Ψάχνω το τόπικ

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Λοιπόν ψάχνω ένα τόπικ στο οποίο γίνεται συζήτηση για φωτογραφικές μηχανές. Έψαξα και δεν έβγαλε τίποτα η αναζήτηση, αλλά έχω την εντύπωση πως υπάρχει. Υπάρχει;
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
@mikrh tsopana μια γενικότερη συμβουλή.

Η αναζήτηση μέσω google, βάζοντας τη λέξη travelstories και μετά τη λέξη κλειδί είναι συνήθως πιο αποτελεσματική από το εργαλείο αναζήτησης του forum.
 

Birigkokos

Member
Μηνύματα
99
Likes
102
Υπάρχει καποιο εργαλειο που να τσεκαρει τα διαβασμενα τοπικς?
Π.χ. ψαχνω πληροφοριες για γαλλια και γερμανια.. πολλα τοπικς αφορουν και τις δυο χωρες οποτε βγαζει τα ιδια και στις δυο αναζητησεις.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.229
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Όταν έχεις διαβάσει ένα τόπικ, αυτό εμφανίζεται με απλή γραμματοσειρά. Όταν ένα τόπικ έχει αδιάβαστα μηνύματα, τότε εμφανίζεται με bold.
 

Birigkokos

Member
Μηνύματα
99
Likes
102
Όταν έχεις διαβάσει ένα τόπικ, αυτό εμφανίζεται με απλή γραμματοσειρά. Όταν ένα τόπικ έχει αδιάβαστα μηνύματα, τότε εμφανίζεται με bold.
Δεν ισχυει σε μενα τουλαχιστον αυτο.
Π.χ. στο ταξιδιωτικες ιστοριες -Ελλαδα μου βγαζει μονο το πρωτο τοπικ με bold και ολα τα υπολοιπα κανονικα.. Ενω δεν εχω διαβασει τιποτα απ αυτα. Τεσπα μικρο το κακο! :p
Αλλα εχε το υποψιν σου για μελλοντικες αναβαθμισεις, θα ηταν χρησιμο να ειχε ενα συμβολακι σε κάθε θέμα ή καποια favorites κτλ
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.229
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αυτό που σου έγραψα ισχύει για όλους. Αλλά έχει χρονικό περιορισμό. Αν πχ υπάρχουν τόπικ που δεν έχεις διαβάσει εδώ και Χ μέρες (όπου Χ νομίζω ότι είναι 30), τότε αυτόματα μπαίνουν στην πρώτη κατηγορία.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.671
Likes
50.516
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μου κλωνοποίησαν την πιστωτική. Είχαμε ένα τόπικ για αντίστοιχες εμπειρίες αλλά δεν το βρίσκω. Για πείτε...
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.610
Likes
12.428
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Μου κλωνοποίησαν την πιστωτική. Είχαμε ένα τόπικ για αντίστοιχες εμπειρίες αλλά δεν το βρίσκω. Για πείτε...
Ούτε εγώ βρίσκω κάτι. Γράψε για την εμπειρία σου στο off.:)
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.385
Likes
14.300
Ούτε εγώ βρίσκω κάτι. Γράψε για την εμπειρία σου στο off.:)
Πάντως και εγω θυμάμαι ότι είχαμε συζητήσει για ασφάλεια πιστωτικών καρτών.΄Ισως σε διάφορα θέματα(πχ βρήκα σχετικά πόστ σε ένα θέμα για το booking).Θα μπορούσε ίσως να ανοιχθεί ένα καινούριο θέμα.Πιθανόν να ενδιαφέρει και άλλους.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.622
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom