Ιταλία ενοικιαση μηχανης στη Σικελια

chupito

Member
Μηνύματα
7
Likes
2
Καλησπερα! θελω να ευχαριστησω τον @travelbreak που ενω ημουν προβληματισμενη σχετικα με το πως θα περασω τις καλοκαιρινες μου διακοπες, μου εδωσε τρομερη ιδεα..ηθελα να βρω ενα προορισμο που να συνδυαζει το ταξιδι στο εξωτερικο (που παντα με συναρπαζει στην ιδεα) αλλα και τα καλοκαιρινα μπανια (που η αληθεια ειναι οτι δεν τα αλλαζω). Ετσι βλεποντας τις φωτο απο τη Σικελια , πειστηκα πως αυτο ειναι! Ετσι θα ηθελα πληροφοριες ,οχι για το μερος,,,εχει αρκετα στο forum αλλα για ενοικιαση μηχανης στο παλερμο.
Grazie!
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
14.630
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Καλησπερα! θελω να ευχαριστησω τον @travelbreak που ενω ημουν προβληματισμενη σχετικα με το πως θα περασω τις καλοκαιρινες μου διακοπες, μου εδωσε τρομερη ιδεα..ηθελα να βρω ενα προορισμο που να συνδυαζει το ταξιδι στο εξωτερικο (που παντα με συναρπαζει στην ιδεα) αλλα και τα καλοκαιρινα μπανια (που η αληθεια ειναι οτι δεν τα αλλαζω). Ετσι βλεποντας τις φωτο απο τη Σικελια , πειστηκα πως αυτο ειναι! Ετσι θα ηθελα πληροφοριες ,οχι για το μερος,,,εχει αρκετα στο forum αλλα για ενοικιαση μηχανης στο παλερμο.
Grazie!
Χαίρομαι για τη βοήθεια που σου προσέφερε η ιστορία μου! Όντως η Σικελία προσφέρεται για καλοκαιρινά μπάνια, το θέμα είναι να βρεις το σωστό μέρος. Η βόρεια πλευρά νομίζω θα έχει πολύ κόσμο σε αντίθεση με το νότο. Είμαι σίγουρος ότι θα υπάρχουν πολλά γραφεία ενοικίασης μοτοσυκλέτας. Στα γρήγορα τώρα που το είδα υπάρχει αυτός: http://www.motorbikerentitaly.com/rent_bmw.html
Λίγο τσιμπημένες οι τιμές για μοτοσυκλέτα. Ψάξε όμως, θα βρείς. Καλές διακοπές!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.258
Μηνύματα
885.376
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom