Σερβία εντυπωσεις απο βελιγραδι - rammstein

eleni70

Member
Μηνύματα
341
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
ξεκινω με ενα απο τα αγαπημενα μου τραγουδια των rammstein, μια κ το βιντεακι εχει κ ταξιδιωτικο χαρακτηρα

 
Last edited by a moderator:

mariath

Member
Μηνύματα
2.221
Likes
5.758
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Ελένη σ' ευχαριστούμε για την ανταπόκριση. Φαίνεται ότι το Βελιγράδι (και η συναυλία) σας άρεσε πολύ.
Ωραίο ταξίδι με ωραία αφορμή!
 

eleni70

Member
Μηνύματα
341
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
Ελένη σ' ευχαριστούμε για την ανταπόκριση. Φαίνεται ότι το Βελιγράδι (και η συναυλία) σας άρεσε πολύ.
Ωραίο ταξίδι με ωραία αφορμή!
ναι μαρια, περασαμε πολυ ωραια...βλεπω πως φευγεις σε λιγες ημερες...καλο ταξιδι κ αναμενουμε εντυπωσεις :clap::clap:

καλο πασχα στην μακρινη ιαπωνια
 
Μηνύματα
55
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Αιγαίο
Ταξίδι-Όνειρο
Ιρλανδια, Σιβηρία,Sealand
Ταξιδι και συναυλια, ο τελειος συνδυασμος!!Ανυπομονω και εγω να τους δω Live το καλοκαιρι!!:clap:
Παιξανε και απο τα παλια τους η μονο καινουρια?
 

eleni70

Member
Μηνύματα
341
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
Ταξιδι και συναυλια, ο τελειος συνδυασμος!!Ανυπομονω και εγω να τους δω Live το καλοκαιρι!!:clap:
Παιξανε και απο τα παλια τους η μονο καινουρια?
παιξανε κ παλια τους καμια 6-7 κομματια οπως du hast, benzin, ich will, rammlight, sonne, links eins- zwei κ.τ.λ.
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
Πολύ χαίρομαι που πέρασες καλά! Φαντάζομαι έκλεισες να πας να τους δεις προτού ανακοινώσουν ότι θα έρθουν κι εδώ, ωστόσο ήταν αυτό η αφορμή να επισκεφθείς το Βελιγράδι, οπότε χαλάλι!
 

smar0

Member
Μηνύματα
65
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
αιγυπτος
εμεις ετοιμαζουμε ταξιδακι στη Σόφια για το Sonisphere Festival αλλά την πρώτη μέρα με τους Metallica, slayer, Heaven & Hell, Anthrax....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.903
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom