γεια σας

oliv

Member
Μηνύματα
24
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.ΥΟΡΚΗ
Καλημερα σε ολους

Για το σαιτ εμαθα απο 2 φιλες που συμμετεχουν ενεργα αρκετο καιρο εδω...
στην αρχη μπηκα σαν περιηγητης ...ενδιαφερουσες ιστοριες, φωτογραφιες και πληροφοριες...τωρα πια αισθανθηκα την αναγκη να γινω μελος κι εγω αυτης της μεγαλης παρεας.

Τα ταξιδια παντα μου αρεσαν, αλλα αφορμη σταθηκε ενα ταξιδι με φιλους στη Τυνησια σε μια πολυ δυσκολη περιοδο της ζωης μου...για να τα δω διαφορετικα "φως στο τουνελ"αυτο ακριβως ενιωσα σε εκεινο το ταξιδι...

Συγχαρητηρια στους δημιουργους και συμμετεχοντες, ευχομαι να συνεχιζεται παντα ετσι:p
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Καλώς ήρθες, ελίτσα! Πράγματι, για όλους μας εδώ, ένα ταξίδι είναι το καλύτερο 'ψυχοφάρμακο'! Σου εύχομαι να ταξιδεύεις ως τα βαθιά γεράματα...
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Καλώς ήρθες oliv...
Ευτυχώς, τα ταξίδια είναι ο καλύτερος τρόπος για να ξεφεύγεις από την καθημερινότητα και αυτές τις μικρολεπτομέρειες που μας τυραννούν στην καθημερινότητά μας.

 

Christian

Member
Μηνύματα
595
Likes
95
Σε καλωσορίζω oliv και πίστευω ότι όλλα τα μέλοι του φόρουμ δεν θα έχουν κανένα πρόβλημα να τους βγάλεις το λάδι ρωτώντας ή κριτικάροντας τα για το οτιδήποτε.:D
 

oliv

Member
Μηνύματα
24
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.ΥΟΡΚΗ
Το oliv ειναι συντομευση του ονοματος μου, ομως η διαφορετικη προσεγγιση στο νικ μου ειναι ενδιαφερουσα (ελιτσα) απο την Rosa...πολυ τρυφερο σε ευχαριστω Rosa και την διαθεση μου για να βγαλω το λαδι στα μελη του σαιτ απο τον cristian (δυνατη αισθηση του χιουμορ).
Αυτη αλλωστε θεωρω οτι ειναι και η αξια της συμμετοχη σε συζητησεις εντος και εκτος σαιτ, η διαφορετικη οπτικη.
Σας ευχαριστω ολους για το καλωσορισμα.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Καλώς την, καλώς την! Χαιρόμαστε που σε έχουμε στην παρέα μας.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.498
Likes
8.018
Καλωσόρισες oliv! Περιμένουμε να μας γράψεις και για το σημαντικό αυτό ταξίδι σου στην Τυνησία!:D
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.521
Likes
7.769
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
... τα ταξιδια ακομη και οταν ειναι υποκεινούμενα απο δυσκολιες η ειναι τασεις φυγης παραμενουν παντα στη σφαιρα της πανεμορφης πραγματικοτητας....
Ολυβ.. σου ευχομαι τα επομενα να ειναι αποτέλεσμα χαρουμενης αναζητησης αλλων κοσμων ...μονο κανε μου τη χαρη να συνιθησεις τη καμηλοτσαρκα γιατι εκει που θα πας το Νοεμβρη μπορει να συναντησεις καμμια που να σε μεταφερει στους Τουαρεγκ.....:bleh::bleh:
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Καλως ηρθες!
Οποτε θες γραψε μας για τη τυνησια!!
Καλα να περνας εδω μεσα....
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.820
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom