Ηνωμένο Βασίλειο αεροπορικες για λονδινο?

IRIDA

Member
Μηνύματα
57
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΔΥΤΙΚΗ ΑΦΡΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΤΙΚΗ
μηπως γνωριζει καπιος ποια εταιρια ειναι φτηνη για λονδινο? παω τον αλλο μηνα και δεν εχω κλησει εισητηριο ακομη καποια προσφορα? ευχαριστω!:lol:
 

stormy

Member
Μηνύματα
58
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι - Λονδίνο :)
Ταξίδι-Όνειρο
χμ.. RTW!
μηπως γνωριζει καπιος ποια εταιρια ειναι φτηνη για λονδινο? παω τον αλλο μηνα και δεν εχω κλησει εισητηριο ακομη καποια προσφορα? ευχαριστω!:lol:
Cheap flights, low cost airline tickets
Βάλε από που ταξιδεύεις και ημερομηνίες και θα σου πει :D
(αν γράφει "low cost" είναι η easyjet)
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!

IRIDA

Member
Μηνύματα
57
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΔΥΤΙΚΗ ΑΦΡΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΤΙΚΗ
Από πού πετάς; Αθήνα; Θεσσαλονίκη; Κέρκυρα;

Από πού;!;!
Αθηνααααααααα.. βρηκα καποιες προσφορες απο easy jet γυρω στα 100 ευρω με επιστροφη αλλα δεν ξερω τι παιζει χωρις πιστωτικη!! καμμια καλητερη ιδεα?!:bleh:
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
χωρίς πιστωτική? τι εννοείς ότι δεν έχεις? τρέχα σε ένα τουρ. γραφείο και ρώτα για τα αερ. εισητήρια;) γιατί χωρίς πιστωτική δε νομίζω να σου κρατήσουν τα εισητήρια...:bleh:
 

stormy

Member
Μηνύματα
58
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι - Λονδίνο :)
Ταξίδι-Όνειρο
χμ.. RTW!

IRIDA

Member
Μηνύματα
57
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΔΥΤΙΚΗ ΑΦΡΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΤΙΚΗ
χωρίς πιστωτική? τι εννοείς ότι δεν έχεις? τρέχα σε ένα τουρ. γραφείο και ρώτα για τα αερ. εισητήρια;) γιατί χωρίς πιστωτική δε νομίζω να σου κρατήσουν τα εισητήρια...:bleh:
οχιιιι εχω ξαναβγαλει ετσι απ ευθειας απο την εταιρια απο το αεροδρομιο ..αλλα μαλλον θα αυτη την φορα θα βγαλω την προπληρωμενη για να μου ερθουν ολα ποιο φτηνα ..
στο αεροδρομιο στα κλεινουν απλα διαφερουν οι τιμες !!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.006
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Αθηνααααααααα.. βρηκα καποιες προσφορες απο easy jet γυρω στα 100 ευρω με επιστροφη αλλα δεν ξερω τι παιζει χωρις πιστωτικη!! καμμια καλητερη ιδεα?!:bleh:

Να βγάλεις πιστωτική.

Σοβαρά τώρα, πρωτού ζητήσεις βοήθεια σε ένα πρόβλημα, πριν αρχίσουν να σου προτείνουν απαντήσεις, πρέπει να έχεις παρουσιάσει όλες τις παραμέτρους.
Αν τώρα π.χ. σου προτείνουμε πτήση με Aegean, μη μας πεις ότι δε σε βολεύει το Heathrow...

Υ.Γ: Μπορείς πάντα να δανειστείς μια πιστωτική από φίλο/συγγενή/συνεργάτη και να τους πληρώσεις το λογαριασμό...
 

IRIDA

Member
Μηνύματα
57
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΔΥΤΙΚΗ ΑΦΡΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΤΙΚΗ
Να βγάλεις πιστωτική.

Σοβαρά τώρα, πρωτού ζητήσεις βοήθεια σε ένα πρόβλημα, πριν αρχίσουν να σου προτείνουν απαντήσεις, πρέπει να έχεις παρουσιάσει όλες τις παραμέτρους.
Αν τώρα π.χ. σου προτείνουμε πτήση με Aegean, μη μας πεις ότι δε σε βολεύει το Heathrow...

Υ.Γ: Μπορείς πάντα να δανειστείς μια πιστωτική από φίλο/συγγενή/συνεργάτη και να τους πληρώσεις το λογαριασμό...
Εχεις δικιο , θα βγαλουμε προπληρωμενη καρτα και θα τα κλεισουμε απο το site της easy jet που απ οτι ειδα εχει τις καλητερες προσφορες , βεβαια δεν ξερω την διαδικασια δεν το χω ξανακανει και ισως χρειαστω την βοηθεια σας και παλι... :shock:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.006
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Εχεις δικιο , θα βγαλουμε προπληρωμενη καρτα και θα τα κλεισουμε απο το site της easy jet που απ οτι ειδα εχει τις καλητερες προσφορες , βεβαια δεν ξερω την διαδικασια δεν το χω ξανακανει και ισως χρειαστω την βοηθεια σας και παλι... :shock:
Η προπληρωμένη κάρτα δεν είναι πιστωτική, και η κράτηση των εισητηρίων δεν είναι η μόνη στιγμή που θα τη χρειαστείτε. Να βγάλετε κανονική πιστωτική.
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Η προπληρωμένη κάρτα δεν είναι πιστωτική, και η κράτηση των εισητηρίων δεν είναι η μόνη στιγμή που θα τη χρειαστείτε. Να βγάλετε κανονική πιστωτική.
Δεν χρειάζεται να βγάλουν πιστωτική για να κλείσουν τα εισιτήρια από το site της easyjet.

Και ούτε θα χρειαστεί άλλη στιγμή να δείξουν ή να χρησιμοποιήσουν την συγκεκριμένη κάρτα.

Αυτό taver το λέω για την φίλη μας που πιθανόν να μπερδεύτηκε με το παραπάνω μήνυμά σου.


(Γιατί να βγάλει πιστωτική; Δεν το κατάλαβα αυτό...
Εγώ βροντοφωνάζω "μακριά από πιστωτικές" πάντως!! :haha: )
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.844
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom