Ουγκάντα γεια σας απο renata και Lullu..

franmeg

Member
Μηνύματα
99
Likes
399
Επόμενο Ταξίδι
Νιγηρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο κοσμος ολος!
Λουλου και ρενατα εγω μαζι σας ειμαι...Λουλου σου εστειλα πμ...

Οσον αφορα το θεμα των ΜΚΟ εγω τονισα καποια πρακτικα σημεία των προγραμμάτων. Εκανα κ ενα κειμενο στο μπλογκ, ας μην το μεταφερω τωρα ολο εδω..
Οποιος το διαβασει παντως, θα χαρω πολυ να κανουμε συζητηση επι του θέματος..και να ακουσω διαφορες αποψεις...
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.046
Likes
1.825
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ονειρεμένο Ταξίδι
3η βραχονησίδα αριστερά
Kαλώς ορίσατε ! :clap::lol:

Αντε και στα επόμενα τέτοια ταξίδια σας !
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
Λουλου και ρενατα εγω μαζι σας ειμαι...Λουλου σου εστειλα πμ...

Οσον αφορα το θεμα των ΜΚΟ εγω τονισα καποια πρακτικα σημεία των προγραμμάτων. Εκανα κ ενα κειμενο στο μπλογκ, ας μην το μεταφερω τωρα ολο εδω..
Οποιος το διαβασει παντως, θα χαρω πολυ να κανουμε συζητηση επι του θέματος..και να ακουσω διαφορες αποψεις...
΄΄ διαβασα το μπλοκ σου και σου απαντησα στο πμ..δυστυχως δεν μπορεσαμε να συναντηθουμε στη Καμπαλα... :(
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
καλώς ορίσατε και απο εμένα
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
1.997
Likes
2.084
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ονειρεμένο Ταξίδι
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλως ηρθατε κοριτσια. Καλη ξεκουραση.
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στα πέντε σημεία της Γης
Καλή προσαρμογή κοπελούδες...Αυτό το κομμάτι, φαντάζομαι θα είναι το πιο δύσκολο! ;)
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Welcome back :clap: Ειλικρινα ειστε φοβερες , καλη προσαρμογη...
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
άντε στο επόμενο ταξίδι σας τώρα... Πόσο σας χαίρομαι πάντως!!! Ένα ΜΕΓΑΛΟ μπράβο από μένα...
 

cathy-κι

Member
Μηνύματα
156
Likes
163
Επόμενο Ταξίδι
Τανζανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ξέμεινα από όνειρο??
Κορίτσια καλως ήρθατε κι από μένα!! Είστε πραγματικές ηρωίδες.. και μπράβο σας!!

Ήθελα να ρωτήσω κάτι πολύ απλό γιατί έχω μια διαφωνία με ένα πολύ καλό μου φίλο.. Θα πάει στην Ουγκάντα για 1 βδομάδα στα μέσα Ιουλίου και δε θέλει να προφυλαχθεί από τίποτα...:shock::shock: Άντε και τα εμβόλια σύμφωνα με το cdc είναι προαιρετικά.. ούτε malaron???:shock::shock: Μόνο κανά αντικουνουπικό και μακρυμάνικα?? Εγώ διαφωνώ!!

Τι λέτε εσείς που ξέρετε???
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.422
Likes
7.772
Κορίτσια καλως ήρθατε κι από μένα!! Είστε πραγματικές ηρωίδες.. και μπράβο σας!!

Ήθελα να ρωτήσω κάτι πολύ απλό γιατί έχω μια διαφωνία με ένα πολύ καλό μου φίλο.. Θα πάει στην Ουγκάντα για 1 βδομάδα στα μέσα Ιουλίου και δε θέλει να προφυλαχθεί από τίποτα...:shock::shock: Άντε και τα εμβόλια σύμφωνα με το cdc είναι προαιρετικά.. ούτε malaron???:shock::shock: Μόνο κανά αντικουνουπικό και μακρυμάνικα?? Εγώ διαφωνώ!!

Τι λέτε εσείς που ξέρετε???

Εγώ στο Υγιειονομικό της Νομαρχίας όταν ρώτησα, μου ανέφεραν έναν κατεβατό από εμβόλια και επειδή δυσανασχέτησα μου είπαν τελικά ότι τουλάχιστον για τον κίτρινο πυρετό επιβάλλεται καθώς και χάπια για την ελονοσία.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.625
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom