απεργίες στη Γαλλία

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
να τ ακυρωσω ολα ειναι κομματι δυσκολο...ειναι πολλα...καραβια,αεροπλανα,τρενα...πιο ευκολο να μεινω στο αεροδρομιο μια νυχτα μου φαινεται....δυστυχως δε βρηκα αλλη λυση....κι αυτο εφοσον γινει απεργια οπως λενε στις 5.αν αλλαξει κατι που το ευχομαι,θα πανε ολα καλα.
Κοίταξε μήπως έχει κάτι σε λογική τιμή κοντά στο αεροδρόμιο.
 

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.677
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
να ενημερωσω αν καποιος τυχαινει να ταξιδεψει στη γαλλια,οπως εγω,στις 5 δεκεμβρη απεργουν ολα,τρενα,λεοφωρεια,συμπαρασταση σε ολο αυτο αεροδρομικες συγκοινωνιες(οχι η aegean) Και το τελευταιο δρομολογιο θα ειναι τρενο ή λεοφωρειο εως και τις 10 το βραδυ της προηγουμενης δλδ 4 δεκεμβρη τη νυχτα ξεκινα η απεργια.εχω κλεισει εισητηριο για 4 το βραδυ και θα τη βγαλω μες στο αεροδρομιο μεχρι να φυγει η πτηση για επιστροφη ελλαδα.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.988
Likes
12.053
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
να ενημερωσω αν καποιος τυχαινει να ταξιδεψει στη γαλλια,οπως εγω,στις 5 δεκεμβρη απεργουν ολα,τρενα,λεοφωρεια,συμπαρασταση σε ολο αυτο αεροδρομικες συγκοινωνιες(οχι η aegean) Και το τελευταιο δρομολογιο θα ειναι τρενο ή λεοφωρειο εως και τις 10 το βραδυ της προηγουμενης δλδ 4 δεκεμβρη τη νυχτα ξεκινα η απεργια.εχω κλεισει εισητηριο για 4 το βραδυ και θα τη βγαλω μες στο αεροδρομιο μεχρι να φυγει η πτηση για επιστροφη ελλαδα.
Θα μπορουσες να κλεισεις shuttle transfer και να μην ταλαιπωρηθεις τοσο

https://www.partner.viator.com/en/6...s-de-Gaulle-Airport-CDG/d479-3627PARHTLAPTCDG
 

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.677
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
Θα μπορουσες να κλεισεις shuttle transfer και να μην ταλαιπωρηθεις τοσο

https://www.partner.viator.com/en/6...s-de-Gaulle-Airport-CDG/d479-3627PARHTLAPTCDG
εχει απο αβινιόν που θα μενω κατι αναλογο;να σκεφτεις,εχω κλεισει 3 εισητηρια,ενα για να παω απ το cdg αβινιον,και δυο επιστροφης,το ενα την αρχη που δεν ηξερα οτι απεργουν στις 5 του μηνα και το αλλο στις 4....
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.988
Likes
12.053
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Ελεγα αν εμενες καπου στο Παρισι το προηγουμενο βραδι. Για να μην ξημερωβραδιαζεσαι στο αεροδρομιο
 

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.677
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
Ελεγα αν εμενες καπου στο Παρισι το προηγουμενο βραδι. Για να μην ξημερωβραδιαζεσαι στο αεροδρομιο
ελεγα,πολλα για αυτο το ταξιδι...αρχικα ηταν να μεινω παρισι,δεν εχω παει ποτε μου νοτια γαλλια,προεκειψε λογω καταστασεων...χωρισαμε με τον φιλο μου,και δεν ακυρωσα τα εισητηρια(που να ηξερα ;) και τελικα θα παω αβινιον να δω τον ξαδελφο μου,που χρονια εχω να τον δω και μενει μονιμα εκει,οπως καταλαβαινεις ειναι πολυ μακρια απ το παρισι...εκλεισε ο ξαδελφος,τρενο πηγαινε ελα,και απ αυτον μαθαινω για τις απεργιες κλπ....μονη μου στο παρισι,χλωμο για πολλους λογους...συναισθηματικος και οικονομικος,για να καταλαβεις,απο πατμο ξεκιναω αυτο το ταξιδι αυριο βραδυ....με το που θα μπω στο καραβι 8 ωρες,ξεκιναει η καταιγιδα,8-9 μποφορ,και λεω οκ μωρε συνηθισμενη,εχω κρυολογησει κι ολας(ετυχε)...και θελω να δω και την κορη μου στον πειραια λιγες μερες πριν φυγω...περασε η μικρη αθηνα πανεπιστημιο και δεν εχω καταφερει ακομα να την δω...ειναι πολλα αλλα ελπιζω να τα καταφερω....και μεχρι εδω που εφτασα παλι καλα. σ ευχαριστω παντως...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.988
Likes
12.053
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Επεσες στην περιπτωση, καλο ταξιδι!
 

Christos1968

Member
Μηνύματα
144
Likes
54
Εχει ανακοινωθει, αν θα συνεχιστούν οι απεργιακες κινητοποιησεις και μεσα στις γιορτες?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.689
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom