γειά σας και από μένα!

taxidiara!

Member
Μηνύματα
170
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
ναι δεν ειπα οτι ειμαι μικρη,απλα ειμαι μικρη για τοσα ταξιδια...τυχαμε σε μεγαλη λοξα!!!!!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
ναι δεν ειπα οτι ειμαι μικρη,απλα ειμαι μικρη για τοσα ταξιδια...τυχαμε σε μεγαλη λοξα!!!!!
καλα οτι εισαι μικρη για τοσα και τετοια ταξιδια αυτο εννοειται!!οσο για την λοξα, καλη ειναι!!!μακαρι να την ειχαν ολοι οι πατεραδες!!
 

taxidiara!

Member
Μηνύματα
170
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
ναι οντως καλη ειναι!ειναι καλυτερο τα ταξιδια!!!μπορει να μου πει καποιος τι κανω για να μαρκαριστουν οι χωρες στον χαρτη μου?ναι το παραδεχομαι!ειμαι ασχετη με την τεχνολογια...:)
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
ναι οντως καλη ειναι!ειναι καλυτερο τα ταξιδια!!!μπορει να μου πει καποιος τι κανω για να μαρκαριστουν οι χωρες στον χαρτη μου?ναι το παραδεχομαι!ειμαι ασχετη με την τεχνολογια...:)
πανω δεξια λεει "χρηστες", πατας εκει και απο εκει πας στην επιλογη "ταξιδιωτικος χαρτης", εκει επιλεγεις τις χωρες!!!κανεις μας δεν ηξερε απο φορουμ, ολοι εδω μαθαμε!!αντε φτιαξε τον χαρτη σου να τον βλεπουμε και να ζηλευουμε!!!
 

taxidiara!

Member
Μηνύματα
170
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
σευχαριστω λατινα!!το εφταξα!!καλα λιγο πολυ ολοι εδω εχουν κανει πολλα ταξιδια αποτι εχω καταλαβει οποτε δεν ξερω ποιος θα ζηλευει επο ποιον!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.234
Μηνύματα
884.522
Μέλη
38.925
Νεότερο μέλος
aggelikik

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom