για ποιο λόγο ειδικότερα νομιζετε ότι δεν μπορούμε να ξεκολλήσουμε από το σάϊτ:

Phanny

Member
Μηνύματα
33
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Μ ετά τις πολύ ωραίες απορίες της Ερσης , επειδή και γω που γενικά είμαι συγκεντρωμένο άτομο βλέπω να περνάω πολλές ώρες στο σάϊτ μου γεννήθηκε η απορία:Γιατί κάποιος παθαίνει κόλλημα εδώ ;με πιθανές απαντήσεις:
1. Μαθαίνει πράγματα
2. Βλέπει ότι υπάρχουν και πιό παθιασμένοι από τον ίδιο και αισθάνεται καλύτερα
3.Βλέπει ότι υπάρχουν και λιγότερο ταξιδεμένοι από τον ίδιο και πάλι αισθάνεται καλύτερα (οτι δεν υστερεί)
4.Είναι στο βάθος αντικοινωνική φύση και επικοινωνεί μόνο μέσω δικτύου
5.Είναι πληθωρικά κοινωνικός και βλέπει φίλους παντού
6.Χαίρεται που μιλά με ανθρώπους που έχουν ίδια ενδιαφέροντα
7.Βρίσκει προσφορές
8.Βρίσκει ανθρώπους που χαίρεται να τους διαβάζει


ίσως και άλλα που δεν έχω σκεφθεί τώρα
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Νομιζω πως η ασθενεια περνα απο διαφορα σταδια.
1) Ψαχνεις για πληροφοριες και πεφτεις πανω στο σαιτ και βρισκεις χιλια δυο πραγματα.
2) Ολοι πλην ελαχιστων εξαιρεσεων εχουμε πολυ χιουμορ, ετσι ολες οι συζητησεις γινονται ενδιαφερουσες
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Phanny & Lyda συμφωνώ και γω μαζί σας!

Για ταξίδια νοερά, όσο καθόμαστε στην καρέκλα μας και που ξέρεις ίσως και προετοιμασία για το επόμενο :clap:

υ.γ. το κακό με ΄μενα είναι ότι έχω αυξήσει το τσιγάρο ετσι :mad:
δεν πιστεύω να με "καταδώσει" κανείς (χιχιχι) :lol:
 

joela

Member
Μηνύματα
351
Likes
149
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου!!!!!
Επειδή δεν έχεις το χρόνο ή το χρήμα να ταξιδέψεις όσο πραγματικά θα ήθελες,ταξιδεύεις νοερά διαβάζοντας τις ταξιδιωτικές ιστορίες.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Να προσθεσω οτι πολυ πιο σημαντικη θεωρω μια πληροφορια που θα λαβω απο εδω μεσα, απο ατομο που λιγο πολυ το εχω γνωρισει μεσα απο τα γραπτα του, την ποιοτητα του χιουμορ του, τη γενικοτερη κοσμοαντιληψη του, παρα μια πληροφορια που την εχω αποκτησει με ξερο τροπο. Επισης προτιμω το travelstories σε σχεση με διαφορα sites του εξωτερικου, γιατι οταν προκειται για ιστοριες γραμμενες απο ελληνες για ελληνες, κατανοω καλυτερα την περιρεουσα ατμοσφαιρα μεσα στην οποια γραφηκαν σε σχεση με αλλες ιστοριες γραμμενες απο ξενους παρολο που πιθανον να μην εχω αγνωστες λεξεις.
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.219
Likes
5.731
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Είμαστε όλοι αντικοινωνικοί τύποι, μαζόχες, μανιοκαταθλιπτικοί και δεν έχουμε κανένα άλλο ενδιαφέρον εκτός από το σάιτ! :bleh:
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισραήλ, Ειρηνικός
Επειδή πιστεύω είναι δύσκολο να βρούμε μέσα στα πλήθη τόσους πολλούς ανθρώπους που να μοιράζονται στον ίδιο βαθμό το ίδιο πάθος με εμάς. Επίσης, από τη δική μου πλευρά, εκτιμώ και πάρα πολύ κάποια θέματα για τα οποία θα έπρεπε να κάνω μεγάλη αναζήτηση μόνος μου, π.χ. για προσφορές αεροπορικών εισιτηρίων και διαγωνισμούς κλπ. 2 ζευγάρια μάτια είναι καλύτερα από ένα, πόσο μάλλον εκατοντάδες ζευγάρια :)
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Το ότι το σάιτ είναι ελληνικό είναι ένα συν και για μένα. Το ότι τα ελληνικά κάποιων είναι τόσο καλά και μπορώ να συντηρώ και τα δικά μου σε κάποιο βαθμό για παράδειγμα, είναι ένα έξτρα κίνητρο. Επίσης, μέσω αυτού του σάιτ συνέβη ένα από τα σημαντικότερα γεγονότα της ζωής μου (μη σου πω και στη ζωή τω Κουβανών που τις συνέφαγαν): ένας χρήστης μου έστειλε σοκολάτες ΙΟΝ στην Αβάνα (κοσμοϊστορικό).
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Επίσης, μέσω αυτού του σάιτ συνέβη ένα από τα σημαντικότερα γεγονότα της ζωής μου (μη σου πω και στη ζωή τω Κουβανών που τις συνέφαγαν): ένας χρήστης μου έστειλε σοκολάτες ΙΟΝ στην Αβάνα (κοσμοϊστορικό).
Και μετα μου λες εσυ να ξεκολλησω!!!:haha::haha:

Που αλλου συμβαινουν αυτα!!!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μη γελάς Θύμιο... ήταν αμυγδάλου!!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Και για μένα είναι οτι πιο ψυχαγωγικο,μαθησιακό και όχι μόνο, που κάνω τον ελεύθερο χρόνο μου!!
Δεν ξεκολάω γιατί έχω και την παρέα μου εδώ μέσα ολα τα γνωστά ρεμάλια του φορουμ!!:D
Εχει αποκτήσει ουσία και αξία για μένα αφού γνώρισα ουσιαστικούς ανθρώπους με τους οποιους συνομιλω και.......δεν συνέβη μόνο σε σένα yorgo..
στην αναχώρησή μου για το βιετνάμ τον αυγουστο,με περίμενε ένα βιβλίο σε κάποιο γκισέ του αεροδρομίου για να μου κρατάει συντροφιά στο ταξίδι μου.
φυσικά το παρέλαβα όπως γίνεται στο κυνήγι του θησαυρού!!
ονόματα δεν λέμε,το γράμμα αρχίζει απο r.:bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.422
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom