γαμηλιο ταξιδι

pepe

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΥΣΤΡΙΑ(ΒΙΕΝΝΗ)
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΦΙΤΖΙ/ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
θελω να παω ταξιδι του μελιτος μαυρικιο ντουμπαϊ αλλα απο αγγλικα ειμαι χαλια!:(αλλα πολυ χαλια! πειτε μου τι να κανω???????????
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
καλως ηρθες.. οπου να' ναι θα σκάσει μύτη η ρενάτα που εξειδικεύεται στα γαμήλια να σε βοηθήσει ;)

για τη γλώσσα μην ανησυχείς.. χρόνο, χρήμα και διάθεση να έχεις και βρίσκεις λύσεις και στην άκρη του κόσμου :)
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Mηπως η συζυγος ξερει αγγλικα?
Αλλιως μιλα τους ελληνικα με νοηματα,παρε και ενα ελληνο-αγγλικο λεξικο παραμασχαλα
και ξεκινα.
Να ζησετε και...:welcome2:

Ρεναταααααααα που εισαι???τα παιδια παντρευονται:haha:
 

pepe

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΥΣΤΡΙΑ(ΒΙΕΝΝΗ)
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΦΙΤΖΙ/ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
σε ενα ταξιδιωτικο γραφειο βρηκα πακετο 5 νυχτεσ μαυρικιο και 3 ντουμπαι με σαφαρι,δειπνο σε καταβλησμο και ξεναγηση πολης και πληρη διατροφη με 3344 καλο!αλλα με αγγλοφωνο αντιπροσωπο σε ενα αλλο βρηκα με ελληνοφωνο με τισ ιδιεσ παροχεσ αλλα 3764 για 420 διαφορα τι λετε να κανω?
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
σε ενα ταξιδιωτικο γραφειο βρηκα πακετο 5 νυχτεσ μαυρικιο και 3 ντουμπαι με σαφαρι,δειπνο σε καταβλησμο και ξεναγηση πολης και πληρη διατροφη με 3344 καλο!αλλα με αγγλοφωνο αντιπροσωπο σε ενα αλλο βρηκα με ελληνοφωνο με τισ ιδιεσ παροχεσ αλλα 3764 για 420 διαφορα τι λετε να κανω?
pepe φανταζεσαι να σου εξηγει στα αγγλικα ο ξεναγος και να μην καταλαβαινεις γρι.
Παρε τον ελληνοφωνο εξαλλου χαλαλι τα 420 ευρω,γαμηλιο ταξιδι ειναι.
Καλα να περασεις και να μην ανησυχεις για τιποτα,μαθε και καμμια λεξουλα στα αγγλικα,οτι προλαβεις.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
σε ενα ταξιδιωτικο γραφειο βρηκα πακετο 5 νυχτεσ μαυρικιο και 3 ντουμπαι με σαφαρι,δειπνο σε καταβλησμο και ξεναγηση πολης και πληρη διατροφη με 3344 καλο!αλλα με αγγλοφωνο αντιπροσωπο σε ενα αλλο βρηκα με ελληνοφωνο με τισ ιδιεσ παροχεσ αλλα 3764 για 420 διαφορα τι λετε να κανω?
Εντατικά αγγλικά... προλαβαίνεις...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.954
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
γεια σου pepito!
το καλοκαίρι ενδίκνυται για γάμους..μάλον έ?? εγω προτιμώ πάντως τον χειμώνα με μαύρο νυφικό φυσικά!
λοιπόν στο θέμα μας.πόσες μέρες έχεις πές.ή μάλον πόσες νύχτες ουσιαστικές.και τα λέμε πάλι.
 

pepe

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΥΣΤΡΙΑ(ΒΙΕΝΝΗ)
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΦΙΤΖΙ/ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
καλε ρενατα που εισαι εχω να πλυνω και τα πιατα!!!
 

pepe

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΥΣΤΡΙΑ(ΒΙΕΝΝΗ)
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΦΙΤΖΙ/ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
γεια σου pepito!
το καλοκαίρι ενδίκνυται για γάμους..μάλον έ?? εγω προτιμώ πάντως τον χειμώνα με μαύρο νυφικό φυσικά!
λοιπόν στο θέμα μας.πόσες μέρες έχεις πές.ή μάλον πόσες νύχτες ουσιαστικές.και τα λέμε πάλι.
λεω μαλλον για 5 μαυρικιο και 3 ντουμπαι τελοσ παντων το πιο σιμαντικο ειναι οτι εχω 3500 ευρω και για τουσ 2 μασ :haha:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.954
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
λεω μαλλον για 5 μαυρικιο και 3 ντουμπαι τελοσ παντων το πιο σιμαντικο ειναι οτι εχω 3500 ευρω και για τουσ 2 μασ :haha:
το ντουμπάι τι το θές ? και γενικά γιατί πας εκεί που πάνε ολοι...δεν υπάρχουν άλλα μέρη στην γη????? κολήσατε όλοι με δομήνικους ,μαυρίκιους ,θεοτοκόπουλους,μαλδιβομανιακούς κλπππππ..
πρωτοτυπήστε ρε παιδιά...πηγαίνετε κάπου που γουστάρετε και που δεν πατάει κανένας για γαμήλιο ταξίδι...
ας πουμε cape verde πράσινο ακρωτήρι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.288
Μηνύματα
886.756
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom