γεια χαρα

libero

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
πουθενα εκτος απροοπτου
Ταξίδι-Όνειρο
κουβα
με λενε λευτερη στα ελληνικα και νομιζω οτι ειμαι καλα. αυτο βεβαια θα το δειξει ο καιρος!δεν μπορεις να εισαι και για τιποτα σιγουρος σ αυτο τον κοσμο που δε μας μενει τιποτα αλλο απο την αναμνηση των ταξιδιων της ζωης μας.να μη σας κουραζω τρανσφαγκαρασαν περιμενω να παω αφου εμαθα για αυτο, απο μελος του site και λατρη αυτου του προορισμου, τελος του οκτωβρη και το site το εμαθα απο την πριγκιπεσσα μου!
asta la vittoria siempre!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Καλως ορισες Libero. Σωστη η πριγκιπεσσα σου που σου υπεδειξε το travelstories!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.108
Γεια και χαρά και σε σένα! Με το καλό το ταξίδι σου στο γλωσσοδέτη-μέρος που αναφέρεις...και καλωσόρισες στο travelstories!!! :)
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Καλώς μας ήρθες, Λευτέρη! Ωραίοι προορισμοί, ταξίδια ζωής, και μια πριγκιπέσσα!!! Τα έχεις όλα, λοιπόν, οπότε τι άλλο να σου ευχηθώ??? Καλό Travelstories!
 

Vesna

Member
Μηνύματα
28
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Βλάστη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού, Καναδάς, Αργεντινή
Καλώς ήρθες libero και καλά ταξίδια!!!

Με το καλό να πας στο τρανσφαγκαρασαν και με το που γυρίσεις περιμένουμε την ιστορία σου, για να μάθουμε και πού βρίσκεται αυτό το μέρος με το μυστήριο όνομα!
 

coolalexis

Member
Μηνύματα
92
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
με λενε λευτερη στα ελληνικα και νομιζω οτι ειμαι καλα. αυτο βεβαια θα το δειξει ο καιρος!δεν μπορεις να εισαι και για τιποτα σιγουρος σ αυτο τον κοσμο που δε μας μενει τιποτα αλλο απο την αναμνηση των ταξιδιων της ζωης μας.να μη σας κουραζω τρανσφαγκαρασαν περιμενω να παω αφου εμαθα για αυτο, απο μελος του site και λατρη αυτου του προορισμου, τελος του οκτωβρη και το site το εμαθα απο την πριγκιπεσσα μου!
asta la vittoria siempre!
Καλώς ήρθες...Θέλω να σε ακούσω να το λες αυτο το μέρος και όχι να το γράφεις
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.258
Μηνύματα
885.377
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom