Χρόνια πολλά, ευχές, κατάρες, κλπ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

makisg

Member
Μηνύματα
4.714
Likes
14.782
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Χρόνια σου πολλά ρε αλάνι Νικηφόρε. αλλά το καλό που σου θέλω ρε μπαγάσα μην τυχόν και ξεχάσεις να μου ευχηθείς και εμένα στην γιορτή μου ( Χρυσόστομο με λένε) ....... την έβαψες :bleh::bleh:
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Χοντρό φάουλ να ξεχάσει κανείς του αγ. Νικηφόρου. Χοντρό απ'τα χοντρότερα όμως. Θα συμφωνήσω με makisg θέλω κι εγώ ευχή στης αγίας Κορνηλίας τη γιορτή. Χρόνια σου πολλά, σου εύχομαι να τετραγωνίσεις τον κύκλο και του χρόνου στις 12.01' τα μηνύματα σε φόρα και μη να κατακλείσουν τη βάση δεδομένων των τηλεπικοινωνιακών συσκευών σου.
 

NightcoreKing

Member
Μηνύματα
241
Likes
566
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο_Καλοκαίρι :P
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Ζηλανδια!
Χρόνια πολλά Νικηφόρε.Να χαίρεσαι το όνομα σου.
ευχαριστωωωωω πολυυυ !!!!

Εσένα σε έχω συμπαθησει :)
Χρόνια πολλά και πάνω απ όλα καλά!!!! ;) :clap:
χαχα υποπτο αυτο , δεν ειμαι καλος , μην σε παραπλανω χαχα ευχαριστω παααρα πολυ!!

Χρόνια πολλά και καλά ταξίδια.
ευχαριστω μακαριιιι, αν κ δεν εχω παρεα που τρελενεται οπως εγω αλλα θα φτιαξω χεχε

Χρόνια σου πολλα Νικηφόρε, ό,τι επιθυμείς :)
ευχαριστω πολυ Κanel να σαι καλααα

Χρόνια σου πολλά ρε αλάνι Νικηφόρε. αλλά το καλό που σου θέλω ρε μπαγάσα μην τυχόν και ξεχάσεις να μου ευχηθείς και εμένα στην γιορτή μου ( Χρυσόστομο με λένε) ....... την έβαψες :bleh::bleh:
χαχαχαχααχαχα α οχι Μακαρο?? ρε θα μας τρελανεις ευ χαχα , θα σου πω ωχ ωχ, να σαι καλα ευχαριστωωωωωωωωωωωωω :p

Χοντρό φάουλ να ξεχάσει κανείς του αγ. Νικηφόρου. Χοντρό απ'τα χοντρότερα όμως. Θα συμφωνήσω με makisg θέλω κι εγώ ευχή στης αγίας Κορνηλίας τη γιορτή. Χρόνια σου πολλά, σου εύχομαι να τετραγωνίσεις τον κύκλο και του χρόνου στις 12.01' τα μηνύματα σε φόρα και μη να κατακλείσουν τη βάση δεδομένων των τηλεπικοινωνιακών συσκευών σου.
χαχα τι ωραιες αλλα ανεκπληρωτες ευχες (οχι οτι μου χρειαζονται κιολας χαχα) να σαι καλα τσοπανα:p:cool:
 

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Χρόνια πολλά, χρονια ταξιδιάρικα!
 

NightcoreKing

Member
Μηνύματα
241
Likes
566
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο_Καλοκαίρι :P
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Ζηλανδια!
να εισαι καλα , σας ευχαριστω ολους ξεχωριστα, πολλα ταξιδια κ υγεια !!! :)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.799
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom