βοηθεια για το διλημμα μου...

driver01

Member
Μηνύματα
230
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
................
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω την γη απο ψηλα!!
Μιας και υπαρχει το Θεμα ας βοηθηθουμε ολοι.....!!!
Πεστε μου λοιπον παρακαλω.....Που μπορω να βρω αυτα τα Φτηνα πακετα για
Τυνησια????Υπαρχουν συγκεκριμενα sites, αν ναι, τα φωτα σας !!!!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
θέλεις τυνησία για ποιο μήνα μιλάς??
άν θές πακετάρισμα,βρές απο το boutros ..
πριν τέσσερα χρόνια μου έκανε για 4 άτομα ακου τώρα ...τζίπ,οδηγό,τυνήσιο ξεναγό,πεντάστερα,φαγητό ο σκασμός υποχρεωτικώς μεσημέρι -βραδυ,10 μέρες,σύνολο ολα τα παντα..750 ευρά..
Για ρώτα μήπως φωτιστείς...δεν μιλάμε για ιούλιο και αύγουστο...καίει!!!
 

isis

Member
Μηνύματα
17
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Το υπόλοιπο 95% που μένει
ευχαριστω κ παλι γαι τις ιδεες σας!για την τυνησια δεν νομιζω οτι η ζεστη θα με πειραξει κ πολυ,γιατι αντεχω τις θερμοκρασιες αυτες...
xelidoni:τις σκανδιναβικες τις αγαπαω κ εχω παει ηδη σε 3, σχεδιαζω ομως ισως την επομενη ανοιξη να κανω ενα μεγαλο ταξιδι παλι εκει!
driver01:τα πακετα για τυνησια συμφερουν,δες,οπως λεει η ρενατα,boutros αλλα κ pyramis κ θα δεις οτι λενε για 6 η 8 μερες αλλα κ γω θα το ψαξω να παρω ατομικο πακετο ωστε να διαμορφωσεις καπως το προγραμμα οπως θες εσυ κ μην εισαι συνεχεια στο τρεξιμο κ δεν χαρεις τιποτα απο αυτα που βλεπεις...!με boutros tours εχω ταξιδεψει κ εγω κ εμεινα ευχαριστημενη γιατι ασχολουνται ιδιαιτερα(αν οχι αποκλειστικα) με τη μεση ανατολη κ βορεια αφρικη κ ηταν πολυ εξυπηρετικοι να μας λυσουν ολες τις αποριες.k to pyramis travel ειναι γνωστο πρακτορειο.εγω πιστευω οτι οι τιμες ειναι παντου πανω κατω ιδιες οποτε προσεχε να διαλεξεις το πρακτορειο που να εχεις ακουσει καλα λογια ωστε τελικα να παρεις αυτο που πληρωσες κ περιμενες.γειααα!!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.247
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom