γεια σας

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ταξιδευετε παντα ως ταξιδευτες οσο μπορειτε. αγαπημενος προορισμος για παντα η ιταλια και αγαπημενο μεσο η μοτο. :D
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
καλοσωρισες λοιπον,και ευχομαι να συνεχισεις και εσυ να κανεις ταξιδια με την μοτο σου!ελπιζουμε να συμβαλλεις στο φορουμ και συ με τις γνωσεις και τις εμπειριες σου!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
καλοσωρισες λοιπον,και ευχομαι να συνεχισεις και εσυ να κανεις ταξιδια με την μοτο σου!ελπιζουμε να συμβαλλεις στο φορουμ και συ με τις γνωσεις και τις εμπειριες σου!
καλο ταξιδι στη barca να παρεις ενα καλο jamon απο τη λαικη στη ramplas!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες!
Εχετε γινει πολλοι οι λατρεις της Ιταλιας :lol:
Να ζητησω σαν χαρη να πεις επιτελους δυο λογια για την Κοστα ρικα και τον Παναμα αν μπορεις? Πηγες ανεξαρτητα? Ποτε? Ποσες μερες εμεινες? Ποια μερη ειδες?
Ειναι παραπανω απο δυο λογια , το ξερω :haha: αλλα επειδη ειναι μαλλον το επομενο ταξιδι μου ξεκινα με δυο λογια και βλεπουμε :D
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Καλώς ήρθες!!!

Λάτρης κι εσύ της Ιταλίας?Λογικό το βρίσκω αφού είναι πανέμορφη κι ειδικά οταν ταξιδεύεις με μηχανή!!Είχα την τύχη να ταξιδέψω κι εγώ με μοτο στο παρελθόν,τέλειες εικόνες και σούπερ δρόμοι...Επόμενο ταξίδι Ιταλία,τι διαδρομή σκέφτεσαι να κάνεις?
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Καλως ηρθες!
Εχετε γινει πολλοι οι λατρεις της Ιταλιας :lol:
Να ζητησω σαν χαρη να πεις επιτελους δυο λογια για την Κοστα ρικα και τον Παναμα αν μπορεις? Πηγες ανεξαρτητα? Ποτε? Ποσες μερες εμεινες? Ποια μερη ειδες?
Ειναι παραπανω απο δυο λογια , το ξερω :haha: αλλα επειδη ειναι μαλλον το επομενο ταξιδι μου ξεκινα με δυο λογια και βλεπουμε :D
thnks. θα ειναι 2 λογια γιατι και στα δυο κρατη εμεινα μονο ωρες με κρουαζιερα (ανεξαρτητος). οι εκδρομες που καναμε εκει ηταν μονοι μας βεβαια. στο puerto limon ( tortuguero canals) και παναμα στη διωρυγα βεβαια (gatun locks) και (changres river). περισσοτερη ανασφαλεια και εξαθλιωση στο puerto limon αλλα και στον παναμα περιπου ιδια. ελπιζω να βοηθαω.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Καλώς ήρθες!!!

Λάτρης κι εσύ της Ιταλίας?Λογικό το βρίσκω αφού είναι πανέμορφη κι ειδικά οταν ταξιδεύεις με μηχανή!!Είχα την τύχη να ταξιδέψω κι εγώ με μοτο στο παρελθόν,τέλειες εικόνες και σούπερ δρόμοι...Επόμενο ταξίδι Ιταλία,τι διαδρομή σκέφτεσαι να κάνεις?
λατρης απο παιδικη ηλικια. τωρα σικελια 3-4 φορες το χρονο για οικογενειακους λογους.
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
λατρης απο παιδικη ηλικια. τωρα σικελια 3-4 φορες το χρονο για οικογενειακους λογους.
Ζηλεύω!!!!Έχω φτάσει ως απέναντι και δεν πρόλαβα να περάσω Σικελία!!!Είναι το ταξίδι που θέλω να κάνω,αν και το επόμενό μου το έχω κλείσει για βόρεια...:(
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ευχαριστω για την απαντηση κι ας ηταν δυο λογια ακριβως :lol:
Τωρα ομως αναρωτιεμαι τι κρουαζιερα ηταν αυτη , απο πιο λιμανι ξεκινησατε και σε ποια αλλα σημεια πιασατε λιμανι και κατεβηκες.
Αν δε σε κουραζω , πες αλλα δυο λογια :lol:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ευχαριστω για την απαντηση κι ας ηταν δυο λογια ακριβως :lol:
Τωρα ομως αναρωτιεμαι τι κρουαζιερα ηταν αυτη , απο πιο λιμανι ξεκινησατε και σε ποια αλλα σημεια πιασατε λιμανι και κατεβηκες.
Αν δε σε κουραζω , πες αλλα δυο λογια :lol:
δεν με κουραζεις καθολου,αλλωστε η ανταλλαγη ινφο ειναι και σκοπος του φορουμ.
11ημερη Constellation απο Fort Lauderdale Celebrity Cruises
Η κρουαζιερα δεν ειναι ο αγαπημενος μου τροπος ταξιδιου αλλα σιγουρα με ξεκουραζει αφανταστα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.897
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom