Γενικά αναζήτηση γραφικου προορισμού

gabriella123

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Γαμηλιο ταξιδι
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη
Βασικά προσωπικά εμένα δεν μου αρέσουν τα πολύ εμπορικά μέρη. Θα ήθελα κάτι πιο αγνό.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.720
Likes
11.417
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Εγώ πάντως δεν μπορώ να καταλάβω για ποιό λόγο κάποιος που εκφράζει μια αντίθετη άποψη να θεωρείται "ιερόσυλος". Κι εγώ όταν είχα πάει Σαντορίνη μια χρονιά τέλος Ιουλίου δεν το ευχαριστήθηκα ΚΑΘΟΛΟΥ. Η πολυκοσμία ήταν ΑΦΟΡΗΤΗ, η ποιότητα των υπηρεσιών μετριότατη και οι τιμές στο Θεό (χωρίς να το αξίζουν).

Θα ήθελα να ξαναπάω βέβαια, κυρίως για το ηφαίστειο και το Ακρωτήρι, αλλά έχω στο μυαλό μου κάτι σαν Μάιο-αρχές Ιουνίου-τέλος Αυγούστου.

το ''μου ειπαν'' δεν ειναι κριτηριο.
Για ποιό λόγο δεν είναι κριτήριο δηλ.; :shock: Συνήθως όταν πρωτοπηγαίνουμε κάπου ο λόγος που το επιλέγουμε είναι είτε ότι κάτι έχουμε ακούσει από κάποιον, ή ότι έχουμε διαβάσει σχετικά, η έχουμε δει φωτός. Προσωπική άποψη σίγουρα δεν μπορούμε να έχουμε.

Από εκεί και πέρα, για να μην είμαι off, εγώ θα πρότεινα την Αμοργό!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.636
Likes
12.459
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Μια Αμοργός και από εμένα, αν και τον 15αύγουστο θα πρέπει να την μοιραστείτε με αρκετό κόσμο. Και Σαντορίνη αλλά όχι στα peak της και σε συγκεκριμένα μέρη, με κάπως ανεβασμένο προϋπολογισμό (δηλαδή ξενοδοχείο στην καλδέρα, όχι Φηρά, δικό σας μεταφορικό)
 

gabriella123

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Γαμηλιο ταξιδι
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη
Ευχαριστώ πολύ!θα ψαχτώ για Αμοργό
 

magic_jim

Member
Μηνύματα
72
Likes
96
Επόμενο Ταξίδι
Δυσκολη επιλογη!
Ταξίδι-Όνειρο
Αστυπαλαια

coco_

Member
Μηνύματα
1.325
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Η Αστυπαλαια είναι απίστευτα ρομαντική ειδικά το κάστρο φωτισμένο δεν υπάρχει... Αλλά δεν έχει ιδιαίτερα καλές παραλίες. Εγώ το είχα συνδυάσει με Αμοργό και ήταν πολύ ωραίες διακοπες
 

joss

Member
Μηνύματα
524
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Αγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
Πολλα...
Μμμμ... θα σε βαλω σε σκεψεις. Κατ αρχας θα ελεγα την Αστυπαλαια πιο γραφικη και ομορφη απο την Αμοργο. Η Μηλος εχει φυσικα δεκαδες απιστευτες παραλιες και φυσικη ομορφια, αλλα εχω ενα θεματακι με τον πολυ κοσμο που μαζευει το καλοκαιρι. Η Αμοργος στα ματια μου ειναι σιγουρα πιο ρομαντικη. Εχω και δυο ακομη επιλογες. Η μια λιγο πιο μακρυα (Σικινος) και η αλλη εδω κοντα (Σεριφος).
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.241
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom