γαμηλιο ταξιδι τον σεπτεμβριο. καλη εποχη για σαμουι??

lemourios

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλια- πιτερμπορο
καλησπερα σε ολους,ειμαι νεος στην παρεα σας και ομολογω πως το μυαλο μου εχει γινει αχταρμας:lol::lol:!!!!!! αν και ειμαι σταθερος τυπος μου το πηρατε το μυαλο με τις ιστοριες σας. θα ηθελα να ρωτησω τους εμπειρους ταξιδευτες του forum αν το κο samui ειναι καλη επιλογη για ταξιδι (γαμηλιο) για τελος σεπτεμβρη με αρχες οκτωβρη, επισης θα ηταν καλυτερα να κλεισω με ταξιδιωτικο γραφειο η να τα κανονισω μονος:roll:?....στο θεμα ταξιδια ειμαι σε βρεφικη ηλικια:haha:!!!! σας ευχαριστω εκ των προτερων. ααααααα!!!!!αν καποιος εχει να κανει καποια αλλη προταση φυσικα και ειναι δεκτη, μιλαμε για ενα ταξιδι 10-15 ημερων και συνολικο κοστος περιπου 3500
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Welcome, η ωρα η καλη και ολα τα σχετικα!

Μετεφερα το τοπικ στο σωστο φορουμ! :)

Καλα ταξιδια!
 

lemourios

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλια- πιτερμπορο
σε ευχαριστω πολυ. τελικα εψαξα,ειδα,εμαθα και κατα πασα πιθανοτητα θα παμε τον δεκεμβριο.θα ηθελα να ρωτησω εαν θα ηταν καλυτερα να κλεισω τα παντα μονος μου η να παω με γραφειο?
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Ουτε συζητηση!!!
Ολα μονος σου!!! Κι ειμαστε δω για να σε βοηθησουμε!!:clap:
 

lemourios

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλια- πιτερμπορο
οκ εχεις δικιο,ρωτησα σε γραφειο και....φαρμακιο το γραφειο!!!!!!! λεμε να παμε μεσα σεπτεμβρη, στο φορουμ εχω διαβασει πως ο καιρος ειναι καλουτσικος στο σαμουι εκεινη την περιοδο ομως εχω καποιους ενδοιασμους για το αν θα πνιγουμε απο την βροχη η οχι, μηπως θα ηταν καλυτερα να περιμενω λιγακι και να παω κατα τον γεναρη???????
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.053
Likes
7.802
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Κάνε με μάντη να σε κάνω πλούσιο!
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Το Σεπτέμβρη να πας ,καπάκι μετά το γάμο.
Όσο για τον καιρό μη φοβάσαι τίποτα, μια χαρά είναι,
και εγώ την ίδια εποχή είχα πάει και δεν υπήρξε κανένα πρόβλημα.
Άμα πέσεις τώρα σε νεροποντές και πλημύρες...έχε εύκαιρο κανά σωσιβιάκι:haha::haha:
Για πληροφορίες δες και SawangBungalows-TropicaleasyTours
είναι του Χρήστου που μένει μόνιμα Ταυλάνδη και ασχολείται με τον τουρισμό.Αν ψάξεις σε παλιότερα μηνύματα θα βρεις και σχόλια,
απλά το ξαναγράφω γι αυτούς που τυχόν δεν το έχουν δει.
Καλά να περάσεις:clap:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Δώσε μου τα 3500 και θα σου κανονίσω ταξίδι αξέχαστο!!
άκου 3500!!!:rolleyes:
πλάκα κάνω! οτι διαλέξεις καλό ειναι !!!κοίτα μη σε πετσοκόψουν και έχομε δύσκολες μέρες ακόμα..
ευτυχισμένοι!
 

lemourios

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλια- πιτερμπορο
αγαπητη renata η προσφορα σου ειναι ακρως ελκυστικη, μιας και η προμηθεια σου θα ειναι μηδενικη.....χαχαχααχαχ. γνωριζετε καποιο φθηνο αλλα αξιοπρεπες ξενοδοχειο?
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
μπες στο bookingcom , εχει σωρό ξενοδοχεια για όλα τα βαλαντια
παω τελος του μηνα και θα μεινω στο AL'S HUTS , 36 ΕΥΡΩ με πρωινο το δικλινο , πως σου ακουγεται ;
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
ημουνα τυχερή γιατι ενώ το αποφασισα αργα και πεφτει μεσα στο Πασχα το δικο μας και των καθολικων, βρηκα προσφορά με ΤΗΑΙ
Αθηνα - ΒΚΚ - Κο σαμουι - ΒΚΚ - Αθηνα με 850 ευρω...
για να το βρω επειδη μόνη μου επεφτα σε τρελλες τιμες στο σαιτ της εταιρειας το ειχε 1450 !!! πηγα στο VERSUS και εκει με πολυ πιεση εκ μερους μου και ψαξιμο 2 ημερων πετυχα το 850 .
αγορασα μονο τα αεροπορικα απο εκει ..

για ξενοδοχειο εκλεισα απο το TROPICALEASY στο Κο σαμουι που το εχει ο συμπαθεστατος συμπατριωτης μας Χρηστος Πανοδημος, στον οποιον θα κλεισω και τις εκδρομες που θα κανουμε ....
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.787
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom