Χώρος φύλαξης αποσκευών??

steliosb89

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
χαιρετε!! ειναι το πρωτο θεμα που ανοιγω,ελπιζω να το εβαλα σωστα. μια ερωτηση επειδη εψαξα στο φορουμ αλλα δεν βρηκα κατι.... ξερει κανεις αν υπαρχουν στο ciampino και στης βαρκελώνης το αεροδρομιο τετοιοι χωροι?? ευχαριστω!!!
 
Μηνύματα
7
Likes
1
Καλησπέρα σας. Σκοπεύω το Δεκέμβριο να πάω στην Βιένη και από εκεί Γκντανσκ. Το θέμα είναι τώρα η βαλίτσα. Θα έχω μια 20kg. Αλλά.. Φτάνω Βιένη 2 του μηνός. Και 3 του μηνός θα πάω στο Γκντανσκ για δύο μέρες και μετά ξανά πίσω Βιένη για 5 μέρες. Οπότε, για να μην κουβαλάω και την βαλίτσα στο Γκντανσκ. Έχετε κάποια λύση; υπάρχει κάποιο μέρος φύλαξης βαλίτσας στην Βιένη (για δύο μέρες);
 

Hayate

Member
Μηνύματα
842
Likes
5.130
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Καλησπέρα σας. Σκοπεύω το Δεκέμβριο να πάω στην Βιένη και από εκεί Γκντανσκ. Το θέμα είναι τώρα η βαλίτσα. Θα έχω μια 20kg. Αλλά.. Φτάνω Βιένη 2 του μηνός. Και 3 του μηνός θα πάω στο Γκντανσκ για δύο μέρες και μετά ξανά πίσω Βιένη για 5 μέρες. Οπότε, για να μην κουβαλάω και την βαλίτσα στο Γκντανσκ. Έχετε κάποια λύση; υπάρχει κάποιο μέρος φύλαξης βαλίτσας στην Βιένη (για δύο μέρες);
Ε την αφηνεις αεροδρόμιο Βιέννη σε luggage storage room και την παίρνεις οταν γυρίσεις απο Gdansk..
 
Μηνύματα
7
Likes
1
Ε την αφηνεις αεροδρόμιο Βιέννη σε luggage storage room και την παίρνεις οταν γυρίσεις απο Gdansk..
Αα γίνεται αυτό... Δεν ήμουν σίγουρος, γιαυτό ρώτησα. Σε ευχαριστώ πολύ. Μήπως ξέρεις τι χρεώσεις έχουν πάνω κάτω;
 

Hayate

Member
Μηνύματα
842
Likes
5.130
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Αα γίνεται αυτό... Δεν ήμουν σίγουρος, γιαυτό ρώτησα. Σε ευχαριστώ πολύ. Μήπως ξέρεις τι χρεώσεις έχουν πάνω κάτω;
Δε το θυμόμουν να ειμαι ειλικρινης... , λιγο το googlαρα, 5 ευρω τη μέρα βγαζει...
Βέβαια τσέκαρε και μεσα Βιέννη μήπως εχει καποιο εκει κοντα που θα μείνεις και βολεύει..
 
Μηνύματα
7
Likes
1
Δε το θυμόμουν να ειμαι ειλικρινης... , λιγο το googlαρα, 5 ευρω τη μέρα βγαζει...
Βέβαια τσέκαρε και μεσα Βιέννη μήπως εχει καποιο εκει κοντα που θα μείνεις και βολεύει..
Ωραία. Θα το κοιτάξω. Σε ευχαριστώ πολύ!!!
 

cosafiv

Member
Μηνύματα
223
Likes
475
και στο ξενοδοχειο που θα μεινεις στην Βιεννη, αν το ζητησεις, θα στην φυλαξουν την βαλιτσα, εγω το εχω κανει καποτε στην Ιταλια...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.041
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Κατέβασε το app Luggage Hero και βρες ένα σημείο αποθήκευσης μέσα στην πόλη (συνήθως πολύ φτηνότερα από το αεροδρόμιο).
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.002
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom