Ρουμανία Χρώματα της Ρουμανίας...

makisg

Member
Μηνύματα
4.713
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
για πρωινό δικό μας,ήταν πολύ όμορφη η περιγραφή και οι φωτογραφίες από το τελευταίο κομμάτι της εκδρομής σου Ελένη,πάντα τέτοια.σ'ευχαριστούμε.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Να πω οτι ζηλεύω?
Να πω ντροπή μου που ενώ έχει δύο χρόνια που θέλω να πάω Ρουμανία όλο το αναβάλω?

Η Ρουμανία είναι απ τις λίγες χώρες που αισθάνομαι μια μεγάλη οικειότητα,που νοιώθω οτι την ξέρω καλά κι ας μην έχω πάει.

Την γνώρισα καλά μέσα απ το travelsrories και τις ιστορίες πολλών που πήγαν στην Ρουμανία και εξέλιξα τις γνώσεις μου ψάχνοντας περισσότερο γι'αυτην.Με λίγα λόγια την αγαπάω.

Οι φωτογραφές σου απλα υπέροχες και ζωντανές και πήγες σε όλα τα μέρη που θέλω να πάω κι εγώ.

Σε ευχαριστούμε:)
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Να πω οτι ζηλεύω?
Να πω ντροπή μου που ενώ έχει δύο χρόνια που θέλω να πάω Ρουμανία όλο το αναβάλω?
μην το αναβαλλεις αλλο δωστης οσες μερες μπορεις! θα σ αποζημιωσει!:cool:
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
μην το αναβαλλεις αλλο δωστης οσες μερες μπορεις! θα σ αποζημιωσει!:cool:
Είμαι σίγουρος.Ειληκρινά είναι λες και γνωρίζω απο κοντά όλα αυτά τα μέρη.
Δύο φορές που το ανέβαλα είχα σκοπό για 6-7 μέρες.νομίζω είναι καλά γιαυτό το βασικό κομμάτι.Αλήθεια Σιγκισοάρα πήγες?
Την είδα στα γρήγορα την ιστορία σου.
Τωρα που έχω χρόνο θα την διαβάσω με την άνεση μου και θα την απολαύσω.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Δεν πήγατε όμως balea lac...Δεν το είχατε καν στα υποψιν ή δεν χωρούσε στο προγραμμά σας?

Απο Σιμπίου πάντως μεχρι balea cascada (διασχίζεις και ένα μικρό κομμάτι του tranfagarasan που ειναι απο μόνος του εμπειρία) είναι περίπου 1,5 ώρα.Απο κει θα έπαιρνες τελεφερικ και θα βρισκόσουν στην λίμνη balea.
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Δεν πήγατε όμως balea lac...Δεν το είχατε καν στα υποψιν ή δεν χωρούσε στο προγραμμά σας?

Απο Σιμπίου πάντως μεχρι balea cascada (διασχίζεις και ένα μικρό κομμάτι του tranfagarasan που ειναι απο μόνος του εμπειρία) είναι περίπου 1,5 ώρα.Απο κει θα έπαιρνες τελεφερικ και θα βρισκόσουν στην λίμνη balea.
o καιρος δεν τα επετρεπε !:(:rolleyes:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.428
Likes
7.801
Tι εγινε κοπελια? Τελειωσε η εξεταστικη και ξαναστρωθηκες στη συγγραφη? :p
Σοβαρα τωρα, μπορει να εισαι ολιγολογη στις περιγραφες σου αλλα οι φωτος σου τα σπανε ;)
 

Eftichia

Member
Μηνύματα
858
Likes
1.285
Επόμενο Ταξίδι
τοσκανη
Ονειρεμένο Ταξίδι
καραιβικη
Σε ευχαριστούμε !!!!Σίγουρα θα μου φανεί χρήσιμη η ιστορία σου;)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.740
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom