Γενικά αντε πειτε!

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
καιρο ειχα να χω τοση αναγκη ενα ταξιδι, αλλα κατι που δεν πηγα διακοπες το καλοκαιρι κατι που πλησιαζει το μνημοσυνο του πατερα μου τα νευρα μου ειναι ζαρτιερες που λεει κ ενας φιλος μου. και επειδη η φιλη μου που ψηνεται για ταξιδι θα μπορει το Δεκεμβρη και γω θελω μεχρι τελη Οκτωβρη να την κανω θα παω και παλι μονη...το χω κανει αλλες δυο φορες και εχω περασει τελεια..το ερωτημα: να παω Λονδινο που χω να παω δυο χρονια και παντα περναω τελεια η να βαλω πλωρη για κανα καινουριο προορισμο. μιλαω για Ευρωπη παντα.
οποιαδηποτε προταση ειναι ευπροσδεκτη:p
ευχαριστω!!!!!!
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
ουπς σορρυ που το εβαλα λαθος...
 

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
εκτός από λονδίνο μπορείς να πας κωνσταντινούπολη,ισπανία,πορτογαλία ή κάτι σε κεντρική ευρώπη....γενικά όμως δώσε και άλλες πληροφορίες στο λαό όπως μπάτζετ μέρες κτλ. για να ξέρουμε και που να κοιτάξουμε!
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
ναι σωστα! λοιπον το μπατζετ το υπολογιζω γυρω στο χιλιαρικο για ολα...ελεγα να παω τελη Οκτωβρη, τριημερο της 28 ης +δυο μερουλες αδεια.θελω φασαρια και κοσμο...ε τι αλλο???
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
rena1988 said:
ναι σωστα! λοιπον το μπατζετ το υπολογιζω γυρω στο χιλιαρικο για ολα...ελεγα να παω τελη Οκτωβρη, τριημερο της 28 ης +δυο μερουλες αδεια.θελω φασαρια και κοσμο...ε τι αλλο???
Με 1000 στην Πόλη μπορείς να κατσεις καμια 15αρια μέρες ,οπότε 5 μέρες πας και με λιγότερα απο τα μισα !!
Παρίσι αν δεν έχεις παει είναι καλη επιλογή και εναλλακτικά Ιταλία που κρατάει ακόμα ο καιρός
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
παρισι εχω παει δυο φορες, Κωνσταντινουπολη δεν την συμπαθω αν και ακουω τα καλυτερα....ιταλια εχω παει Ρωμη και Μιλανο....σκεπτομουν καμμια Ισπανια αλλα δε ξερω, δε βρισκω και καμμια καλη προσφορα δυστυχως...τα εισητηρια ειναι στο 250 για Βαρκελωνη
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
rena1988 said:
παρισι εχω παει δυο φορες, Κωνσταντινουπολη δεν την συμπαθω αν και ακουω τα καλυτερα....ιταλια εχω παει Ρωμη και Μιλανο....σκεπτομουν καμμια Ισπανια αλλα δε ξερω, δε βρισκω και καμμια καλη προσφορα δυστυχως...τα εισητηρια ειναι στο 250 για Βαρκελωνη
Εγω ψηφίζω Μεσόγειο:Ιταλία αλλα αφου έχεις παει στην αγαπημένη Ισπανία!!!!αχ πάρε με μαζί σου να σε ξενάγηση κιόλας!!! :)εχω παει 2φορες Μαδρίτη και πάω άλλες 10!! Πήγα το Μάρτιο μόνη μου και ήταν τέλεια!!!κοσμος, μουσεία,πλατείες,ψώνια,καφε,εστιατόρια ,ταβερνες,σε κλαμπ δεν πήγα γιατι ήμουν μόνη μου και δεν ήξερα πως θα ειναι .... Ολα τέλεια, πήγα με Alitalia μέσω Ρώμης γιατι το εισητηρια ήταν πιο οικονομικό απο την Aegean και ολα καλα!!!αν θες πληροφορίες για οτιδήποτε ρωτα!!! Και φυσικά αν σου αρέσει το χάμαμ και μασάζ έχει ένα φοβερό μαροκινο μέρος που δεν θες να φύγεις!!!

Sent from my iPad using Travel Stories
 

thessaris

Member
Μηνύματα
599
Likes
871
Θες φασαρία και κόσμο, Λονδίνο έχεις πάει, Ιταλία έχεις πάει, Βερολίνο έχεις πάει, Παρίσι έχεις πάει. Προσωπικά θα πήγαινα είτε Βαρκελώνη (πρόβλημα το 250άρι που βρίσκεις για τα εισιτήρια) είτε Κωνσταντινούπολη. Τώρα αυτό το δεν τη συμπαθώ αλλά έχω ακούσει τα καλύτερα και ειδικά από τη στιγμή που δεν έχεις πάει, μάλλον είναι κάτι που δεν στηρίζεται πουθενά, άρα παρακάμπτεται εύκολα. Οπότε... βουρ για Πόλη, είναι καταπληκτική και δεν θα το μετανιώσεις.
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
rena1988 said:
Η Γερμανία είναι τεράστια. Δεν θεωρείται ότι έχεις παει άμα πας μόνο Βερολίνο. Δεν είναι Αυστρία ή Ουγγαρία που ακόμα κι εκει δεν φτάνει μόνο η επίσκεψη στην πρωτεύουσα... ;)

Sent from my iPhone using Travel stories
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom