γαμηλιο ταξιδι τον σεπτεμβριο. καλη εποχη για σαμουι??

konnn

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
αν το κλεισεις αργα το ταξιδι δεν ειναι καλυτερο να πας με ταξιδιωτικο?????
 

gratsounas

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΓΥΡΟ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
γαμηλιο το σεπτεμβριο

:)καλημερα.παντρευομαι 31/08 και ψαχνω για γαμηλιο ταξιδι αμμεαως μετα τον γαμο.εχω διαβασει παρα πολλες ιστοριες.ειδα οτι ειναι λιγο δυσκολη εποχη για εξωτικα μερη,αλλα υπαρχουν επιλογες.μου αρεσε παρα πολυ η ιστορια και ο τροπος που τα ελεγε η meli για τζαμαικα.μπραβο!σκεφτομαι για νεα υορκη 5-6 ημερες και μετα καραιβικη για αλλες τοσες.με 4000 ευρω πιστευετε οτι μπορει να γινει το ταξιδι?υπαρχει αλλο ζευγαρι που σκεφτεται το ιδιο ταξιδι τις ιδιες ημερομηνιες?ευχαριστω!
ααα!σκεφτομαστε να το κλεισου μονοι μας το ταξιδιαφου εχουμε τοση βοηθεια απο εσας!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Για Τζαμαικα εγω δε θα πηγαινα Σεπτεμβρη , παρολο που εχω παει τη λεγομενη rainy season στην περιοχη δυο φορες , αλλα αρχη ή τελος και οχι στο πηκ της που ειναι ο Σεπτεμβρης.
Το Σεπτεμβρη για καραιβικη διαλεξε τουλαχιστον νησι που να βρισκεται εκτος της ζωνης των τυφωνων. πχ Μπαρμπέιντος , Αρουμπα (και γενικως τα ABC), Τομπαγκο , Γρεναδα και για Τζαμάικαν στυλ στο Σαν Αντρες. Για τα οικονομικα δε μπορω να σου απαντησω , εξαρταται απο τα εισιτηρια που θα βρεις και το στυλ διακοπων που θα κανεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.790
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom