή της Αθήνας, ενω 42 τμήματα της Πυροσβεστικής Αττικής και Βοιωτίας μαζί με εκαντοτάδες εθελοντές έχουν ριχτεί στην προσπάθεια της κατάσβεσής της.

Κανείς δεν γνωρίζει με βεβαιότητα την αιτία της πυρκαγιάς, αλλά φήμες θέλουν η εστία να αφορά μια τούρτα 3οροφη μπανάνα-σοκολάτα με ροζ σαντιγύ, στην οποία επάνωθέ της, ειχαν τοποθετηθεί κεράκια γενεθλίων για την επαίτειο γνωστού γουρουνιού.

Ολα ξεκίνησαν μετά το άσμα "να ζησεις γουρούνι ...κλπ" όταν και το τζιχαντογούρουνο, στην προσπάθεια κατάσβεσης των κεριών εφύσηξε και το κακό δεν αργησε να συμβεί.

Αξίζει να σημειωθεί ότι η εν λόγω τούρτα ειχε εμβαδον 34 τετραγωνικά, και αυτό συνέβει, για να μπορέσουν να χωρέσουν τα κεράκια που υποδήλωναν την ηλικία του τζιχαντογούρουνου.

Μέχρι στιγμής εχουν καεί 23 ταξιδιωτικά γραφεία, 6 sexshop, 2τρακτέρ, και 2 μπουγάδες.

Πυροσβεστικά αεροσκάφη canadair (ή όπως διάολο λέγονται) ριψης νερού επιχειρούν αυτή τη στιγμή πάνω από την περιοχή, ενώ οι υπεύθυνοι δεν αποκλείουν να ζητηθεί η συνδρομή απο αεροπορική εταιρεία χαμηλού κόστους με εδρα την Ιρλανδία.

Ο υπευθυνος της φωτιάς, φήμες λένε ότι δηλώνει αθώος και με ζέση ιεραπόστολου, οργανώνει με απάθεια το επόμενο ταξίδι του στο χρόνο, στην Αρχαία Ρωμη, προκειμένου να συναντήσει το ίνδαλμά του Νέρωνα.

Για κάθε νεα εξέλιξη , θα σας ενημερώνουμε...
Ακολουθούν φωτογραφίες απο τον τόπο του συμβάντος







 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
:haha::haha::haha::haha: α ρε dimkyr και να με έπιανε μια μικρή μελαγχολία ότι μεγαλώνουμε, διαβάζοντάς σε δεν μπορώ παρά να γελάσω και να ξεχαστώ
Στάχτη στάχτη τα έκανε το τζιχαντογούρουνο
Φταίει που δεν του δώσανε βίζα για Σομαλία να κάνει τα καλοκαιρινά του μπάνια
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
χρόνια πολλά αγαπητό μου γουρουνάκι!! Σου εύχομαι υγεία ευτυχία ατέλειωτα ταξίδια και ανεξάντλητες εμπειρίες!!! Αν και ραμολί όπως λες καλά κρατιέσαι για την ηλικία σου!!! χαχααχαχαχχαα
Άμα αρχίσω να γράφω ιστορίες για παραλίες θα καταλάβεις εσύ… Θα έχω καταντήσει καραραμολί για μην έχω πάρει τα κατσάβραχα και τις ερήμους :haha::haha::haha:
 

ggonholidays

Member
Μηνύματα
576
Likes
1.164
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Γκαλαπάγκος
Χρόνια πολλά @underwater και @hydronetta έστω και καθυστερημένα!!! Εύχομαι υγεία και πολλά υπέροχα ταξίδια!
 
Last edited by a moderator:

makisg

Member
Μηνύματα
4.733
Likes
15.003
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Χρόνια πολλά και από εμένα γουρονάκο, παντα χαρούμενος και ευτυχισμένος.
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Παναγιωτη χρονια πολλά χαρουμενα και ευτυχισμενα
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.056
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom