Ισπανία γιατί όχι Βαλένθια?

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Εγώ πάντως, την πρώτη μου επίσκεψη στη Βαρκελώνη, τον Ιούνιο, θα τη συνδυάσω και με 2 μέρες στη Βαλένθια.... Οπότε δώστε πληροφορίες!
Όταν είχα πάει Βαρκελώνη έκανα μονοήμερη Βαλένθια μόνο και μόνο γι'αυτό.Φαντάζομαι το έχεις στα πλάνα σου.

awww.iswcs.org_iswcs2006_Oceanografic2.jpg
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
@μαλτακιας δες την ημερομηνια που εγραψε ο Taver το ποστ
Χαχα.Κάποτε όλοι το παθαίνουν αυτό στα φόρουμ.Ήταν η σειρά μου φαίνεται.

Ελπίζω να το είδε λοιπόν όταν πήγε.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.499
Likes
29.139
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
@μαλτακιας δες την ημερομηνια που εγραψε ο Taver το ποστ
Η πλάκα είναι που δεν πήγα τότε τον Ιούνιο που έλεγα, το ακύρωσα για λόγους ανωτέρας βίας, αλλά πήγα τελικώς 3 μήνες πιο μετά...
 

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ταξίδι-Όνειρο
Κάθε επόμενο!
παιδια ευχαριστω για την αμεσοτητα!maltakia η φωτογραφια που εβαλες απλα ... its a kind of magic!και μιας και βρηκα γνωστες της ιβηρικης τι προτεινεται 3 διανυκτερευσεις βαρκελωνη και 2 βαλενθια ή 4 και 1?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.499
Likes
29.139
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
παιδια ευχαριστω για την αμεσοτητα!maltakia η φωτογραφια που εβαλες απλα ... its a kind of magic!και μιας και βρηκα γνωστες της ιβηρικης τι προτεινεται 3 διανυκτερευσεις βαρκελωνη και 2 βαλενθια ή 4 και 1?
Λίγες είναι το σύνολο. Προτείνω 5-0 (Εγώ για πρώτη φορά είχα κάνει 6-2).
 

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ταξίδι-Όνειρο
Κάθε επόμενο!
να πω οτι το δεν περιμενα αυτη την απαντηση θα ελεγα ψεματα!!!!ευχαριστω
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
παιδια ευχαριστω για την αμεσοτητα!maltakia η φωτογραφια που εβαλες απλα ... its a kind of magic!και μιας και βρηκα γνωστες της ιβηρικης τι προτεινεται 3 διανυκτερευσεις βαρκελωνη και 2 βαλενθια ή 4 και 1?

Η φωτό δεν είναι δική ασφαλώς.Μην καρπώνομαι κόπους άλλων.

Όσο για τις διανυκτερεύσεις.....όλες στη Βαρκελώνη.Συμφωνώ με τον taver (πράγμα πολύ σπάνιο).
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Κι εγώ συμφωνώ να μείνεις μόνο Βαρκελώνη.

Για τη Βαλένθια χρειάζεσαι οπωσδήποτε μια μέρα για την Πόλη των Τεχνών και Επιστημών και μια για να περιηγηθείς στην πόλη.

Οι τρεις μέρες στη Βαρκελώνη είναι λίγες. Εχει πολλά πράγματα να δεις και να κάνεις.

Οπότε, ή μένεις μόνο Βαρκελώνη ή πας περισσότερες μέρες. Αλλά, αν δεν κάνω λάθος έχεις ήδη κλείσει εισιτήρια, οπότε το δεύτερο δεν παίζει.
 

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ταξίδι-Όνειρο
Κάθε επόμενο!
ναι εχω κλεισει ηδη για 7 νυκτες αλλα φευγω απο μαδριτη οποτε λεω να αφιερωσω κι εκει δυο μερες. συνεπως βαλενθια γιοκ για φετος! στη μαδριτη για δυο μερες θα δουμε κατι η δεν προλαβαινουμε οποτε να το αφησουμε και να παμε κατευθειαν απο βαρκελωνη μπαραχας?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.273
Μηνύματα
885.884
Μέλη
38.949
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom