Ψάχνω για γαμήλιο ταξίδι

giorgosg

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Μπορα Μπορα
Χαχαχαχα! Πολύ ευχαρίστως! Μόνο εάν μου μάθει και μένα όμως!!:bleh:

Εδώ θα μαστε θα τα πούμε μέχρι τότε!

Προς το παρόν προβληματίζομαι πολύ για Πούντα Κάνα ή όχι....
 

Lalibela

Member
Μηνύματα
330
Likes
47
..το να σου δωθει μεσω γαμου η ευκαιρια να κανεις ενα ταξιδι που δεν κανεις συχνα για τον οποιοδηποτε λογο το καταλαβαινω και το σεβομαι ,όπως επισης καταλαβαινω ότι η επιλογη του καθε ανθρωπου ειναι προσωπικη ,σαφως και τα γουστα



πως γινεται τα περισσοτερα γαμηλια να γινονται σε τετοια μερη ...η απορια παραμενει,χαζη απορια μεν, αλλα παραμενει

λοιπον να γινει μια δημοσκοπηση
οι παντρεμενοι συμφορουμιτες να γραψουν που πηγαν γαμηλιο ταξιδι ή αν δεν πηγαν (ακομα) λογω υποχρεωσεων...που θα ηθελαν να πανε...admin ακους?
 

kalove

Member
Μηνύματα
436
Likes
1.637
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Εθνικά πάρκα ΗΠΑ
η δομινικανή δημοκρατία είναι ένας από τούς προορισμούς πού ονειρεύομαι
δεν γνωρίζω αυτή την εποχή σε τι κατάσταση είναι
μαζί με την Αϊτή αποτελούν ένα ενιαίο νησί, την Ισπανιόλα, η Δομινικανή Δημοκρατία καταλαμβάνει το ανατολικό τμήμα καί η Αϊτή το δυτικό. Μετά τις πρόσφατες καταστροφές, θα έπρεπε να το ψάξεις λίγο
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
giorgosg τελικα εκλεισες? Σε ποια περιοχη?
 

giorgosg

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Μπορα Μπορα
giorgosg τελικα εκλεισες? Σε ποια περιοχη?
Πολύ χαίρομαι που μου απάντησες Ζωή. Το ξέρω πως είσαι η ιδανική να με βοηθήσεις. Προβληματίζομαι μία βδομάδα τώρα.
Έχω αποφασίσει 6 μέρες Πούντα Κάνα (μη με μαλώσεις :bleh:) για ριλάξ με εκδρομή στο πάρκο με τα δελφίνια και οπωσδήποτε στο Isla Saona και άλλες 6 στο Βορρά με αυτοκίνητο για εξερευνήσεις στο Rincon και τη χερσόνησο Samana. (Όπως βλέπεις έγινα φανατικός αναγνώστης σου) :clap:

Αλλά δεν ξέρω σε ποιο ξενοδοχείο να μείνω. Στην Πούντα Κάνα θα ήθελα να μάθω σε ποιο έμεινε η varioAthens. (Αν ξέρεις στείλε μου pm)
Στο Βορρά πού να έχω βάση; Puerto Plata, Cabarete ή Las Terrenas?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις προτάσεις σου.
 

giorgosg

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Μπορα Μπορα
varioAthens σε ευχαριστώ για το πμ. Πρώτη επιλογή και για μένα μάλλον!!!!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
6 μερες Πουντα Κανα?? Και βεβαια σε μαλωνω! Αστειευομαι..μια χαρα ειναι , η παραλια πολυ ομορφη και οτι πρεπει για ξεκουραση. Εξαλλου το σωζεις :bleh: με τη συνεχεια του ταξιδιου στα βορεια του νησιου.

Που εμεινε η Vario δεν ξερω , αν δει το ποστ θα σε βοηθησει.
Στο Βορρά οπωσδηποτε για βάση να εχεις το Las Terrenas. Ειναι πανεμορφο και εχει υπεροχα ξενοδοχεια και μαγαζακια πανω στο κυμα! Απο κει ευκολα πας και Rincon και καταρραχτες Limon και isla Bacardi. Νοικιασε οχημα και γυρνα ολη τη χερσονησο.
 

giorgosg

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Μπορα Μπορα
Κορίτσια σας ευχαριστώ!!!!!
@varioAthens: Το κοίταξα το site. Είναι λίγο τσουχτερό, αλλά αξίζει τα λεφτά του (ποιος ξέρει αν τα καταφέρω για κάτι ανάλογο στο μέλλον;)). Αυτο το tripadvisor πάντα με ξενερώνει με τις κακές κριτικές των ξενοδοχείων. Για το συγκεκριμένο έχει 87 "terrible" κριτικές στις 965, αλλά εγώ εμπιστεύομαι τη δική σου. Αυτά που γράφεις είναι καταπληκτικά.

@go2dbeach: Las Terrenas λοιπόν. Πάει κι αυτό!!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική

giorgosg

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Μπορα Μπορα
Εχω να ρίξω πολύ μελέτη
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.772
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom