γαμήλιο ταξίδι που???????????

antzelis

Member
Μηνύματα
60
Likes
5
εμεις με τον ανδρα μου τον παναγιωτη πηγαμε ταξιδι για 4 εβδομαδες της 2 εβδομαδες πηγαμε κουβα μεξικο βραζιλια και της αλλες 2 πηγαμε βενετια φλορεντια ρωμη και βερονα
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου

TRAVELERS A+B

Member
Μηνύματα
17
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
;;
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ!!
πορτογαλία

προτείνω πορτογαλία!!!η λισσαβώνα ειναι μια πόλη που την μερα σου δείχνει τους λάτιν ρυθμούς της και το βράδυ την ρομαντική της πλευρά!!φαγητό τέλειο,απίστευτο κρασί και πολυ καλό καίπιρίνια!!και ολα αυτα σε νορμάλ τιμές!σκέψου το..;)
 

vangeli3

Member
Μηνύματα
45
Likes
15
Ρε παιδιά, θέλω να παω μεξικο διακοπες τέλος ιουλιου μεχρι και 1η βδομαδα αυγουστου. Σκεφτομαι για πλαγια ντε καρμεν, και τριγυρω...Φοβαμαι ομως πολυ πολυ τον καιρο, καθως και τυχον τυφωνες.. καμια εμπειρια ? καμια προταση? ευχαριστω
 

Fanie

Member
Μηνύματα
256
Likes
619
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Lena's Stone Forest
Ρε παιδιά, θέλω να παω μεξικο διακοπες τέλος ιουλιου μεχρι και 1η βδομαδα αυγουστου. Σκεφτομαι για πλαγια ντε καρμεν, και τριγυρω...Φοβαμαι ομως πολυ πολυ τον καιρο, καθως και τυχον τυφωνες.. καμια εμπειρια ? καμια προταση? ευχαριστω
Κατ' αρχάς καλώς ήρθες vangeli3.

Κατά δεύτερον δεν χρειάζεται να ποστάρεις το ίδιο μήνυμα παντού. Μία φορά αρκεί για να το δουν και να σου απαντήσουν εκεινοι που γνωρίζουν.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.856
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom