Σαντορίνη διακοπές σαντορίνη με φίλες

katerina_L

Member
Μηνύματα
20
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Σαντορίνη, Istanbul
Ταξίδι-Όνειρο
Αμερική
1.Κατερινα καλως ηρθες στην παρεα μας και ευχομαι να περασεις πολυ ομορφα στην Σαντορινη...ειναι υπεροχα.
2.Θα ηθελα,μια μικρη χαρη....αν μπορεις μειωσε τις γραμμες της υπογραφης σου,η περιορισου σε ενα ρητο...γιατι οι απαντησεις σου θα πιανουν μιση σελιδα.. ;)
Καλώς σας βρήκα!!!
Ένα quote ήθελα να βάλω, αλλά δεν μπορούσα να διαλέξω.. Αφού πρέπει όμως, το αλλάζω αμέσωωως!! :D
 

Christos Paloglou

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Εγω θα σου προτινα και μυκονο. Ειχα παει ηδη μια φορα περσυ και θα παμε και φετος με την παρεα μου. Ειναι εγγυηση για το θεμα της διασκεδασης και της θαλασσας. Σαντορινη εχει να διασκεδασεις αλλα οχι τοσο οσο στη Μυκονο και στην Ιο και απο θαλασσες δεν εχει κατι το ιδιαιτερο.
 

HKLEOPATRA

Member
Μηνύματα
304
Likes
1.055
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΒΡΟΤΣΛΑΒ
Ταξίδι-Όνειρο
Το επόμενο !!!!
Η Σαντορίνη ειναι το νησί που μπορείς να περάσεις το ίδιο τέλεια με φίλες η με το amore σου, τα δοκίμασα και τα δυο....μπορείς να πας κάπου ήσυχα και ρομαντικά η κάπου με πολυ δυνατή μουσικη και χορό. Αυτοκινητο δεν χρειάζεται και στο λέω εγώ που και στο. κ..... παίρνω αυτοκίνητο:pν Αν μείνεις στα Φηρα που εκεί θα σου πρότεινα εγώ, μπορείς να πάρεις λεωφορείο και να πας σε οποία παραλία θέλεις. Οταν είχα παει με την φίλη μου νοικιασαμε ένα τζιπ για μια μέρα για να κάνουμε το γύρο του νησιού ( μην φανταστείς και κανένα μεγάλο γύρο) και να πάμε στην Οια για το ηλιοβασίλεμα και στο λιμανάκι της για φαγητό.
 

Liana Inw

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
γεια σας παιδια!!! λεω κ εγω να παω στη Σαντορινη φετος αλλα ακουσα για το ηφαιστειο οτι εχει και παλι κινητικοτητα και εχω τρομαξει!! τι λετε? εχετε ακουσει τιποτα?
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Kανείς δεν ξέρει με βεβαιότητα... το ηφαίστειο φυσικά είναι ενεργό, αλλά η δραστηριότητά του έχει περιοριστεί στα νησάκια απέναντι απ' τη Σαντορίνη... οπότε ακόμα και αν υπάρξει κάποιο γεγονός (έξοδος αερίων ή μάγματος) θα το δεις από σχετική απόσταση ασφαλείας.
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
γεια σας παιδια!!! λεω κ εγω να παω στη Σαντορινη φετος αλλα ακουσα για το ηφαιστειο οτι εχει και παλι κινητικοτητα και εχω τρομαξει!! τι λετε? εχετε ακουσει τιποτα?
Είσαι σοβαρή;Θα πας στη φωλιά του κούκου; Εδώ έχει βουήξει ο επιστημονικός κόσμος για την επικινδυνότητα της Σαντορίνης κι εσύ θέλεις να περάσεις τις διακοπές σου στο πιο ασταθές νησί του κόσμου;Χάθηκε η Πομπηία;Χάθηκαν τα Τουβαλού;
Φήμες λένε ότι οι κάτοικοι τρέχουν πανικόβλητοι προκειμένου να αποφύγουν το μάγμα και την καυτή λάβα ενω η κυβερνηση επεξεργαζεται σχεδιο διαφυγης των κατοικων στη (βεβαιη) περιπτωση που το ηφαιστειο αποφασισει να σβησει απο τον παγκοσμιο χαρτη το νησι .Ιt's up to you βεβαια, αλλά εγω μιλησα και αμαρτια ουκ έχω .
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Είσαι σοβαρή;Θα πας στη φωλιά του κούκου; Εδώ έχει βουήξει ο επιστημονικός κόσμος για την επικινδυνότητα της Σαντορίνης κι εσύ θέλεις να περάσεις τις διακοπές σου στο πιο ασταθές νησί του κόσμου;Χάθηκε η Πομπηία;Χάθηκαν τα Τουβαλού;
Φήμες λένε ότι οι κάτοικοι τρέχουν πανικόβλητοι προκειμένου να αποφύγουν το μάγμα και την καυτή λάβα ενω η κυβερνηση επεξεργαζεται σχεδιο διαφυγης των κατοικων στη (βεβαιη) περιπτωση που το ηφαιστειο αποφασισει να σβησει απο τον παγκοσμιο χαρτη το νησι .Ιt's up to you βεβαια, αλλά εγω μιλησα και αμαρτια ουκ έχω .
Συμφωνω και γω.Εχω ακουσει μαλιστα οτι και τα κοντινα νησια εχουν λαβει σχετικες οδηγιες...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.413
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom