ανεβασμα φωτογραφιας

geopnd

Member
Μηνύματα
268
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
Ναπολη Σικελια
Ταξίδι-Όνειρο
μεξικο
παιδια επειδη εχω σκαλωσει πειτε μου πως ανεβαζεις φωτο σε ενα κειμενο σου....thank you
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.506
Likes
7.698
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
στη σελιδα που γραφεις,.πανω πρωτη σειρα ,μετα το εικονειδιο με το ανθρωπακι υπαρχει ενας συνδετηρας ..το πατας και σου βγαζει τα συνημμενα αρχεια..επιλεγεις τι θελεις να επισυναψεις απο τα αρχεια σου ( εικονα η κεμενο) το πατας το αρχειο, μετα ανεβασμα και οταν ολοκληρωθει το ανεβασμα της φωτο πχ, ( προσοχη στο μεγεθος) στο τελος πατας και το κουμπι καταχωρηση απαντησης..
Σε εμπλεξα????????:shock:
 

geopnd

Member
Μηνύματα
268
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
Ναπολη Σικελια
Ταξίδι-Όνειρο
μεξικο
και εγω συνδετηρα εψαχνα αλλα κοιτουσα συνεχισα τον κατω.σε ευχαριστω
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
συγνώμη που το καταχωρώ εδώ..έψαξα αλλά δεν βρήκα κάτι σχετικό..φωτογραφίες πως μπορώ να συμπεριλάβω στα μυνήματά μου?
επιλέγω το εικονίδιο "εισάγετε εικόνα" και ανοίγει νέο παράθυρο που ζητάει να εισάγω την διέυθυνση URL της εικόνας.Αυτό δεν καταλαβαίνω.
ευχαριστώ
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
πατα το συνδετηρακι ! αν εχεις προβλημα ξαναρωτα!:D
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
στο πεδίο που γράφω το μήνυμα δεν βρίσκω συνδετήρα για επισυναπτώμενο.
Βρίσκω το προτελευταίο εικονίδιο με τίτλο εισάγετε εικόνα,το οποίο επιλέγοντάς το ανοίγει το παράθυρο που ζητάει το url
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
στο πεδίο που γράφω το μήνυμα δεν βρίσκω συνδετήρα για επισυναπτώμενο.
Βρίσκω το προτελευταίο εικονίδιο με τίτλο εισάγετε εικόνα,το οποίο επιλέγοντάς το ανοίγει το παράθυρο που ζητάει το url
Οκ, λοιπον οταν πας να καταχωρησεις την απαντηση σου πατας καταχωρηση απαντησης, απο κατω ακριβως εχει τις προσθετες επιλογες, εκει λοιπον θα διαβασεις: διαχειρηση συνημμενων αρχειων, πατας εκει και ανεβαζεις τις φωτος σου.

Edit: τα μηνυματα μεταφερθηκανε στο παρον τοπικ.
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
Βρήκα τα συνημμένα επιλέγω ποια να αναβάσω αλλά προσπάθησα δύο φορές και δεν ολοκληρώνεται η διαδικασία.δεν ξέρω αν παίζει ρόλο ο chrome .το μέγεθος της φωτό είναι 2,37mb.
βγάζει μήνυμα σφάλματος και αναφέρει ότι πιθανόν να γίνονται εργασίες στον serrver του travelstories,αλλά συνήθως αυτά τα μηνύματα του chrome είναι άκαιρα
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Για να μην φορτώσω όλο το site, με url, μηπως θα μπορούσε κάποιος καλός άνθρωπος με χριστιανικές αρχές να μου πει ΠΩΣ στα κομμάτια μπορώ να φορτώσω μια φωτο (Aπο flick)?
Πατάω το ριμαδιασμένο εικονίδιο με το δεντράκι, εισάγω την αναθεματισμένη URL αλλά δεν....
Τι κάνω λάθος?
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Κάνε προβολή στο κανονικό μέγεθος της φωτογραφίας ή σε όποιο άλλο μέγεθος θέλεις και από εκεί με δεξί κλικ --> Αντιγραφή διεύθυνσης URL εικόνας..
Πατάς το κουμπάκι με το δεντράκι και με Ctrl+V ή όπως σε βολεύει βάζεις την URL και είσαι κομπλέ.
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Απο το πρωί αυτό κάνω!! Εισάγω στο παράθυρο που μου ανοίγει το δεντράκι το Url αλλά δεν εισάγει την φωτο. Και κάτι άλλο. Που πήγε ο συνδετήρας? Αν υπήρχε θα τις φορτωνα κατευθείαν απο το pc.
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Λοιπόν κάτσε να κάνω ένα τσεκαρισμα...ανεβάζω μια τυχαία φωτό από flickr..
afarm9.staticflickr.com_8104_8466840927_930ed70053_o.jpg


Βλέπω ότι μου την πήρε κανονικά....Λοιπόν, τα βήματα που έκανα ήταν τα εξής...Ανοιγμα φωτογραφίας, δεξί κλικ και προβολή σε original μεγεθος και μετά δεξί κλικ και Αντιγραφή διευθυνσης URL... Στη συνεχεια, εδω στο φορουμ με το εικονίδιο με το δεντράκι... Πρόσεχε την αντιγραφή URL να την κανεις ΜΟΝΟ με δεξι κλικ και όχι από την πάνω μπάρα... Τί αλλο;; Εγω χρησιμοποιώ Chrome αλλά δε ξερω αν παιζει ρολο αυτο....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.162
Μηνύματα
882.493
Μέλη
38.878
Νεότερο μέλος
pennykk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom