γεια σας,ειμαι νεος στην παρεα..!

chemeng

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
αμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
κουβα
γεια σας,ειμαι νεος στην παρεα..δεν ειμαι πολυταξιδεμενος στο εξωτερικο αλλα νομιζω οτι ειναι καιρος να προσθεσω μερικουσ προορισμους στο ενεργετικο μου..!σκεφτομουν να κανω ενα ταξιδι στιν ευρωπη με τρενο μετα την εξεταστικη του σεπτεμβρη σε αυστρια γερμανια..δεν εχω ομως αρκετες πληροφοριες..θα μπορουσε να με βοηθησει κανεις??
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
γεια σας,ειμαι νεος στην παρεα..δεν ειμαι πολυταξιδεμενος στο εξωτερικο αλλα νομιζω οτι ειναι καιρος να προσθεσω μερικουσ προορισμους στο ενεργετικο μου..!σκεφτομουν να κανω ενα ταξιδι στιν ευρωπη με τρενο μετα την εξεταστικη του σεπτεμβρη σε αυστρια γερμανια..δεν εχω ομως αρκετες πληροφοριες..θα μπορουσε να με βοηθησει κανεις??
:welcome2: και στη παρεα μας......πολυ καλη η επιλογη σου.....την εχω κανει σε Ελβετια- νοτια Γερμανια και ηταν τελεια....κανε κλικ στα μπλε γραμματα και θα δεις οτι πληροφοριες ψαχνεις...
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Μπορούν πολλοί να σε βοηθήσουν αλλά έχεις πέσει σε περίοδο διακοπών και θα πρέπει να ψάξεις μόνος σου. Αν περιηγηθείς λίγο στο φόρουμ θα βρεις όσες πληροφορίες θέλεις, ακόμα και εγώ που είμαι άσχετη με υπολογιστές τα καταφέρνω.
Επίσης
:welcome2::p
 

panos1979

Member
Μηνύματα
12
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Aιγυπτο
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Κορεα
ΝΑ το πραγματοποιησεις!Τη Γερμανια τη συνιστω ανεπιφυλακτα!Η Αυστρια ειναι ονειρο!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.289
Μηνύματα
886.776
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom